Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Leanns napisał:

Jeszcze tylko dodam, że wymagane jest podanie danych karty debetowej/kredytowej, żeby promocję aktywować 😃

Tak było zawsze i jest teraz, nihil novi 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Pod PP musi być podpięta jakaś karta.

Zaiste jest podpięte, ale konto, nie karta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joseph_k78 napisał:

Karta Revoluta też daje radę. Aczkolwiek poprzez PP trzeba było zmienić opcję rozliczenia nie przez PP, bo liczyło z £.

A jednorazówki Revoluta przechodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Leanns napisał:

A jednorazówki Revoluta przechodzą?

Info ze strony Revolut:

  • Jednorazowych kart wirtualnych nie można używać do płatności cyklicznych (np. subskrypcji) lub w przypadku sprzedawców, którzy wymagają wstępnej autoryzacji (np. wypożyczalnie samochodów lub hotele).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2019 o 12:04, Lord Rayden napisał:

Pod Tidala podpina się konto PP. Jednak bez podpiętej pod PP jakiejś karty , kiedyś nie przyjmował mnie Tidal.

Z PP można powiązać konto bankowe, bez podpinania karty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje skopiować playlistę z jednego konta na drugie i coś mi nie idzie. W nazwie playlisty klikam  prawym i wybieram udostępnij - kopiuj link playlisty. 

W komputerze mam otworzone nowe konto w przeglądarce i nie wiem gdzie wkleić ten skopiowany niby link. 

Proszę o pomoc bo nie widzę takiej możliwości.

 

ps. Poradziłem sobie. Jest to proste:)

Edytowane przez krzysztof A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pół roku tidal hifi za 3,99 :)

kupiłem dziś https://allegro.pl/oferta/tidal-hifi-180-dni-6-miesiecy-na-wlasnosc-8074553117?fbclid=IwAR0HLkYXwnOgUK2K3pab3mtGzW-VcwIvGA87Nwy9uyKKm1xwVUb09Ujq6uU i póki co działa, zgodnie z opisem, aktualne konto na 45 dni, później nowe.

Edytowane przez ange7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licząc na szybko wychodzi, że chodzi o konto Premium. Hifi miałoby wartość 959 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też mi zatrzymuje odtwarzanie okresowo. Jak u @Inszyego na dłuższą metę zmiana hasła pomoże też zmienię. 

 

Skopane też są poziomy głośności.

Słucham ostatnio przez czerwoną ważkę. W zależności od jakości utworu [NORMAL, HIGH, HIFI, chyba też MASTER, ale nie wiem bo nie używam] są różne poziomy głośności. 

Jeśli playlista zawiera kawałki w różnej jakości to są spore skoki głośności. 

 

Jeśli sterowanie głośnością jest wyprowadzone do zewnętrznego urządzenia to nie ma z tym problemu, ale z poziomu REDa nie da się więc trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to idealne miejsce ponieważ dotyczy wielu serwisów muzycznych, ale.....

 

https://www.tunemymusic.com/pl/

 

Polecam do przenoszenia utworów (Playlist) między serwisami muzycznymi.

 

Przed chwilą przeniosłem kilka tysięcy utworów ze Spotify do Tidal :) 

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności