Skocz do zawartości

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

@x X x To znaczy jaki konkretnie błąd wywalało, ale ostatecznie udało się założyć, czy musiałeś kombinować w inny sposób?

 

Edit.

No to skończyło się cebularstwo z Tidal Free, odrzuca płatność PP, pewnie kartę już raz zarejestrowaną też odrzuci. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=7663]x X x[/mention] To znaczy jaki konkretnie błąd wywalało, ale ostatecznie udało się założyć, czy musiałeś kombinować w inny sposób?
 
Edit.
No to skończyło się cebularstwo z Tidal Free, odrzuca płatność PP, pewnie kartę już raz zarejestrowaną też odrzuci.
To jeden z powodów, dla którego zrezygnowałem z Tidala. Było fajnej, ale się skończyło. A może nie tyle skończyło, co problematyczna stała się kontynuacja.

Dla mnie główną zaletą Tidala nad Apple Music jest zarządzanie biblioteką, w AM jest to trochę inaczej realizowane - w AM dodając album do ulubionych, w bibliotece umieszczane są wszystkie jego utwory oraz artysta. Samego artysty nie można dodać do biblioteki. Gdy dodajesz utwór do ulubionych to artysta i album lądują w bibliotece, ale w albumie jest tylko oznaczony utwór, aczkolwiek można łatwo wyświetlić resztę.

W Tidalu wszystko działa indywidualnie - artysta, album - osobno. Sam utwór nie dodaje albumu i artysty do biblioteki. No i jak dodasz cały album, w którym nie masz polubionych utworów to nie widać tych utworów na liście wszystkich kawałków - w przeciwieństwie do AM.

Co do błędu w iTunes to był to klasyczny błąd z kodem, bez wyjaśnienia dlaczego. Na iCloud założyłem konto na te same dane - tam wynikło dlaczego hasło nie przechodziło ;)
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, hammerh34d napisał:

Tidal serio nie ma sensu.

W "rodzinie" ma sens. :) To wychodzi mniej niż dobre piwo raz na miesiąc. 

35 minut temu, hammerh34d napisał:

MQA nie jest dobre.

Dlatego trzeba MQA wyłączyć i streamować HiFi, a nie Master. Ponadto Tidal jest czuły na przeróżne ustawienia Windows, jak ktoś akurat używa. Ja tak, a mobilnie (na telefonie) szczegóły jakościowe i tak nie są dla mnie istotne. 

35 minut temu, hammerh34d napisał:

A Deezer jest tańszy.

Kiedy ostatni raz go próbowałem, to był tylko lossy, ale brzmiał fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta rodzina działa? Można tak po prostu do jakiejś dołączyć, gdy ma się już konto w serwisie? Po przesiadce na Qobuza Studio nie widzę sensu w płaceniu im pełnej stawki za najwyższy plan... Owszem, mają szerszą ofertę w dziedzinie metalu od Qobuza, ale krytyczne odsłuchy i metal nieczęsto idą w parze, więc po co przepłacać? :D  

 

Jakby ktoś miał wolne miejsce w rodzinie, to chętnie przygarnę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, jacmiszcz92 napisał:

Owszem, aktualnie nie ma. Ale jak ludzie nie będą się upominać to nigdy nie będzie. Dlatego trzeba wysyłać emaile do supportu i na forum fApple. Rozumiem, że już to zrobiłeś, prawda?

Skorzystałem z opcji opinii w apce apple music bo forum nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2021 o 15:46, joysofjoyc4 napisał:

ale krytyczne odsłuchy i metal nieczęsto idą w parze

Tak sobie czytam ten temat, by może spotify zamienić na coś innego. I trafiłem na to co w cytacie. Ciekawość zwyciężyła więc pytam.

Co to są krytyczne odsłuchy?

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności