Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie zależy to, czego się słucha - na Tidalu bardziej odnajdą się miłośnicy amerykańskiego rapu. Ogólnie wydaje mi się, że Spotify ma bardziej zróżnicowaną bibliotekę, ale też jest sporo rzeczy, który nie ma, a są na Tidalu (i na odwrót). Najlepiej mieć to i to, ale to już koszta rosną. ;)

Nie wiem, jak wypada Tidal mobilnie, bo nie testowałem, ale z kolei windowsowa aplikacja Tidala jest spoko - brakuje mi jedynie banerka po zmianie (lub zatrzymaniu) utworu/głośności ze Spotify. W Spotify brakuje mi czegoś pokroju opcji "Exclusive". 

No i jakość przeważa na korzyść Tidala (nie tylko Hi-Fi). Wciąż czekam na Hi-fi Spotify. ;)

Edytowane przez qjin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.07.2017 o 16:25, qjin napisał:

W sumie zależy to, czego się słucha - na Tidalu bardziej odnajdą się miłośnicy amerykańskiego rapu. Ogólnie wydaje mi się, że Spotify ma bardziej zróżnicowaną bibliotekę, ale też jest sporo rzeczy, który nie ma, a są na Tidalu (i na odwrót). Najlepiej mieć to i to, ale to już koszta rosną. ;)

Nie wiem, jak wypada Tidal mobilnie, bo nie testowałem, ale z kolei windowsowa aplikacja Tidala jest spoko - brakuje mi jedynie banerka po zmianie (lub zatrzymaniu) utworu/głośności ze Spotify. W Spotify brakuje mi czegoś pokroju opcji "Exclusive". 

No i jakość przeważa na korzyść Tidala (nie tylko Hi-Fi). Wciąż czekam na Hi-fi Spotify. ;)

Tu Kolega ma rację. Problem w tym,że jak mamy jeden stream to i tak brakuje sporo. W Tidalu nie znalazłem Clan of Xymox na przykład.

Fajna byłaby platforma łącząca łącząca wszystkie streamy. Z łączną opłatą niższą niż wszystkie kupowane osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lord Rayden napisał:

Tu Kolega ma rację. Problem w tym,że jak mamy jeden stream to i tak brakuje sporo. W Tidalu nie znalazłem Clan of Xymox na przykład.

Fajna byłaby platforma łącząca łącząca wszystkie streamy. Z łączną opłatą niższą niż wszystkie kupowane osobno.

 

1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Lord Rayden napisał:

Fajna byłaby platforma łącząca łącząca wszystkie streamy. Z łączną opłatą niższą niż wszystkie kupowane osobno.

O tym sobie możemy pomarzyć. To byłoby zbyt piękne. Dokładnie to samo jest z usługami streamującymi seriale - jak chce się oglądać wszystko (albo nawet nie), co dobre, trza mieć wykupiony abonament na kilku platformach. ;) 

Edytowane przez qjin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy robią jakiś update, ale poznikało pełno albumów. Masakra - 30% z mojej listy ulubionych jest nagle niedostępna, w tym 90% "audiofilskich" albumów, których używałem do testów - Amber Rubarth, praktycznie wszystko związane z Chesky, Livingstone Taylor, Macy Gray (Stripped), The New Appalachians, Explorations in Space and Time, CC Coletti, Sara K, Alexis Cole, City of the Sun, Three's Company .. Kto wie co jeszcze?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Arturos1967 napisał:

Wygląd się dzisiaj zmienił ale w moim w offline wszystko po staremu.

Offline nie został dotknięty zmianą... Jak skasujesz to pewnie znikną. 

 

@Noah stratną muzykę mam słuchać? Nie wypada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, saudio napisał:

Słuchacie MQA z Tidala ?
Trochę jestem zaskoczony na plus:)

 

Jak to była nowość to testowałem MQA z Meridian Audio Explorer 2 i nie odczułem poprawy względem 16 bit. Wiekszość wtedy dostępnych albumów to były przeciętne albo kiepskie realizacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności