Skocz do zawartości

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

W tidalu również robi się to bardzo prosto. Wchodzimy w Moja muzyka – utwory. Klikamy na pierwszy utwór z przyciskiem SHIFT a następnie na ostatni. Cała lista zmieni trochę kolor. Klikamy prawym myszki i wybieramy Dodaj do playlisty i utwórz nową playliste. Nazywamy ja jakoś i pojawia się ona Moje playlisty. Klikamy prawym na tej nowej playliscie i wybieramy Udostępnij – kopiuj link playlisty. Wchodzimy na stronę internetową i w przeglądarce wklejamy w adres wyszukiwania ten link co skopiowaliśmy. Pojawi się nie cała playlista. 
Otwieramy w przeglądarce internetowej Tidala i logujemy się na to nowe nasze konto gdzie chcemy mieć ta playliste. Klikamy na tej otworzonej playliście przycisk Odtwarzaj. Cała lista przeniesie się na nasze nowe konto. Wchodzimy w utwory i ona już tam jest. Znowu pierwszy i ostatni utwór z przyciskiem SHIFT i prawym Dodaj do mojej muzyki. Wszędzie pojawią się zapalone serduszka.
Jakoś tak to działa.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Apka Tidala na Androida chyba się zbiesiła lekko. Po odpaleniu na telefonie, chce odtwarzać muzę w jakości NORMAL przy internecie komórkowym. Trzeba samemu zmieniać ustawienia na MASTER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka Tidala na Androida chyba się zbiesiła lekko. Po odpaleniu na telefonie, chce odtwarzać muzę w jakości NORMAL przy internecie komórkowym. Trzeba samemu zmieniać ustawienia na MASTER.
Też tak zdaje się miałem raz po aktualizacji.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tommir napisał:

Może to kwestia jakiejś aktualizacji? Miałem tak kiedyś, że czegoś nie było, inni mieli. Po aktualizacji oni też już nie mieli :(

 

W Tidal'u tak bywa :(

Widzę to na swoich Play'listach - utwory raz są, a raz ich nie ma (tzn. są "lekko" widoczne, ale niedostępne) :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Apka Tidala na Androida chyba się zbiesiła lekko. Po odpaleniu na telefonie, chce odtwarzać muzę w jakości NORMAL przy internecie komórkowym. Trzeba samemu zmieniać ustawienia na MASTER.


Sprawdź, czy nie masz włączonej opcji "inteligentne odtwarzanie". Jeśli tak, to wyłącz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, markp napisał:


Sprawdź, czy nie masz włączonej opcji "inteligentne odtwarzanie". Jeśli tak, to wyłącz.

Nie , nie mam. Tylko AutoPlay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie bo juz nie wiem gdzie pisać. Mam smartphon Xiaomi Mi9t i do tego podłaczony iBasso. Ale opisany efekt jest tez przy wejsciu słuchawkowym i na głosniku w telefonie też.  Leci Muzyka z Tidala  i nagle na ułamek sekundy przerwa. Na Spotify tego nie ma ani na odtwarzaczu poweramp. W pierwszej chwili myślałem że gniazdo słuchawek luźne bo tak się to objawiało, ale inne serwisy muzyczne grają płynie. Usunąłem aplikacje , wyczyściłem dane pliki cashe. Nic nie dało. Co dziwne, słucham teraz Tidala przez USB audio player Pro, którą musiałem wykupić. Przez tą aplikacje nic nie przerywa Tidal, więc wina definitywnie po stronie aplikacji Tidal sobie myslę. Ale po pewnym czasie nawet na UAPP grając z Tidala, co jakiś czas słychac jakiś trzask. Taki cyfrowe zacięcie. Zarówno przez iBasso jak i przez gniazdo słuchawkowe.  Na starym telefonie LG G3 gra bez problemu.

01:25 jest takie pyknięcie. Powtarza się to kilka razy na kazdym utworze i tylko na Xiaomi Mi9T. https://youtu.be/VCp5IUlgGOY

Przeinstalowywałem juz starsze wersje Tidala i nie pomogło. Takie małe  "pyk" niby błahostka ale bardzo mnie irytuje. Czy ktoś z Was tez takie coś doświadczył z tidalem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka Tidala na Androida chyba się zbiesiła lekko. Po odpaleniu na telefonie, chce odtwarzać muzę w jakości NORMAL przy internecie komórkowym. Trzeba samemu zmieniać ustawienia na MASTER.
Dzisiaj ponownie musiałem zmieniać jakość przez dane komórkowe z Normal na wyższą. Rzeczywiście coś się biesi ta aplikacja



Panowie pomóżcie bo juz nie wiem gdzie pisać(...) Takie małe  "pyk" niby błahostka ale bardzo mnie irytuje. Czy ktoś z Was tez takie coś doświadczył z tidalem? 


Sprawdzam tandem LG V30 z Oppo HA2-SE. Apka Tidala. Żadnych zakłóceń. Po UAPP też nic takiego nie zaobserwowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bumbum napisał:

Czy ktoś z Was tez takie coś doświadczył z tidalem?


U mnie na LG V30 Tidal gra prawidłowo, bez zacinania. Apka Tidala nie jest winna tych zacięć, skoro ten sam objaw masz na UAPP. Ponadto ten problem nie występuje na innych urządzeniach. To raczej wina Xiaomi Mi9t, ale dlaczego tylko na Tidalu?
Podobny objaw miałem na tablecie, ale występował zawsze przy odtwarzaniu muzyki niezależnie od źródła i aplikacji odtwarzającej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2019 o 14:12, Lord Rayden napisał:

Apka Tidala na Androida chyba się zbiesiła lekko. Po odpaleniu na telefonie, chce odtwarzać muzę w jakości NORMAL przy internecie komórkowym. Trzeba samemu zmieniać ustawienia na MASTER.

Też tak czasem mam, że przy wyborze utworu wyświetla podstawową jakość "Normal", ale jak puszczam utwór (play), to po chwili zmienia na Hifi albo Master, co tam się z górnej półki należy. Nie czuję skoku jakości, więc raczej od początku gra wysoką jakością. Także, ten: taka uroda odtwarzacza (chyba) i nie warto się martwić, bo gra jak trzeba?

Słucham na HTC 10 i FiiO M11Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotąd płaciłem 4 dyszki za hifi, ale dzisiaj przyjąłem do rodziny kolegę z pracy i w związku z tym mam jeszcze trzy wolne sloty. Ktoś chętny?

 

Edit: już brak wolnych miejsc, ale zgłosiło się więcej osób, więc na pewno uzbieranie drugą rodzinę ;)

W kupie siła! ^^

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności