Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Lipa:
Dodatkowe konta będą administrowane przez głównego użytkownika czy też rodzica, ale każdy członek rodziny będzie miał własny login, możliwość zarządzania playlistami, ustawieniami oraz dodatkową zawartością, tak jak inni subskrybenci. Plan rodzinny jest dostępny dla wszystkich, którzy dodadzą od jednego do czterech dodatkowych kont do swojej subskrypcji i sposobu płatności. Każde z kont rodzinnych pozwala na korzystanie z nielimitowanego dostępu do muzyki oraz na zarejestrowanie do trzech urządzeń do słuchania muzyki w trybie offline.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka



No chyba że ktoś nie chce offline.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Kurna muszę kawę wypić bo nie czytam że zrozumieniem... Sorry za namieszanie.
A można wykupić od razu na rok? Ułatwiłoby to nam rozliczenia.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Jakby co to na PM mam już 1 osobę chętną plus ja drugi.
Mogę to ogarnąć samemu dla chętnych. Najlepiej z płatnością za rok z góry jeśli tidal tak pozwala.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to działamy. Zaraz dostaniesz w PM mojego maila. Trzeba zebrać wszystkie dane ludzi.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

1 hour ago, kommel said:

Sam też akurat zastanawiałem się niedawno aby zebrać rodzinkę. Skoro macie już komplet to zapraszam do kontaktu kolejnych zainteresowanych. 

W sumie może być nas sześciu co daje po 10 zł na miesiąc. Jak ktoś reflektuje to proszę o wiadomość. Oczywiście mowa o Hi-Fi

 

Na razie Ja + 4 osoby więc może uda się Ciebie dopchnąć bo chyba razem mogę mieć 5 dzieci :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Joseph_k78 said:

A Tidal nie sprawdzi lokalizacji... dzieci? emoji6.png

 

A zobaczymy. Mam nadzieję, że nie naślą policji za brak opieki nad dziećmi które się rozbiegały po kraju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Nicodem napisał:

 

A zobaczymy. Mam nadzieję, że nie naślą policji za brak opieki nad dziećmi które się rozbiegały po kraju :)

Gorzej jak "dzieci" zgłoszą się po kieszonkowe do "ojca" 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, side said:

Bo ja piwkuje przy grillu i poproszę lopatologicznie. Dołączam do rodziny i mam wszystko tak jak miałem, tylko że HiFi?

Teoretycznie tak. Tak zadziałało innym ale skoro masz w Play to musisz sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, krz said:

A moja nowa rodzina nie chce jeszcze zrzuty na netflixa zrobić? 😅

Hmm, @krzmam Netflix Ultra - do 4 urządzeń. W domu na raz używamy max 2 (dorośli / dzieci) więc w sumie to czemu nie :)

Są jakieś inne rodzinne plany?

Edytowane przez Nicodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nicodem napisał:

Hmm, @krzmam Netflix Ultra - do 4 urządzeń. W domu na raz używamy max 2 (dorośli / dzieci) więc w sumie to czemu nie :)

Są jakieś inne rodzinne plany?

Rodzina to jest siła ! Grunt to Rodzinka ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Nicodem, ale myślałem, że Netflix też ma poodbny pakiet rodzinny - każdy profil może używać na 4 urządzeniach. U mnie głównie dla dzieciaków, więc nie chcę robić burdelu w profilu, a może być chyba jeden sklasyfikowany dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba można dodawać profile ile się chce ale w sumie to działa zupełnie inaczej niż z tidal Czy Spotify.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba można dodawać profile ile się chce ale w sumie to działa zupełnie inaczej niż z tidal Czy Spotify.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka


Nie, max 4 profile plus kids.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pare pytan, posiadam tidala HIFI.

 

1. Czy da sie odtwarzac na smartfonie (android) pliki w jakosci master.

2. W jaki sposob pobrac piosenke z tidala na telefon. Chce posciagac tysiace i sluchac ich bez polaczenia z internetem. W jaki sposob to zrobic.

 

Dzieki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pare pytan, posiadam tidala HIFI.
 
1. Czy da sie odtwarzac na smartfonie (android) pliki w jakosci master.
2. W jaki sposob pobrac piosenke z tidala na telefon. Chce posciagac tysiace i sluchac ich bez polaczenia z internetem. W jaki sposob to zrobic.
 
Dzieki za informacje
Ad 1. Można.

Ad2. Pojedynczych utworów nie da się ściągać, chyba że wpierw utworzysz playlistę z wybranymi utworami, jest opcja ściągnięcia offline takiej playlisty jak całego albumu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności