Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zrobiłem i owszem Tidal się "położył", ale jedyny dostępny widok w "landscape" to widok odtwarzanej płyty :(

Za cholerę nie mogę uzyskać widoku wszystkich dostępnych płyt 🤬

 

Reasumując:

Widok "portrait" - jest lista płyt "off-line", a u dołu mały player pokazujący odtwarzany album i przyciski sterowania;

Widok "landscape" - po przewróceniu tabletu na dłuższy bok, lista płyt znika i cały ekran wypełnia player - tzn. widać jedynie odtwarzaną płytę.

________________

 

Ze Spotify ten problem nie występuje.

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przeniesienia playlisty z Tidala bezpośrednio na inny Tidal? Nie chodzi mi o przeniesienie za pomocą aplikacji Soundiiz np na Spotify i z powrotem na Tidal, ponieważ połowa utworów z playlisty jest później nie dostępna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że w Soundiiz kiedyś przenosiłem zawartość z jednego konta Tidala na inne. Najpierw eksport artysty, albumu czy playlisty do pliku na dysk, a potem wgranie z pliku na nowe konto.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, do eksportu zawartości potrzebne jest konto premium. Ja opłaciłem jeden miesiąc, bo na więcej czasu nie potrzebowałem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krzysztof A napisał:

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przeniesienia playlisty z Tidala bezpośrednio na inny Tidal? Nie chodzi mi o przeniesienie za pomocą aplikacji Soundiiz np na Spotify i z powrotem na Tidal, ponieważ połowa utworów z playlisty jest później nie dostępna. 

Z tego co pamiętam soundiiz "obrabia" playlisty jedynie do 200 utworów, resztę obcina.

 

Jest prosty sposób na przeniesienie playlisty z jednego konta na drugie - klikasz w aplikacji Tidal, na źródłowym koncie, przy playliście 3kropki/Udostępnij/Kopiuj link playlisty.

Logujesz się na drugie konto na przeglądarce, i tam wklejasz link. Potem to już tylko kwestia włączenia odtwarzania i "zaserduszkowania" tej playlisty.

Przykładowy link do playlisty

https://tidal.com/playlist/75c40ca6-154e-420d-b82b-a400a0963724

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2019 o 13:37, marek_m napisał:

Reasumując:

Widok "portrait" - jest lista płyt "off-line", a u dołu mały player pokazujący odtwarzany album i przyciski sterowania;

Widok "landscape" - po przewróceniu tabletu na dłuższy bok, lista płyt znika i cały ekran wypełnia player - tzn. widać jedynie odtwarzaną płytę.


Czy możesz pokazać zrzuty ekranu w obu pozycjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Tidala z pięknej Argentyny
Ktoś wie jak wygląda baza artystów i utworów w porównaniu do tego co jest w polskiej? Domyślam się, że z polskimi wykonawcami jest słabo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Pojawiła się 4.5 minutowa wersja utworu Autobahn grupy Kraftwerk oznaczona MASTER (czyli MQA). Wydana w marcu 2019.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎28‎.‎03‎.‎2019 o 17:14, Ros napisał:

A propos Tidala z pięknej Argentyny emoji846.png
Ktoś wie jak wygląda baza artystów i utworów w porównaniu do tego co jest w polskiej? Domyślam się, że z polskimi wykonawcami jest słabo?

Nie odpowiem na temat Argentyny, bo nie wiem czego szukać, ale z polskiej muzyki są nawet 4 albumy The Voice of Poland, ale np. brakuje piosenek Niemena. 

 

Edit:

Sorry, dopiero czytając na laptopie, zrozumiałem pytanie ;) Nie wiem, czy są jakieś różnice w bazach muzyki, pomiędzy krajami dostępowymi. Ale może się dowiem 🧐

Edytowane przez ange7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://tidal.com/pl/masters

Nadal działa opcja Tidala HiFi za free na 60 dni (konto polskie). Wymaga nowego konta email (można szybko założyć je np. na int.pl lub  gmx.com) oraz najlepiej PayPala. PP może być stary, to akurat przechodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Lord Rayden said:

https://tidal.com/pl/masters

Nadal działa opcja Tidala HiFi za free na 60 dni (konto polskie). Wymaga nowego konta email (można szybko założyć je np. na int.pl lub  gmx.com) oraz najlepiej PayPala. PP może być stary, to akurat przechodzi.

Ja mam 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eureka :D

Wgrałem na tablet USB Audio Player Pro i mam interface jak na iPad'zie :)

Tzn. w "landscape" mogę skrolować duże okładki (kafelki). Miodzio :)

W samochodzie mega wygodne :)

Oczywiście, po BT nie wykorzystuję Playera na 100%, ale sam interface jest wart tych 36 PLN :D

______________

 

Eureka 2 :D

Tidal pozwala odtwarzać "offline content" z dowolnego zarejestrowanego urządzenia.

Dzięki temu na jednym urządzeniu mam "dobrze przemyślany" offline content (taki "starter pack"), który ładuję w całości na każde nowe urządzenie, a potem robię "fine tunning" w zależności od przeznaczenia danego urządzenia :)

 

_______________

 

Do pełni szczęścia brakuje mi "ogarnięcia" przez UAPP "offline content" Tidala - skanuję kartę SD, ale jak chcę odtwarzać muzykę to aplikacja domaga się dostępu do netu i pokazuje mi wszystkie zaznaczone przeze mnie albumy w Tidal'u, a nie tylko te zapisane na karcie :(

 

W czasie jazdy samochodem, dramatu nie ma, tablet ma modem, ale w samolocie będzie kicha :( 

 

Ktoś coś może pomóc, pls.

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.04.2019 o 11:18, marek_m napisał:

skanuję kartę SD, ale jak chcę odtwarzać muzykę to aplikacja domaga się dostępu do netu i pokazuje mi wszystkie zaznaczone przeze mnie albumy w Tidal'u, a nie tylko te zapisane na karcie

 

Nie ma w tym momencie sposobu na odtwarzanie zawartości offline przez uapp, tylko oficjalna aplikacja tidala jest w stanie odczytać zaszyfrowane pliki z karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, chico99 napisał:

Długo się broniłem, nie wiedzieć czemu, przed serwisami streamingowymi.

Dziś rano, znajomy mi dał login na Tidal HIFI i tak mnie wciągło, że do pracy się spóźniłem.;)

Super zabawka nawet dla takiego starego ramola jak ja. :D

Dajesz po jajach:woot:.

U mnie około 90% muzyki leci z Tidala i rury; reszta to flaczki  i tylko czasem onania DSD (a mam tego sporo).

Lenistwo i łatwy dostęp do dużej ilości różnorodnej muzyki leczą audiofylskie napinki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności