Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.10.2019 o 07:51, Lord Rayden napisał:

A u mnie na V30 - 966

Mam Kayne West Jesus is King, dwa Mixy i inne rzeczy. 360 brak.

 

U mnie na LG G7 też nie ma 360.

https://support.tidal.com/hc/en-us/articles/360002767377-360-Reality-Audio

"*LG v30 and other LG phones with a special built-in DAC will not be initially supported. "

 

A na Xiaomi A1+Hugo2 jest.

W pierwszej chwili jest efekt "wow" - trochę jak nagrania binauralne.

Po bliższym posłuchaniu słyszę mniej basu i jakiś cyfrowy nalot. Niektóre instrumenty i wokale mają nienaturalny pogłos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, co tutaj pozaznaczać żeby wycisnąć maksymalnie najlepszą jakość dźwięku? Czy zostawić tak jak jest? Dodam, że w ustawieniach sterownika karty dźwiękowej mam ustawione parametry na maksymalne - 32bit/384kHz. Zewnętrzny DAC.

image.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza opcja + ew trzecia jeśli DAC dekoduje sprzętowo MQA. Jeśli nie zostawić jak jest.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Family Premium - $14.99 USD a month including up to 5 additional family members totaling 6 on the account. Standard sound quality, high definition music videos, and expertly curated editorial 

 

Family HiFi - $29.99 USD a month including up to 5 additional family members totaling 6 on the account. Lossless High Fidelity sound quality, high definition music videos, and expertly curated editorial. 

 

Rodzina po polsku - grupa przypadkowych osób, których łączy chęć zrobienie kogoś w c....ja. W tym wypadku Tidal'a :D 

 

 

  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Trzeba sobie jakoś radzić :)

Tu Tidal, tam Netflix... Gdyby człowiek chciał opłacać wszystko z "normalnego" cennika to poszedłby z torbami.

Wiadomo, nie trzeba mieć tego wszystkiego, ale póki firmy przymykają na to oko, to myślę, że można korzystać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Zamoy72 napisał:

Podobno każdy z każdym jest w pewnym stopniu spokrewniony 😀...czyli daleka rodzina 😂

Podobno jesteśmy nawet dalekimi krewnymi Dzyngis Chana więc tym bardziej tu na forum

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wspólne zainteresowania nieraz bardziej zbliżają niż więzy krwi, więc dlaczego kogoś takiego nie traktować jak rodzinę?

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tidalowe ciekawostki:

Lynyrd Skynyrd , płyta  Pronounced Leh-Nerd-Skin-Nerd, wersja MQA 96kHz

Kawałek Free Bird  - okolice 2:46 słyszę w lewym kanale takie trzy pyknięcia. W wersji bez MQA tego nie ma.

 

Coś zwalili przy przerzucaniu. Ale tutaj mam większą ciekawostkę:

OBYWATEL GC - płyta TAK TAK

też wersja MQA - utwór Nie pytaj o Polskę

 

Już sam początek utworu - puśćcie sobie wersję bez MQA.

Zdębiałem. Tu nie chodzi o różnice między z i bez MQA tylko o zupełnie co innego.

Ewidentnie któraś wersja jest remasterem ale nie sądziłem że ktoś to zrobi zmieniając sampler? Tak to dla mnie brzmi.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Family Premium - $14.99 USD a month including up to 5 additional family members totaling 6 on the account. Standard sound quality, high definition music videos, and expertly curated editorial 
 
Family HiFi - $29.99 USD a month including up to 5 additional family members totaling 6 on the account. Lossless High Fidelity sound quality, high definition music videos, and expertly curated editorial. 
 
Rodzina po polsku - grupa przypadkowych osób, których łączy chęć zrobienie kogoś w c....ja. W tym wypadku Tidal'a  
 
 
Więcej zarabiają to więcej wydając a w polszy mniej zarabiają to więcej kombinują. Ty lepiej pomyśl co w indiach lub chinach robią ;D

- Tapatalk

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz znalazłem promo i mam mastera na pół roku za darmo. Ale chyba po tym skończę na zwykłym premium, UAPP i trochę własnych flacków. Albumów w master mam dosłownie kilka w mojej bibliotece, a wzrost HiFi w porównaniu do premium jest na moje ucho znikomy. Zawsze to parę zł do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://tidal.com/album/124430723

Aes Dana - Far & Off w jakosci Master

Ja tam widzę tylko jeden utwór w jakości Master.

 

Za to dostałem info z Ultimae o nowym wydawnictwie AES DANA Inks, w jakości Master 156fb7065cfa3396972667cebc00d40ea.jpg

 

Na Bandcampie, zapomniałem dodać...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności