Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Joseph_k78 napisał:

Ale nie na Androidzie zapewne. Na Windzie 10 może?

 

Zdaje się, że uniwersalnie - właśnie leci sobie muzyczka z dx220 i wszystko działa jak należy (warunek: nowe konto).

 

deezer.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi od rana znów wywala błąd. Bez różnicy winda czy android.

To ja żadnych problemów nie uświadczyłem, ani na V30 ani iBasso DX220. Online, offline - wszystko odtwarza.

 

 

Właściwie to mam jedynie problem z odtwarzaniem podczas pobierania albumów offline. A tak to wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji na stronie wynika, że oferta nie dotyczy urządzeń na Androidzie, chyba że będziemy streamować przez Chromecasta. Ja mógłbym skorzystać na ampli Onkyo i na Windzie, ewentualnie na XOX, ale najczęściej i tak słucham poprzez Androida.29edb9a9f8e6414f83fabbf6d84e57d9.jpg7fa07ac846e8c75ab2fbb2b01b307f9e.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odpaliłem Tajdala na AK300 w wersji Hi-Fi. I teraz na niskie me czoło nasuwają się pytania: czy działa gapless, bo nie działa i denerwuje, oraz w jakiej jakości słucham płyt, bo nigdzie żadnej informacji o jakości streamu, tylko stricte o albumie.

 

Na plus, że jak na razie nic się rwie i nie przerywa, nie licząc kilkusekundowych przerw między utworami.

 

Aha - no i clue programu: przez dwie godziny odsłuchałem jedną płytę w całości i dwie w kawałkach (czyli można uznać, że jedna w całości - czyli w sumie dwie pełne). Zassało 0,92 gb danych. Trochę sporo jak na dwa albumiki.  

 

 

 

 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2019 o 18:15, Sir Nick napisał:

Właśnie skorzystałem z opcji na Hi- Fi, zeby zobaczyć czy moje plebejskie uszy wyłapią różnice 😃

 

https://www.pepper.pl/promocje/tidal-90-dni-premium-099-zl-a-hifi-199-zl-169993

I jak z ciekawości? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2019 o 10:40, euter napisał:

A to nie jest tak, że aplikacja mobilna Deezer umożliwia tylko granie w jakości MP3 320?

 

Ten moment, kiedy delektujesz się muzyką, a koledzy uświadamiają cię, że słuchałeś mp3... Całe audiofilskie życie stanęło mi przed oczami...

image.png.ccc3c991a7396ea9bc09e5de38924c37.png

 

Na szczęście, po bezpośrednim porównaniu ulubionych kawałków z Tidalem, delikatnie odetchnąłem :-)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, tommir napisał:

I jak z ciekawości? ;)

 

Na co dzień mam Tidala w wersji Premium a po kilku nocnych sesjach z opcją HiFi mogę stwierdzić, że jest różnica. Co prawda, nie jest różnica typu niebo a ziemia, Premium naprawdę daję radę ale czuć różnice w wybrzmiewaniu instrumentów, lepszej rozdzielczości w utworach, gdzie dużo się dzieje,  jest trochę więcej powietrza, przestrzeni. Ogólnie, za 2 zeta na 3 miechy, to tylko brać i testować samemu. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sir Nick napisał:

 

Na co dzień mam Tidala w wersji Premium a po kilku nocnych sesjach z opcją HiFi mogę stwierdzić, że jest różnica. Co prawda, nie jest różnica typu niebo a ziemia, Premium naprawdę daję radę ale czuć różnice w wybrzmiewaniu instrumentów, lepszej rozdzielczości w utworach, gdzie dużo się dzieje,  jest trochę więcej powietrza, przestrzeni. Ogólnie, za 2 zeta na 3 miechy, to tylko brać i testować samemu. :)

 

A mnie się nie pytali czy chcę wersję premium, tylko była alternatywa czy standard czy hifi. 

 

Czym się różni wersja premium od hifi i jak się ją kupywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2019 o 14:29, westberg napisał:

A ja odpaliłem Tajdala na AK300 w wersji Hi-Fi. I teraz na niskie me czoło nasuwają się pytania: czy działa gapless, bo nie działa i denerwuje, oraz w jakiej jakości słucham płyt, bo nigdzie żadnej informacji o jakości streamu, tylko stricte o albumie.

 

Na plus, że jak na razie nic się rwie i nie przerywa, nie licząc kilkusekundowych przerw między utworami.

 

Aha - no i clue programu: przez dwie godziny odsłuchałem jedną płytę w całości i dwie w kawałkach (czyli można uznać, że jedna w całości - czyli w sumie dwie pełne). Zassało 0,92 gb danych. Trochę sporo jak na dwa albumiki.  

W Settings jest wpis : subskrypcja HiFi i SQ : można wybrać aż do HiFi. Wersja 1.2.

 

No dane żre. Ale chyba musi...W domu mam WiFi z kablówki a na zewnątrz Orange na kartę z telefonu i 800 GB w zapasie.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2019 o 14:29, westberg napisał:

Zassało 0,92 gb danych.

Słuchanie w jakości hifi w ciągu godziny ściąga ok 700mb. Zejście na jakość normal redukuje zużycie o ok połowę. Takie mam doświadczenia słuchając na telefonie.

 

Pytanie; czy byliby chętni na dołączenie do planu rodzinnego? 60zł/mc. Grupa do 5 osób. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaworrr napisał:

Pytanie; czy byliby chętni na dołączenie do planu rodzinnego? 60zł/mc. Grupa do 5 osób. 

 

 

Jak to z tym jest? To jest jedno konto? Będziemy mieli wspólne playlisty i ulubioną muzykę? 🙂

 

Pytam, bo jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2019 o 11:05, Sir Nick napisał:

Ogólnie, za 2 zeta na 3 miechy, to tylko brać i testować samemu.

Osobiście wolę za te pieniądze kupić płyty CD, a streaming to u mnie Spotify wersja darmowa (w ten sposób robię muzyczny rekonesans, a jak coś się szczególnie spodoba - kupuję CD).

 

Podczas streamingu może okazac się, że:

 

W dniu 12.08.2019 o 17:28, Eldamari napisał:

...delektujesz się muzyką, a koledzy uświadamiają cię, że słuchałeś mp3...

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, side napisał:

 

Jak to z tym jest? To jest jedno konto? Będziemy mieli wspólne playlisty i ulubioną muzykę? 🙂

 

Pytam, bo jestem zainteresowany.

Na 100% nie wiem, ale pewnie tak jak w Spotify. Tzn każdy ma swoje konto, które jest dołączone do planu rodzinnego i tylko rozliczenie jest wspólne. Konta są indywidualne więc każdy zarządza swoimi zasobami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Jaworrr napisał:

Na 100% nie wiem, ale pewnie tak jak w Spotify. Tzn każdy ma swoje konto, które jest dołączone do planu rodzinnego i tylko rozliczenie jest wspólne. Konta są indywidualne więc każdy zarządza swoimi zasobami.

Każdy ma swoje konto i swoje hasło. Nie wiem natomiast jak jest z offline w tym przypadku. Czy mogą wszyscy.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności