Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

cztery karty debetowe i każda odrzuca mimo, że są środki.Wiecie co może być grane? wcześniej normalnie opłacałem subskrypcje teraz nie mogę.Z żadnej karty nie chce ściągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, deftones9 napisał:

cztery karty debetowe i każda odrzuca mimo, że są środki.Wiecie co może być grane? wcześniej normalnie opłacałem subskrypcje teraz nie mogę.Z żadnej karty nie chce ściągnąć

Blacklisted?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś jaja, mało tego próbuje sie zalogować przez aplikacje na telefonie i nie chce mnie zalogować tylko wyskakuje informacja o przelogowaniu sie na inne konto.Wtf? wczoraj jeszcze korzystałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś jaja, mało tego próbuje sie zalogować przez aplikacje na telefonie i nie chce mnie zalogować tylko wyskakuje informacja o przelogowaniu sie na inne konto.Wtf? wczoraj jeszcze korzystałem
Czyli wychodzi na to, że to jednak z Tidalem jest problem a nie z operatorami kart. Ja na razie przeniosłem się na Apple Music, mam konto rodzinne i nikogo w rodzinie, także jakby ktoś z Was chciał się dołożyć to zapraszam. Jak rozumiem 40 PLN za miesiąc (za rodzinę) to tyle co nic ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, deftones9 napisał:

cztery karty debetowe i każda odrzuca mimo, że są środki.Wiecie co może być grane? wcześniej normalnie opłacałem subskrypcje teraz nie mogę.Z żadnej karty nie chce ściągnąć

Ja mam podpiętą przez PayPal i tu działa normalnie. Debetowa. Z kredytowej w przeszłości też wchodziło. Staram się unikać bezpośredniego podpinania kart, raczej przez GPay albo PayPala.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, x X x napisał:

Czyli wychodzi na to, że to jednak z Tidalem jest problem a nie z operatorami kart. Ja na razie przeniosłem się na Apple Music, mam konto rodzinne i nikogo w rodzinie, także jakby ktoś z Was chciał się dołożyć to zapraszam. Jak rozumiem 40 PLN za miesiąc (za rodzinę) to tyle co nic ;)

w rodzinie nie wiem, 6 apple id chyba jest dopuszczonych, a na każde apple ID 6 urządzeń - offline, offline :) Nie ma konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, majkel napisał:

Ja mam podpiętą przez PayPal i tu działa normalnie. Debetowa. Z kredytowej w przeszłości też wchodziło. Staram się unikać bezpośredniego podpinania kart, raczej przez GPay albo PayPala.

 

dzięki stary, przez paypal przyjeło normalnie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja może trochę z innej beczki zacznę bo do 10.06.2021 bezproblemowo mogłem słuchać na Tidal (oczywiście posiadam konto Master) z mojego Pioneera N-50AE pliki MQA, FLAC itp. itd. Natomiast od 11.06.2021 nie mam możliwości słuchania plików muzycznych MQA i FLAC jedynie wyświetla mi wszystko w plikach AAC i powiem szczerze, że nie mam pojęcia co się dzieje, a z Pioneerem wiem, że jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2021 o 20:25, Drapik napisał:

Witam.

Ja może trochę z innej beczki zacznę bo do 10.06.2021 bezproblemowo mogłem słuchać na Tidal (oczywiście posiadam konto Master) z mojego Pioneera N-50AE pliki MQA, FLAC itp. itd. Natomiast od 11.06.2021 nie mam możliwości słuchania plików muzycznych MQA i FLAC jedynie wyświetla mi wszystko w plikach AAC i powiem szczerze, że nie mam pojęcia co się dzieje, a z Pioneerem wiem, że jest wszystko ok.

Witam,jest nas wieciej z tym problemem ja mam N70AE i od 2 m-cy próbowalem ustalic przyczyne tego braku MQA u różnych zródel ,fachowców z renomowanych serwisów jak i równiez serwis centralny Pioneer TRV Gdynia który stwierdzil brak możliwosci rozwiazania tego problemu a problem dotyczy oprogramowania na Pioneer N70AE , N50AE itp, oraz Onkyo.Tidal odsyla w tej sprawie do Serwisu Pioneer gdyZ problem leży w aktualnym interfejsie oprogramowaniu.Ja już sie poddałem z tym i czekam,mam już dosc pisania i odczytywania glupich tlumaczen,ale piszcie do serwisu Pioneer i Onkyo i dystrtbutora tych urzadzen firmy DSV Gdynia może się ktos tym zainteresuje,ja mam już dosc pisania.Pozdrawiam wszystkich i polecam zastanowic sie przed zakupem ewentualnym w/w urzadzen.

Czekam na nową aktualizacje Pioneera,może się doczekamy,a jak nie to pozostaje sluchac AAC 44.1😦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być problem wbrew pozorom po stronie Tidal - nowe aktualizacje powodują problemy z MQA

Odinstalujecie aplikacje i wgrajcie wersję sprzed 2 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się odinstalować Tidala na Onkyo TX-8390. Własnie zainstalowalem ostatnią aktualizację a Tidal nadal w AAC. Dla mnie to nie problem bo i tak puszczam na moje stereo Onkyo z Audirvana czy Roon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, x X x napisał:
1 godzinę temu, wegiel21 napisał:
Ile kosztuje AM za mc?

30 złotych abonament rodzinny, do 6 osób w rodzinie. Indywidualne są tańsze. Jak coś to mam założoną rodzinkę, na razie 2 członków i do sierpnia za friko.

Na androidzie to odpalę, czy tylko Apple? 😗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na androidzie to odpalę, czy tylko Apple?
Konto - Apple ID,jeżeli nie masz - można założyć w iTunes albo webowo przez iCloud. Może jeszcze przez jakąś usługę Apple - trza by poszukać. W iTunes miałem problem bo wywalało błąd z hasłem ale bez szczegółów - okazało się, że nie spełniano minimalnych wymogów (o czym iTunes nie informował, a iCloud już tak). Trzeba podać dane karty. Później jak byś chciał dołączyć do mnie to odezwij się na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności