Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

@Szczurov https://github.com/bkr32/Tidal-Account-Data-Transfer
 

Kiedys mi to nie dzialalo, ale 15 dni temu poszedl commit "New login method + updated readme", wiec jest nadzieja. No i polecam zrozumiec kod przed użyciem, bo jednak jakies dane sie tam wpisuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało się o tym mówi na forum więc wspomnę.

 

HiBi player odtwarza tidala. Ale co szczególnie zwróciło moją uwagę to ma całkiem niezły equalizer. Mam przeczucie, że może mieć coś wspólnego  z PowerAMPem bo interfejs ma łudządzo podobny i te same funkcje. Fajnie jak na darmowy program. Z niego będę korzystał podczas jechania na donglu. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Najner napisał:

Zrób sobie kiedyś test jakości MQA vs HiFi, możesz się grubo zdziwić

Pytanko bo ponownie uruchomiłem sobie Tidala na 3 miesiące żeby potestować MQA z SU-9. Czy jak przełączam jakość między MQA a Wysoka to tak jakbym porównywał różnicę pakietu HiFi vs Standard (Premium) ? Mam pewne wnioski ale ciekawy jestem czy dobrze to sobie porównuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2021 o 22:35, cpu1 napisał:

Czy jak przełączam jakość między MQA a Wysoka to tak jakbym porównywał różnicę pakietu HiFi vs Standard (Premium) ? Mam pewne wnioski ale ciekawy jestem czy dobrze to sobie porównuję.

Sorki, dopiero teraz zauważyłem odpowiedź. Nie wiem do końca jak to jest z tymi pakietami, ja mam jeden od początku, ale wygląda na to, że jakość "normal" odpowiada pakietowi standard, a HiFi i master to już pakiet premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
14 minut temu, Wuja_ napisał:

Cześć,

czy jest jakiś sposób na słuchanie w trybie offline muzyki z Tidala poprzez USB Audio Player Pro?

Nie ma takiej możliwości.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja Tidal i UAPP to dwa różne programy. Eq z Uapp będzie działał tylko w tym programie.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zielinskitomasz napisał:

Ktoś też dostał komunikat ze Tidal w Turcji z dniem 14.10 przestaje działać?

W Turcji ?🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zielinskitomasz napisał:
6 minut temu, wegiel21 napisał:
W Turcji ?emoji848.png

Tak w Turcji.

Ale my w Polsce jesteśmy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że znów się coś z balansem popsuło z Tidalem? Znów delikatnie mam przesunięty balans w lewą stronę. Chyba, ze to nowe lampy, które sobie ostatnio zamontowałem...

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MichalZZZ napisał:

Nie macie wrażenia, że znów się coś z balansem popsuło z Tidalem? Znów delikatnie mam przesunięty balans w lewą stronę. Chyba, ze to nowe lampy, które sobie ostatnio zamontowałem...

Mamy dokładnie takie samo wrażenie. Znów myślałem, że coś ze mną nie tak ;) Brudne uszy albo coś :D

Puściłem ten sam kawałek z dysku sieciowego i zabrzmiał jednak "bardziej centralnie". Coś więc jednak jest na rzeczy. Szkoda, bo słuchanie z Tidala jest wygodniejsze i mobilnie to w sumie najlepsza alternatywa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności