Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tak zrobię. Ściągnąłem sample z hdtracks.Tidal z xapk ma tylko jedną zaletę- tryb offline. W fabrycznym Tidalu nie mogę odtworzyć nic offline.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2021 o 22:49, lobuz1 napisał:

Właśnie tak zrobię. Ściągnąłem sample z hdtracks.Tidal z xapk ma tylko jedną zaletę- tryb offline. W fabrycznym Tidalu nie mogę odtworzyć nic offline.

UAPP chodzi na Alfie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem, ale raczej nie bo jest płatna. Kupiłem ją i mam w tel.. Tidala słucham na fabrycznej aplikacji i bardziej mi odpowiada niż ta z apkpure.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, decees napisał:

Na wykopie i pepperze płacz, zaraz ludzie będą skrzykiwać się na pozwy zbiorowe... a Ci co kupili na allegro doładowane konta za grube pieniądze to dopiero mają wesoło :blink:

Spokojnie, Tidal obiecał, że zwróci. Jak mają to robić 30 dni i na kartę, to za 30 dni ta moja karta będzie już zamknięta. No chyba, że to przeksięgują na konto Tidal? Bynajmniej nie mam żalu, bo wydałem 20zł, co jest zdaje się 1/2 miesięcznego abonamentu HiFi/Master, a mnie to starczy na 5 miesięcy w najgorszym wypadku, czyli rabat 90%. :) Potem ich raczej oleję, bo mi Tidal tyłka nie urwał. Buforowanie danych choćby YT ma lepiej ogarnięte. Misz-masz w bitrate albumów Master też mi się nie podoba, i niektóre przez to lepiej grają w HiFi, inne w Masterze. Jednym MQA pomaga, innym psuje. Zero spójności w temacie SQ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym januszom którzy skorzystali na błędzie firmy, czyli więcej niż raz na promocji powinni zawiesić konta do czasu wyjaśnienia sprawy. Po wyjaśnieniu i zwrocie środków ban za złamanie regulaminu promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacmiszcz92 napisał:

Tym januszom którzy skorzystali na błędzie firmy, czyli więcej niż raz na promocji powinni zawiesić konta do czasu wyjaśnienia sprawy. Po wyjaśnieniu i zwrocie środków ban za złamanie regulaminu promocji.

I właśnie w taki sposób wódz Korei Północnej myśli, że działa wolny rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jacmiszcz92 napisał:

Tym januszom którzy skorzystali na błędzie firmy, czyli więcej niż raz na promocji powinni zawiesić konta do czasu wyjaśnienia sprawy. Po wyjaśnieniu i zwrocie środków ban za złamanie regulaminu promocji.

W takim razie mistrzowie z Tidala powinni sobie założyć samobana. W ogóle to wszystkich zbanować i zmknąć Tidala, jedni złodzieje drudzy nieudacznicy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jacmiszcz92 napisał:

Tym januszom którzy skorzystali na błędzie firmy, czyli więcej niż raz na promocji powinni zawiesić konta do czasu wyjaśnienia sprawy. Po wyjaśnieniu i zwrocie środków ban za złamanie regulaminu promocji.

To chyba niewielu użytkowników by im zostało. Ja jadę na darmowym/za 1 zł Tidalu od lat bo co 3-6 miesięcy pojawiają się jakieś promocje. Tutaj po prostu promocja się skumulowała i tak jak napisał @majkel pieniądze za to dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jacmiszcz92 napisał:

Właśnie na tym polega problem. Większość jedzie na pakiecie za psi pieniądz albo korzysta z błędu po stronie usługodawcy. Żądać wiele, od siebie nic nie dawać 🤦‍♂️

Problem polega na tym, że nie kumasz, co tu się dzieje i dlaczego. 

Tidal wbił ze swoją promocją wtedy, kiedy YT dawało 2 miechy gratis na Premium. Chodziło o przeciągnięcie klientów na swoją stronę. I - wierz mi - udało im się. ;)

Po drugie - wolny rynek to nie przedszkole. Klient nie będzie wnikał, czy coś jest błędem, czy prezentem, czy ma ukryty haczyk. Tu wychodzi na to, że chcieli być cwani, ale nawalił software, czyli główna przyczyna globalna nawalania czegokolwiek od lat co najmniej kilku. 

Po trzecie - oni niczego nie tracą, ani nie stracą. W USA połknięto by tę żabę i dano ludziom używać Tidala tak, jak go sobie kupili. Właśnie dlatego, że w Januszowie jest dużo januszy, to ta promocja wraz ze swoim błędem była jedynym sposobem na otrzymanie od tej grupy ludzi JAKIEJKOLWIEK kasy. Zarobili dzięki temu, chociaż mniej niż myśleli, przez programistę lub zarządzającego ustawieniami strony internetowej informatyka. Teraz kombinują, jak tu jeszcze uszczknąć od tych, co już im zapłacili. Z moich szacunków psychologiczno-logicznych wychodzi, że nie uszczkną prawie nic, natomiast PRowo te maile z dzisiaj to strzał w stopę. Choćby właśnie dlatego, że nie tracą nic, bo jakie to obciążenie dla nich w skali globalnej, że więcej osób podepnie się pod serwer? 

Jest Deezer, jest Spotify, jest YT. Łaski nikomu nie robią. Zarabia ten, kto ma ciekawszą ofertę. Sentyment to ja mogę mieć np. do marki samochodowej, a nie do serwisu streamingowego. Tak samo jak ludzie przenoszą numery telefonów komórkowych między sieciami, czego ja np, nie rozumiem, a inni uważają za przejaw sprytu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, jacmiszcz92 napisał:

Właśnie na tym polega problem. Większość jedzie na pakiecie za psi pieniądz albo korzysta z błędu po stronie usługodawcy. Żądać wiele, od siebie nic nie dawać 🤦‍♂️

Ale przecież ja nie hackuje strony, ani nie robię nic nielegalnego. To wszystko są oficjalne promocje, więc chyba firma wie co robi? Rozumiem, że mam nie korzystać z promocji, żeby nie być Januszem, a jak firm dyma wykonawców, to wszystko cacy bo tak działa wolny rynek. Na prawdę u nas jest jakieś odwrócenie logiki, biedni bronią bogatych przed biednymi...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast chciałem skorzystać z promocji dla użytkowników Revoluta, też opcja za 4 złote na kwartał dla WSZYSTKICH kont, ale po przekierowaniu na stronę Tidala i zalogowaniu się na konto dostałem informację, że moje konto się na tą promocję nie kwalifikuje.
Więc "ja tu widzę niezły burdel".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joseph_k78 napisał:

Ja natomiast chciałem skorzystać z promocji dla użytkowników Revoluta, też opcja za 4 złote na kwartał dla WSZYSTKICH kont, ale po przekierowaniu na stronę Tidala i zalogowaniu się na konto dostałem informację, że moje konto się na tą promocję nie kwalifikuje.

Bo są wszyscy i wszyściejsi. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, majkel napisał:

Problem polega na tym, że nie kumasz, co tu się dzieje i dlaczego. 

Tidal wbił ze swoją promocją wtedy, kiedy YT dawało 2 miechy gratis na Premium. Chodziło o przeciągnięcie klientów na swoją stronę. I - wierz mi - udało im się. ;)

...Zarobili dzięki temu, chociaż mniej niż myśleli

Powołujesz się na jakieś sprawozdania finansowe firmy czy to tylko podejrzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Jot R napisał:

Ale przecież ja nie hackuje strony, ani nie robię nic nielegalnego. To wszystko są oficjalne promocje, więc chyba firma wie co robi?

Nie, ten błąd to nie była oficjalna promocja tylko ludzka pomyłka. Ale co ja tam będę tłumaczył komuś kto nigdy nie prowadził własnego biznesu ¯\_(ツ)_/¯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Palpatine napisał:

Powołujesz się na jakieś sprawozdania finansowe firmy czy to tylko podejrzenia?

Nie, powołuję się na swoje własne myślenie i decyzje. Miałem sobie zanabyć YT, bo lubię ten serwis i dobrze mi gra przez Firefoksa. Oczywiście na początek gratis w zamian za brak reklam, które są dla mnie do przeżycia, a dużo muzy słucham offline już bez reklam. Tymczasem kolega podesłał link do promocji Tidal. Wyklikałem tyle z karty kredytowej, ile uważałem za stosowne jako budżet testów. Gdyby nie ta promocja, nie mieliby nawet 20zł ode mnie, bo mnie Tidal nigdy nie urzekał. Czyli są do przodu o 20zł. 16zł teoretycznie chcą mi teraz oddać, bo liczą, że wpadnie im więcej. Owszem, wpadnie, jak na Dzień Dziecka zrobią podobną promocję. W swojej cenie Tidal nie jest dla mnie interesujący, co nie oznacza, że żaden serwis tego typu nie jest dla mnie interesujący w tej cenie. To jest moja subiektywna ocena jego wartości. Tak samo jak mogę uważać słuchawki kosztujące 15000zł za przestrzelone cenowo o jedno zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jacmiszcz92 napisał:

Nie, ten błąd to nie była oficjalna promocja tylko ludzka pomyłka. Ale co ja tam będę tłumaczył komuś kto nigdy nie prowadził własnego biznesu ¯\_(ツ)_/¯

 

Skąd to wiadomo ? Z ich oświadczenia? A może jest w tym jednak jakieś ukryte celowe działanie, może potrzebowali na gwałt środków finansowych? a może chcieli czasowo wykurzyć konkurencję :) a może jakoś ze strony podatkowej było im to na rękę... Kto wie, ja tego też nie wiem.   Szczerze, nie chce mi się wierzyć, że tak długo zajęła by im naprawa takiego błędu.  A może część tych środków zostanie u nich bo ktoś już nie będzie miał konta do zwrotu albo po prostu oleje temat. Po prostu wskazuję, że nie wszystko przecież jest takie oczywiste :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności