Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze mi ktos podpowiedziec jak mam w mojej playliscie lub zawartosci offline, uruchomic jakas wyszukiwarke zeby wyszukiwac tylko i wylacznie piosenke z mojej playlisty?

 

Dodatkowo, co to jest Roon ?

 

Dodatkowo, czemu ta wyszukiwarka w tidalu jest taka beznadziejna. Dla przykladu, The monster - eminem , musialem pobrac w wersji hi-fi, mimo ze z 5 min wczesniej udalo mi sie znalezc w wersji master. Teraz jednak nie umiem tego znalezc. Dlaczego ta wyszukiwarka nie segreguje wedlug najlepszej jakosci->do najgorszej ?

 

Dziekuje za info z gory

 

EDIT: czy istnieje sposob aby utwory sie nie duplikowaly w mojej playliscie/zwartosci online ?

Edytowane przez vievsoniccc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vievsoniccc napisał:

Czy moze mi ktos podpowiedziec jak mam w mojej playliscie lub zawartosci offline, uruchomic jakas wyszukiwarke zeby wyszukiwac tylko i wylacznie piosenke z mojej playlisty?

 

Dodatkowo, co to jest Roon ?

 

Dodatkowo, czemu ta wyszukiwarka w tidalu jest taka beznadziejna. Dla przykladu, The monster - eminem , musialem pobrac w wersji hi-fi, mimo ze z 5 min wczesniej udalo mi sie znalezc w wersji master. Teraz jednak nie umiem tego znalezc. Dlaczego ta wyszukiwarka nie segreguje wedlug najlepszej jakosci->do najgorszej ?

 

Dziekuje za info z gory

 

EDIT: czy istnieje sposob aby utwory sie nie duplikowaly w mojej playliscie/zwartosci online ?

Nie prościej tutaj szukać odpowiedzi? 

 

https://support.tidal.com/hc/en-us/requests/new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vievsoniccc napisał:

Dodatkowo, czemu ta wyszukiwarka w tidalu jest taka beznadziejna. Dla przykladu, The monster - eminem , musialem pobrac w wersji hi-fi, mimo ze z 5 min wczesniej udalo mi sie znalezc w wersji master. Teraz jednak nie umiem tego znalezc.


Bez problemu znalazłem wersję master.

The monster.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vievsoniccc napisał:

 

...

Dodatkowo, co to jest Roon ?

...

eee, przeczytaj mi całe zdanie 🤓

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Dodatkowo, co to jest Roon ?



Roon w prostych słowach to kombajn audio integrujący lokalną (z dlna), tidalowską, qobuzowską bibliotekę w jedną całość, współpracujący z różnego rodzaju sprzętem audio z centralą na komputerze.

Ale swoje kosztuje - roczny abonament to koszt 119$, dożywotnia licencja to 699$. Sam się zacząłem tym tematem interesować, ale na razie testuję inny player tj. Audirvanę.

Więcej informacji znajdziesz na HD Opinie

http://hd-opinie.pl/25651,audio,najlepszy-front-end-audio-na-rynku-cala-twoja-muzyka-roon-nasza-opinia.html

http://hd-opinie.pl/6436,audio,roon-1-6-co-my-tu-mamy-qobuz-roon-radio-uiux.html

http://hd-opinie.pl/8289,aktualnosci,roon-po-polsku-roon-z-duzymi-zmianami-roon-z-mqa.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LG V30 do tej pory nie ma 360.

 

Ale szczerze mówiąc takie rzeczy mnie nie ruszają. To chyba tylko lep na ludzi niezorientowanych w temacie. Ja także mam kolegę, co słucha na Samsungu Nocie muzykę w Dolby Atmosie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach








Roon w prostych słowach to kombajn audio integrujący lokalną (z dlna), tidalowską, qobuzowską bibliotekę w jedną całość, współpracujący z różnego rodzaju sprzętem audio z centralą na komputerze.

Ale swoje kosztuje - roczny abonament to koszt 119$, dożywotnia licencja to 699$. Sam się zacząłem tym tematem interesować, ale na razie testuję inny player tj. Audirvanę.

Więcej informacji znajdziesz na HD Opinie

http://hd-opinie.pl/25651,audio,najlepszy-front-end-audio-na-rynku-cala-twoja-muzyka-roon-nasza-opinia.html

http://hd-opinie.pl/6436,audio,roon-1-6-co-my-tu-mamy-qobuz-roon-radio-uiux.html

http://hd-opinie.pl/8289,aktualnosci,roon-po-polsku-roon-z-duzymi-zmianami-roon-z-mqa.html


Audirvana 3.5.2 obecnie mogę polecić. Używam od ponad roku. Początkowe wersje cierpiały na drobne Bugi. Bardzo dobry integrator bazy danych muzycznych. Odtwarza bezposrednio z NAS, Tidal, qubuz, highresaudio. Bez problemu współpracuje z wszystkimi DAC które miałem i mam.
Jest tez apka na android płatna niestety do obsługi aplikacji. Super szybka. Dla mnie bajka. Wykrywa urządzenia audio po sieci lan i umożliwia streaming.
Wadą. Cena ponad 300 zl. Ale w porównaniu z roonem...:)

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 

Audirvana 3.5.2 obecnie mogę polecić. Używam od ponad roku. Początkowe wersje cierpiały na drobne Bugi. Bardzo dobry integrator bazy danych muzycznych. Odtwarza bezposrednio z NAS, Tidal, qubuz, highresaudio. Bez problemu współpracuje z wszystkimi DAC które miałem i mam.

Jest tez apka na android płatna niestety do obsługi aplikacji. Super szybka. Dla mnie bajka. Wykrywa urządzenia audio po sieci lan i umożliwia streaming.

Wadą. Cena ponad 300 zl. Ale w porównaniu z roonem...default_smile.png

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

Prawdopodobnie sobie zrobię prezent na święta i kupię licencję. Mam czas do 25 grudnia, może będzie jakaś świąteczna zniżka? Ja używam po usb z dac Oppo oraz DX220, działa dobrze, aczkolwiek komp jest nieco leciwy i zdarzają się zwiechy. Obczaiłem też właśnie, że mogę streamować na Oppo UDP203, ale często zdarzają się przerwy w odtwarzaniu a nieraz program nie jest w stanie odpalić pliku na Oppo. Co się tyczy serwerów DLNA to jednak szkoda, że nie ma na to osobnej zakładki obok library, favorites i connected, jak w UAPP na Andku.

 

Aplikację remote już kupiłem

 

Sorry za offtop.

 


U mnie jest.
499981762_Capture_2019-12-15-15-22-25.thumb.png.5723aa370fc6a3e64aa254eaa7c1550c.png
Rzeczywiście, tam jest, ale brak 360 w ustawieniach.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Słuchajcie; jak zrobić, żeby opcja przeglądarki płyt w formacie MQA była zawsze na wierzchu? Na początku przeglądarka MQA była domyślnie, potem zniknęla z Dx220, a teraz z mojej komórki. Gdzie tego szukać i jak ustawić, żeby było na wierzchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o stronę główną?

 

Na LG V30 mam albumy i playlisty MQA, ale na DX220 i Onkyo DP-X1 rzeczywiście brak tych sekcji. Nie wiem jak i czy da się to ustawićb8ab0cd35a582aea159dad09eb0cb06e.jpg

 

W Roon też bez problemu z albumami MQA.

827a9a026ae6d47c71c515537170919e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Joseph_k78 napisał:

Chodzi Ci o stronę główną?

 

Na LG V30 mam albumy i playlisty MQA, ale na DX220 i Onkyo DP-X1 rzeczywiście brak tych sekcji. Nie wiem jak i czy da się to ustawićb8ab0cd35a582aea159dad09eb0cb06e.jpg

 

W Roon też bez problemu z albumami MQA.

827a9a026ae6d47c71c515537170919e.jpg

No tak, chodzi o główną stronę, ale i jakiś sposób odszukania tej sekcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj (przynajmniej tak pokazała aplikacja;)) na Tidalu soundtrack z serialu Wiedźmin: https://tidal.com/album/128399838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest, od wczoraj. Przesłuchałem. 3 godziny muzyki. Ale tyłka mi raczej nie urwało. Chodzi o to, że już podczas oglądania serialu nic mi za bardzo nie zapadło w pamięci, poza Toss a coin, które już ma chyba pierdyliard przeróbek (a najlepsza w wykonaniu Leo Moracchiolli). Ale nie jest zła. Na pewno jeszcze do ponownego przesłuchania, ale ten czas trwania... Soundtracki z gier są krótsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności