Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

A czy to moze być wina odtwarzacza Sr15?. Na szybko w telefonie po wi fi w programie speedtest mam 48 Mb/s.
Jaką prędkość masz.po kablu?
Czy sieć wifi jest zapchana? Zrób skan kanalow i wybierz w routerze najkorzystniejszy.
Jaka odleglosc od routera wifi?
Nie sądzę aby był to dap.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, zielinskitomasz napisał:
3 godziny temu, Szczurov napisał:
U mnie jak mam włączonego blutacza i połączony jestem z wifi 5ghz to przerywa dżwięk. Normalnie się nawzajem zakłóca. 

Na SR15?

Na motoroli one action. Co ciekawe ani na Motce G7 plus i Xperii E5 nie ma tego problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie słucham plików zapisanych na dysku.

Jedyne na czym mi zależy, to żeby podczas odtwarzania muzyki z desktopowej aplikacja Tidali była możliwość korekcji EQ.

 

Aktualnie w trybie "exclusive" mogę sobie kręcić EQ APO i nie ma to żadnego wpływu na parametry dźwięku.

Jeżeli próbuję wybrać wyjście audio jako "system controlled" to nie mam w ogóle możliwości odtwarzania muzyki z Tidala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Przecież wasapi exclusive właśnie po to powstał aby żadna inna aplikacja nie mogła korzystać z karty dźwiękowej podczas odtwarzania. Omija również ustawienia głośności Windows. Ustaw po prostu w Tidalu nazwę urządzenia, ale odznacz exclusive mode i zrestartuj APO do ustawień fabrycznych.

 

Sporo czasu minęło od kiedy przestałem testować APO. Jednak pamiętam, że jak się cokolwiek odtworzyło w trybie wasapi exclusive w jakiejkolwiek apce to APO już nie potrafiło ponownie złapać karty dźwiękowej i zastosować korekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie dziś jakiś bo problem z Tidalem ? Nie mogę się zalogować do apki.

Edit : poszło po czyszczeniu cache.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, zgreg napisał:

Czy musicie posiłkować się np. telefonem czy PC żeby coś wyszukać do słuchania ( z typu podobne do wcześniej słuchanego), przyznam, że na Shanling M2X to droga przez mękę

Często na telefonie robię playlisty i szukam muzyki. Wygodniej niż na Alpha.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
20 godzin temu, zgreg napisał:

Jak otwierać linki kliknięte w przeglądarce firefox  w aplikacji tidal na windows ?

Dodaj do ulubionych, wtedy je "przeniesiesz" do apki nawet tej komórkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności