Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Mecin said:

Jest już nowa promocja Tidal, 4 zł za 4 miesiące dowolnego pakietu (w tym rodzinny) dla osób bez aktywnej subskrypcji: 

https://www.pepper.pl/promocje/tidal-4-miesiace-za-4zl-dla-wszystkich-246468

 

Osobiście mi poprzednia działała, ta już zwraca informacje że nie spełniam wymagań. 
 

Prawdopodobnie poprzednia już straciła ważność.

 

Sprobowalem, wyskakuje komunikat: Nie spelniasz wymagan aby skorzystac z tej promocji.

 

Dodam ze aktualna subskrybcje anulowalem wczoraj, HIFI do polowy maja.

 

Co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu musi minąć okres anulowanej subskrybcji. Ja nawet jeśli dzisiaj anuluję, to okres kończy mi się 7 kwietnia. Czy do tego czasu promocja będzie jeszcze aktywna, to zobaczymy. Póki co sam nie mogę z niej skorzystać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, vievsoniccc napisał:

 

Sprobowalem, wyskakuje komunikat: Nie spelniasz wymagan aby skorzystac z tej promocji.

 

Dodam ze aktualna subskrybcje anulowalem wczoraj, HIFI do polowy maja.

 

Co jest grane?

 

Sam sobie odpowiedziałeś, zawiesiłeś przedłużenie automatyczne, ale subskrypcje masz nadal przecież aktywną.

Poprzednia oferta dała mi się przedłużyć mimo aktywnej subskrypcji (ale zawieszonej - zawsze tak robię od razu). Kolega z pracy natomiast nie zawiesił od razu jak ja, i nie mógł przedłużyć poprzednią promocją, po prostu utworzył nowe konto 😉.

 

Stara promocja wygląda na to że już nieaktualna. Nowa jest TYLKO dla osób z brakiem aktywnej subskrypcji, w skrócie, załóż nowe konto najlepiej. Za cztery kolejne miesiące prawodpoobnice będzie nowa promocja 🙂.

 

Miałem szczęście ponieważ już drugi raz z rzędu płacę jakieś śmieszne pieniążki za 120 dodatkowych dni.

 

W zarządzaj subskrypcją będziesz miał napisane do kiedy masz aktywną subskrypcję:

 

Zrzut ekranu 2020-03-29 o 09.30.12.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dziwie że TIDAL jeszcze nie wprowadził blokady na to samo konto bankowe.Tak to se można zakładać dowoli 100kont i na tym samym koncie bankowym co jakiś czas brać nowe promo.Oni nie mają pojęcia że istnieje taki kombinatorski i lewy kraj jak polandia? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ja sie dziwie że TIDAL jeszcze nie wprowadził blokady na to samo konto bankowe.Tak to se można zakładać dowoli 100kont i na tym samym koncie bankowym co jakiś czas brać nowe promo.Oni nie mają pojęcia że istnieje taki kombinatorski i lewy kraj jak polandia?


Jak czytałem komentarze ludzi na tej strronce pepper, to niektórzy jadą na samych promocjach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Jak czytałem komentarze ludzi na tej strronce pepper, to niektórzy jadą na samych promocjach.
Na pewno choć trzeba pamiętać że użytkownicy peppera są dość specyficzni i raczej nie można na ich(nas) podstawie wyciągać daleko idących wniosków i uogólniać.
Dodałem (nas) w nawiasie bo i mi się zdarza tam zerknąć :)

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też tak macie, że aplikacja Tidala nie ładuje pełnej listy albumów? Dopiero restart, wejście w albumy, przewinięcie listy powoduje jej całkowite załadowanie. 

Wygląda tak jakby apka Tidala nie umiała załadować pełnej listy albumów jeśli nie przewinie się w zakładce albumy od razu po jego uruchomieniu.

Np Roon nie robi takich jaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mecin napisał:

https://www.pepper.pl/promocje/tidal-60-dni-za-darmo-250466

 

Okej, łapcie 60 dni za darmo. Mi przedłużyło poprzednią 😀.

 

Dzięki za informację👍 Mi też przedłużyło i mam do 20 września ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mecin napisał:

https://www.pepper.pl/promocje/tidal-60-dni-za-darmo-250466

 

Okej, łapcie 60 dni za darmo. Mi przedłużyło poprzednią 😀.

Czym się różni premium od hi-fi?

Dobra już wiem że to tylko jakość mp3. 

Nie ma jakiegoś promo na hifi dla obecnych? 

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma kodzik z dragonflya do roona to może podrzucić :D co mi sie ubzdurało że roona można na miesiąc wykupić... teraz patrze a tam rok 5stówek o matyldo, trzeba sobie na razie darować bo T5p są ważniejsze na ten moment.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, vonBaron napisał:

Czym się różni premium od hi-fi?

Dobra już wiem że to tylko jakość mp3. 

Nie ma jakiegoś promo na hifi dla obecnych? 


Właśnie ta oferta mi przedłużyła hifi.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, deftones9 napisał:

Jak ktoś ma kodzik z dragonflya do roona to może podrzucić :D co mi sie ubzdurało że roona można na miesiąc wykupić... teraz patrze a tam rok 5stówek o matyldo, trzeba sobie na razie darować bo T5p są ważniejsze na ten moment.

A przejdzie zakładanie 14dniowych triali na wirtualnych revolutach? :D

Taka wewnętrzna cebula się we mnie odezwała. 

 

PS. Na jakie kody rabatowe można liczyć? Fajny ten Roon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Mecin napisał:

https://www.pepper.pl/promocje/tidal-60-dni-za-darmo-250466

 

Okej, łapcie 60 dni za darmo. Mi przedłużyło poprzednią 😀.

Czy to przedłuży ofertę Tidal 120 dni za 4 zł HiFi ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Czy to przedłuży ofertę Tidal 120 dni za 4 zł HiFi ?

 

Jak najbardziej przedłuży. Sam spróbowałem i powiodło się:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak poprzednicy, ja jadę już trzy promocje pod rząd. Najpierw było zdaje się 2 zł, następnie 4 zł, a teraz 60 dni za darmo. Jedynie mi nie chce przejść darmowy miesiąc za ankietę którą własnie dostałem na maila. Z drugiej strony ludzie piszą że jak dostali darmowy miesiąc za ankietę, to im nie działała ta 60-dniowa darmowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności