Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, krzysztof4101997 napisał:

Win10

 

Jeżeli chodzi o ustawienia systemowe to masz tutaj:

 

OtRa35v.jpg?1

 

Jeżeli chodzi o ustawienia w aplikacji Tidal i z czego ma korzystać to tutaj:

 

yair7hY.jpg

 

Jeszcze dopytam - korzystasz z wersji webowej czy aplikacji tidal?

3 godziny temu, krzysztof4101997 napisał:

Win10

 

Jeżeli chodzi o ustawienia systemowe to masz tutaj:

 

OtRa35v.jpg?1

 

Jeżeli chodzi o ustawienia w aplikacji Tidal i z czego ma korzystać to tutaj:

 

yair7hY.jpg

 

Jeszcze dopytam - korzystasz z wersji webowej czy aplikacji tidal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tidal HiFi na 3 miesiące za 1,99 zł dla nowych kont.

https://tidal.com/pl/holidayoffer-2018

Do 2 stycznia !

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2018 o 18:48, markp napisał:

 

Jest już możliwość odtwarzania przez USB Audio Player Pro plików 24bit/96 kHz. Wystarczy dokupić w aplikacji dekoder MQA za 17,99 zł.

Potwierdzam, u mnie tidal na pioneerze xdp-100 i na USB Audio Player Pro odtwarza MQA, a przynajmniej tak pokazuje.

 

Edit. okazuje się, że tylko pokazuje. Co prawda przy poprzedniej wersji UAPP próbował zaciągnąć dekoder MQA jako zgodny, ale teraz już mu przeszło, a Info od  z forum UAPP wskazuje, że : "The XDP does not support MQA, only their app on the XDP supports MQA. The decoder is embedded in their app and cannot be used in general."

Edytowane przez summerinparis33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tidal nareszcie uwalnia Masters dla Androida. Drugi screen poniżej pochodzi z Onkyo DP-X1.606baa51cc2676ac8c696f6f03482a60.jpgfe5881272d2026f641d9d3df0f52609c.jpg

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, jestem przekonany, że wcześniej jak podpinałem do iphone'a DFR'a i puszczałem TIDAL'a przez mconnect (powiedzmy, ze odpowiednik UAPP na iOS'a) to mimo, że puszczam albumy Master's i tak samo mam ustawione w opcjach mConnect to DFR świeci na zielono - czyli jakby 16 bit/44,1kHz.

A puszczałem jakies 2-3 tygodnie temu w tej samej konfiguracji i po aplikacji TIDAL było na zielono , ale przez mConnect "ważka" zmieniała kolory jak było coś lepsze niż jakość CD..... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Tidal obecnie gra MQA / Master nie tylko na LG V30 ale i na innych fonach z Andkiem 5 i wyżej. Natomiast "słynny" i drogi  UAPP (kupiłem) aby odtwarzać HiResy z Tidala i plików wymaga odkupienia dekodera ? Nieźle.. Ostatnio miałem kilka apgrejdów UAPP. Jakby coś non stop poprawiano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Czyli Tidal obecnie gra MQA / Master nie tylko na LG V30 ale i na innych fonach z Andkiem 5 i wyżej. Natomiast "słynny" i drogi  UAPP (kupiłem) aby odtwarzać HiResy z Tidala i plików wymaga odkupienia dekodera ? Nieźle.. Ostatnio miałem kilka apgrejdów UAPP. Jakby coś non stop poprawiano. 

Ale ja mam problem po aktualizacji Tidala (do wersji z obsługą MQA) na FiiO x7II - dźwięk teraz to jedne zniekształcenia 😪  a UAPP działa i taka to różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zakupie dekodera w UAPP na V30 mam MQA w pełnej krasie, na Onkyo DP-X1 nie mogę odpalić MQA w bit perfect (notyfikacja informuje mnie, by móc korzystać w pełni z MQA muszę uruchomić bit perfect), bez tego idzie tylko 24/44.1/48.

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z Tidalem na Meizu Pro 5 - po odtworzeniu utworu przestaje grać (jakby ktoś wcisnął stop). Wciskanie play ponawia ten sam utwór, jakby nie mógł przeskoczyć na następny.

Po restarcie komórki jakiś czas jest OK, a potem znowu wyłącza po każdym utworze. Z PowerAmpem i innymi playerami nie ma tego problemu, więc jest to wina konkretnie Tidala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na V30 Tidal działa bez zastrzeżeń, to samo na DP-X1. Przed chwilą przeprowadziłem kolejną aktualizację w GP. Ale widziałem tam też kilka komentarzy z dnia dzisiejszego, że coś jest nie teges z aplikacją.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że w trakcie utworu jakby sam się ściszał po czym pogłaśniał? Windows 10 aplikacja na komputerze i mam takie cyrki, drażni to mocno.
Przyznam że nie odnotowalem. Sprawdzę dzisiaj jeszcze raz. Używam głównie Audirvana plus do Tidala. Tam na pewno nie ma tego problemu

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pytanie do użytkowników korzystających z Tidal HiFi. Korzystam obecnie z 3m okresu darmowego z kodziku na LG G6. Wszystko super tylko nie chce mi pobierać zawartości offline. Przesuwam suwaczek, nic się nie dzieje i jak się cofnę i wejdę w album z powrotem to suwaczek jest wyszarzony. Niezależnie czy wybiorę pamięć telefonu czy kartę SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, superbart napisał:

Hej, pytanie do użytkowników korzystających z Tidal HiFi. Korzystam obecnie z 3m okresu darmowego z kodziku na LG G6. Wszystko super tylko nie chce mi pobierać zawartości offline. Przesuwam suwaczek, nic się nie dzieje i jak się cofnę i wejdę w album z powrotem to suwaczek jest wyszarzony. Niezależnie czy wybiorę pamięć telefonu czy kartę SD.

A w ustawieniach jak ustawiłeś? Pobieraj po 3G/4G czy tylko wifi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miejsce w telefonie lub na karcie masz?

U mnie w LG V30 i G7 bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce mam, może to przez to, że to z kodu promocyjnego ? Nawet jakość Master mi śmiga po AptX HD :). Tylko stabilniej i wygodniej jakbym sobie pościągał co nieco offline a nie mogę.
Kod promocyjny nie powinien być tu istotnym dzikeuje. Kartę widzi?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Kod promocyjny nie powinien być tu istotnym dzikeuje. Kartę widzi?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Spróbuj ją odłączyć i załadować jeszcze raz i zrestartowac Tidala

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności