Skocz do zawartości

Jakiej muzyki słuchacie w samochodzie?


Chill3r

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie było takiego tematu, przynajmniej ja nic nie mogłem znaleźć. A więc czego słuchacie w samochodzie? Ja zauważyłem że moje preferencje co do muzyki się zmieniają kiedy to zasiadam do robienia playlisty do samochodu w porównaniu do tych co słucham przed e.g. komputerem.

 

Jeśli macie ułożone playlisty na youtube lub spotify to linki do nich mile widziane, jeśli nie macie ułożony playlist na jakimś hoście to postujcie wasze ulubione kawałki :)

 

Edit

 

Mój ulubiony kawałek

 

 

 

Oczywiście z tym kawałkiem wyżej to żart, w końcu jutro 1 Kwiecień.

 

Edytowane przez Chill3r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie było takiego tematu, bynajmniej ja nic nie mogłem znaleźć.

 

[grammar nazi mode]Bynajmniej =/= przynajmniej.[/grammar nazi mode] :ph34r:

 

Ja najczęściej w aucie słucham Jamiroquai. Całe jego albumy można wrzucać do auta i przyjemnie spędzić podróż. Poza tym to Daft Punk, fajnego trance'u (stary dobry Armin van Buuren, Ferry Corsten czy Aly & Fila), a ostatnio mam jazdę na słuchanie soundtracków z gier. Do auta bardzo nadaje się m.in. muzyka z FIFA 2000 czy 2002 :)

 

Masz tutaj linki:

https://youtu.be/N6IkglsOQO0

 

https://youtu.be/u8R_y83vGxw

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi nie wierzyć ale ja jadąc autem słucham tylko i wyłącznie Radia Maryja - wspólne modlitwy, różaniec, wiadomości duszpasterskie itd smiley-face-angel-006.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... bo jakieś squr*iele ukradły mi antenę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie. Głównie słucham muzyki zbliżonej do "codziennej", ale wywołuje ona efekt ciężkiej stopy i zazwyczaj w pustych trasach załączę sobie Trivium czy inny łomot :) Przeważnie radia ze "złotymi przebojami", chociaz ostatnio zauwazyłem, że muzyka klasyczna sprzyja u mnie koncentracji za kółkiem, więc jak mam z rana w ruchliwej drodze się przemieszczać, to załączam sobie Czajkowskiego czy innych Vivaldich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio takiej słucham w aucie (tzn w autobusie). ;)

 

 

Właśnie przypomniała mi się taka historia związana z ww utworem i motoryzacją. Razu pewnego podwoził mnie na wrocławskie lotnisko mój znajomy. Lot miałem wcześnie rano, (koło 6.00) więc aby być na czas wyjechaliśmy w środku nocy. Ów znajomy zawoził moje zacne 4litery wtedy swoim eclipsem z 1991 roku - 2.0 195 hp - o ile mnie pamięć nie myli (auto w stanie niemal kolekcjonerskim, po prostu cudnie utrzymane). Niesamowitym doznaniem jest mknąć takim klasykiem z przełomu dekad 80 - 90 w środku nocy po autostradzie przy takiej muzyce jak wyżej, polecam.

Edytowane przez PEN
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności