Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Tidal na bieżąco zapisuje Wam ostatnio odtwarzane utwory czy albumy? Logując się przez przeglądarkę lub aplikację na windows jest jako "ostatnio odtwarzane"   album słuchany kilka dni temu. Konto Hi-fi (w rodzinie).

----

Zauważyłem, że historie zapisuje z telefonu a nie z Shanling M2x

Edytowane przez zgreg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, The Grand Wazoo napisał:

Ciekawe zestawianie. Gdybym np. utwór trwający 5 min zapętlił przez 24 h, to będzie jako 1 czy 288 odtworzeń. 

 

image.png

 

Na 99% jest tak, że jak raz odtworzysz dany utwór to kolejnych odtworzeń system już nie zlicza przez jakiś czas - 24h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tidal od jakiegoś czasu wysyła co miesiąc informacje który z danych artystów otrzyma moje 6 zł za największą liczbę odtworzeń. Macie też coś takiego u siebie? Ciekaw jestem czy naprawdę ta kasa trafia do artysty, może napiszę do Michała z zapytaniem. 

 

SmartSelect_20220905_162819_Gmail.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Szukam chętnych do rodziny tidal HiFi. Stratujemy 10.10. Koszt 5 PLN niezależnie od ilości osób (różnice biorę na siebie). Po szczegóły zapraszam na pw.
Czy mogą być istniejące konta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tidal wysłał mi powiadomienie, że stworzył playlistę "specjalnie dla mnie", na której nie ma ani jednego kawałka, który by mi się podobał :) Dzięki temu wyłączyłem całkowicie powiadomienia z Tidala, bo już któryś raz mnie w ten sposób wkurza. SmartSelect_20221014_165741_TIDAL.jpg

 

 

Ostatnio mój kumpel mówił mi, że on nie może słuchać Spotify ani Tidala, bo mają dużo gorszą jakość od Apple Music. Moje doświadczenia z porównywania tych aplikacji są zupełnie inne (dla mnie i na moje ucho Tidal i Apple Music grają w swoich najwyższych jakościach tak samo), więc poszedłem do niego któregoś dnia ze swoim sprzętem, żeby sprawdzić o co może chodzić (myślałem, że może ma coś źle ustawione w aplikacjach albo coś). Okazało się, że kumpel słucha Apple Music z tym dodatkiem Dolby Atmos, a Tidala normalnie :D Widocznie niektórym ludziom odpowiada sztuczne pompowanie przestrzeni, nie mi oceniać, co kto lubi :)

 

Edytowane przez Najner
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Najner napisał(a):

Tidal wysłał mi powiadomienie, że stworzył playlistę "specjalnie dla mnie", na której nie ma ani jednego kawałka, który by mi się podobał :) Dzięki temu wyłączyłem całkowicie powiadomienia z Tidala, bo już któryś raz mnie w ten sposób wkurza. SmartSelect_20221014_165741_TIDAL.jpg

 

 

Ostatnio mój kumpel mówił mi, że on nie może słuchać Spotify ani Tidala, bo mają dużo gorszą jakość od Apple Music. Moje doświadczenia z porównywania tych aplikacji są zupełnie inne (dla mnie i na moje ucho Tidal i Apple Music grają w swoich najwyższych jakościach tak samo), więc poszedłem z nim któregoś dnia ze swoim sprzętem, żeby sprawdzić o co może chodzić (myślałem, że może ma coś źle ustawione w aplikacjach albo coś). Okazało się, że kumpel słucha Apple Music z tym dodatkiem Dolby Atmos, a Tidala normalnie :D Widocznie niektórym ludziom odpowiada sztuczne pompowanie przestrzeni, nie mi oceniać, co kto lubi :)

 

Hehe, ale Ci zestaw zaproponował :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Najner napisał(a):

Ostatnio mój kumpel mówił mi, że on nie może słuchać Spotify ani Tidala, bo mają dużo gorszą jakość od Apple Music. Moje doświadczenia z porównywania tych aplikacji są zupełnie inne (dla mnie i na moje ucho Tidal i Apple Music grają w swoich najwyższych jakościach tak samo), więc poszedłem do niego któregoś dnia ze swoim sprzętem, żeby sprawdzić o co może chodzić (myślałem, że może ma coś źle ustawione w aplikacjach albo coś). Okazało się, że kumpel słucha Apple Music z tym dodatkiem Dolby Atmos, a Tidala normalnie :D Widocznie niektórym ludziom odpowiada sztuczne pompowanie przestrzeni, nie mi oceniać, co kto lubi :)

 

Ale, że co? Ma to ustawione na stałe? Dolby Atmos ma sens używać tylko w nagraniach remasterowanych do dźwięku przestrzennego i na słuchawkach, które są do tego dedykowane. Ja mam ustawione tak, że jak nie ma DA i nie ma słuchawek do DA, to wyłącza stereo przestrzenne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Najner napisał(a):

Tidal wysłał mi powiadomienie, że stworzył playlistę "specjalnie dla mnie", na której nie ma ani jednego kawałka, który by mi się podobał :) Dzięki temu wyłączyłem całkowicie powiadomienia z Tidala, bo już któryś raz mnie w ten sposób wkurza. SmartSelect_20221014_165741_TIDAL.jpg

 

 

Ostatnio mój kumpel mówił mi, że on nie może słuchać Spotify ani Tidala, bo mają dużo gorszą jakość od Apple Music. Moje doświadczenia z porównywania tych aplikacji są zupełnie inne (dla mnie i na moje ucho Tidal i Apple Music grają w swoich najwyższych jakościach tak samo), więc poszedłem do niego któregoś dnia ze swoim sprzętem, żeby sprawdzić o co może chodzić (myślałem, że może ma coś źle ustawione w aplikacjach albo coś). Okazało się, że kumpel słucha Apple Music z tym dodatkiem Dolby Atmos, a Tidala normalnie :D Widocznie niektórym ludziom odpowiada sztuczne pompowanie przestrzeni, nie mi oceniać, co kto lubi :)

 

Na twoim miejscu skarżyłbym ich o próbę wywołania nowotworu :)
Swoją drogą Apple Music ssie po całości jeśli chodzi o jakość. Dzwięk wyostrzony, nieprzyjemny. 
Przynajmniej ja tak odbieram. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Ale, że co? Ma to ustawione na stałe? Dolby Atmos ma sens używać tylko w nagraniach remasterowanych do dźwięku przestrzennego i na słuchawkach, które są do tego dedykowane. Ja mam ustawione tak, że jak nie ma DA i nie ma słuchawek do DA, to wyłącza stereo przestrzenne. 

Tak, on airpodsów pro 1 używa i atmos ciągle włączony. Tak jest chyba w defaulcie w tej apce?

 

30 minut temu, roger987 napisał(a):

Swoją drogą Apple Music ssie po całości jeśli chodzi o jakość. Dzwięk wyostrzony, nieprzyjemny. 
Przynajmniej ja tak odbieram. 

Można go tak odebrać, aczkolwiek moim zdaniem po prostu chłodniejszy i bardziej detaliczny od Spotify (zarówno Tidal jak i Apple Music). Czasami trochę na siłę, a czasami brzmi super, zależy od nagrania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności