Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wiedzieć, nie będę upgradeował na Pionku.
Co do problemu to bym wyczyścił całkowicie dane aplikacji i wtedy spróbował. Przepadną pliki offline, ale imo lepiej ponownie ściągać, niż w ogóle nie korzystać.

Na DX wystarczyło zaktualizować Tidala, ale na Pionku na razie nie działa, czyszczenie danych nic nie daje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie żyjąc w świecie androida polecam wyłączyć automatyczne aktualizacje dla wszystkich apek, nie tylko dla Tidala. Dużo się mówi o tym, że aktualizacje najczęściej wprowadzają poprawki bezpieczeństwa, ale większości przypadków to bzdura. Jeżeli dana apka działa Wam bez problemu na danym urządzeniu, to wyłączcie automatyczne aktualizacje w sklepie google, szkoda nerwów.

Co innego aktualizacje systemowe urządzenia - te z reguły są faktycznie przydatne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chico99 napisał:

Jest nowy Kazik.

Powinien dobrą działkę ze sprzedaży odpalić "trójce" za promocję bo płyta generalnie słaba, a osiągnęła złoto już w przedsprzedaży.

Edytowane przez Jot R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, conrad1975 napisał:

Na ZX2 nadal nie działa :( 

Trzeba starszą rewizję zainstalować. Mi na ZX1 do samego końca działał tidal łącznie z offline. Kilka miesięcy temu sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, espe0 napisał:

Trzeba starszą rewizję zainstalować. Mi na ZX1 do samego końca działał tidal łącznie z offline. Kilka miesięcy temu sprzedałem.

Instaluję właściwą dla 4.2 tj. 2.2.5 i nie można się zalogować do serwisu. 

Problem występuje od jakiegoś miesiąca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, espe0 napisał:

Trzeba starszą rewizję zainstalować. Mi na ZX1 do samego końca działał tidal łącznie z offline. Kilka miesięcy temu sprzedałem.

Farciarz 😉

Wcześniej czy później taki los czeka wszystkie dapy na androidzie. Taki lajf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od kiedy w Tidalu są teksty piosenek - ja dopiero odkryłem :D trzeba kliknąć w ikonkę w prawym górnym rogu - świetna rzecz 

 

Dodatkowo - jak dotknie się daną linijkę tekstu, to Tidal automatycznie przenosi nas w to miejsce.

 

 

Screenshot_20200607-133011.jpg

Screenshot_20200607-133136.jpg

Edytowane przez Najner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki :) chyba coś źle dziergam bo nie mogę zainstalować . Nie chce otworzyć pliku po skopiowaniu na grajka .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, ktoś mi zakosił konto Tidal. Od kilku miesięcy regularnie mnie wywalało z komunikatem, że włączono odtwarzanie na innym urządzeniu. Myślałem, że błąd systemu, ale dziś odpaliłem Tidala i swoje zapisane albumy. A tu na początku listy dwa albumy, których nie ma szans, żebym nawet po pijaku słuchał :)

https://tidal.com/album/135956134

https://tidal.com/album/132114346


Teraz proszę się przyznać, komu sprzedałem dapa i zapomniałem się wylogować? Dogadamy się.

:)

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, all999 napisał:

Ale jaja, ktoś mi zakosił konto Tidal. Od kilku miesięcy regularnie mnie wywalało z komunikatem, że włączono odtwarzanie na innym urządzeniu. Myślałem, że błąd systemu, ale dziś odpaliłem Tidala i swoje zapisane albumy. A tu na początku listy dwa albumy, których nie ma szans, żebym nawet po pijaku słuchał :)

https://tidal.com/album/135956134

https://tidal.com/album/132114346


Teraz proszę się przyznać, komu sprzedałem dapa i zapomniałem się wylogować? Dogadamy się.

:)

A może Tidal Ci je wcisnął jak kiedyś Apple dawało.ludziom Beatlesów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś mam jak jadę samochodem i puszczam muzykę z Tidala po BT na radio samochodowe. Tylko ja wziąłem to na karb przełączania się V30 pomiędzy nadajnikami sieci i Tidala, który wtedy gubi połączenie z serwerami.

 

Jednakże nie wiem, czy to nie wina samego LG, a może sieci Play, bo przeglądając Tapatalka gdzieś w ruchu, też mam nieraz problem z załadowaniem kolejnej dziesiątki postów. Wyłączam wówczas na moment dane komórkowe i na powrót włączam. I to pomaga.

 

Z ciekawości włączyłem sobie muzykę na V30 poprzez WIFI i póki co już szósty kawałek leci i żadnych błędów apka nie raportuje.

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności