Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Nicodem napisał:

Żadna aplikacja zewnętrzna niestety nie ma wsparcia dla offline.
Tylko tidal


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

No cóż, mówi się trudno. 

 

To przy okazji zapytam się o jeszcze jedną rzecz a`propos UAPP: tam jest opcja włączenia "bitperfect mode" - czy ma sens jej włączanie w urządzeniu odtwarzającym natywnie bitperfect?

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LG V30 mam włączone bitperfect. Już dobrze nie pamiętam, ale była zdaje się notyfikacja w odtwarzaczu związana z MQA by tą opcję włączyć, jeśli chcemy dekodować poprawnie MQA, czyli maksymalnie tyle ile daje DAC w V30.

 

Na DX220 wciąż jeszcze nie zdecydowałem się na Lurkera. I nie mam UAPP.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączenie trybu bitperfect mode w UAPP wyłącza dodatkowe efekty np. EQ, Morphlt, Crossfeed i programowe Volume.
I to jest poprawne. Dekodowanie pełne MQA wyklucza filtry.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po ostatniej aktualizacji Win10 przy każdym kolejnym utworze z Tidal windows sam ścisza mi automatycznie głośność główną na 50 pomimo tego, że w ustawieniach Tidala dla wybranego wyjścia audio mam zaznaczone "tryb exclusive" i "narzuć głośność" - czy ktoś ma ten sam problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help, mam w tidalu dwa konta.
Może ktoś, łopatologicznie, napisać jak przenieść playlistę, z jednego na drugie.
 
Soundiiz.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chico99 napisał:

 

Tylko Soundiiz blokuje mi, chce wersji premium. Albo coś źle robię.

Może coś się zmieniło w zasadach, ja nie miałem problemu jeszcze ze dwa lata temu. Drogie to premium? Może opłaca się wykupić na tydzień/miesiąc, a jeżeli nie, to trzeba poszukać innego wyjścia 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Najner napisał:

Może coś się zmieniło w zasadach, ja nie miałem problemu jeszcze ze dwa lata temu. Drogie to premium? Może opłaca się wykupić na tydzień/miesiąc, a jeżeli nie, to trzeba poszukać innego wyjścia 😕

 

Poradziłem. Rejestracja na tunemymusic.com i bez problemu.

 

Dzięki wszystkim, szczególnie Esperal, jego pomoc była nieoceniona ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieś z pierwszego konta Tidal na konto Spotify (lub inne nie-Tidal) a następnie z tego konta na drugie konto Tidal.

 

Cała operacja do wykonania w dwóch krokach przy użyciu aplikacji: TuneMyMusic

 

Jakość nie ucierpi, ponieważ przenosisz jedynie nazwy - pliki będą pochodzić z biblioteki Tidala.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marek_m napisał:

Przenieś z pierwszego konta Tidal na konto Spotify (lub inne nie-Tidal) a następnie z tego konta na drugie konto Tidal.

 

Cała operacja do wykonania w dwóch krokach przy użyciu aplikacji: TuneMyMusic

 

Jakość nie ucierpi, ponieważ przenosisz jedynie nazwy - pliki będą pochodzić z biblioteki Tidala.

 

Już sam to ogarnąłem ale dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Zamoy72 napisał:

Po ostatniej aktualizacji Win10 przy każdym kolejnym utworze z Tidal windows sam ścisza mi automatycznie głośność główną na 50 pomimo tego, że w ustawieniach Tidala dla wybranego wyjścia audio mam zaznaczone "tryb exclusive" i "narzuć głośność" - czy ktoś ma ten sam problem?

Odkryłem winowajcę, wejdź w ustawienia Tidala>Streaming i odznacz normalizacje głośności :)

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności