Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mariusz22 napisał:

Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc: jestem nowym posiadaczem Ibasso DX150 i nie wchodzi apka Tidal-a: sklep Google Play konkretnie konieczny do tego; wyskakuje zawsze info, ze nieznany blad? Mialem ten sam problem ze Spotify, ale dostalem od kogos jakiegos linka i sie udalo (niestety jakosc Spotify kompletnie odpada dla mojego ucha!). Szukalem na necie podobnego linku, ktory by zaskoczyl, ale absolutnie nic nie widze, procz oficjalnego. Z gory bardzo dziekuje za jakakolwiek podpowiedz, bo nie moge sie doczekac, by w koncu odpalic pelne mozliwosci DX150,

Mariusz

P.S. A przy okazji: moze ktos poleci dobry program do kompresji FLAC: chce miec na DX150 czesc z mojej kolekcji CD ?

 

 

Zobacz z tej strony, może któraś wersja zaskoczy:

TIDAL APKs

 

Do ripownia płyt CD używałem dBpoweramp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być routerem powerbankiem też :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wadą Tidala jest jeden duży szkopuł który mnie drażni jak dany artysta ma taki sam pseudonim, imię itd, nie ma niestety rozdzielenia i wszystko jest w jednym, oczywiście można to ominąć szukając po tytule kawałków + artysta i potem wchodzisz do albumu, ale jak chce się poznać coś nowego szukając po artyście, to już gorzej...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że całkiem sporo osób go używa. Czemu ten USB Audio Player taki dobry, jakie są korzyści względem Tidala?

Jeszcze o jednym minusie zapomniałem wspomnieć, który z najnowszą aktualizacją został rozwiązany. Otóż w Tidalu po wejściu w zawartość konkretnego artysty były tylko kategorie utwór i albumy. Nie było dostępu do sekcji EP's & Singles. Powodowało to to, że jak chciałeś mieć dostęp do jakiegoś singla z poziomu UAPP to i tak najpierw musiałeś odpalić apkę Tidala, by dodać go do ulubionych, by ten był widoczny w ulubionych w UAPP. Otóż teraz dostęp się pojawił. Właściwie to pozostał problem albumów studyjnych oraz koncertówek. W apce Tidala są osobno, w UAPP wymieszane razem.

 

No i fakt, brak trybu offline, dlatego na V30 częściej używam UAPP, a na Onkyo DP-X1, na którym nie zawsze mam dostęp do rutera (poza tym włączone Wi-Fi szybciej żre baterię), jednak wygrywa apka Tidala.

bd797c1dab40f9bf161f80b2cc9a7c36.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://tidal.com/pl/masters

Tidal HiFi 60 dni za darmo dla nowych kont. Poza tym wersja Premium z pismami Komputer Świat i Elle. W cenie czasopism.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Turcji subskrypcja Hi-Fi wychodzi po ~14 zł na miesiąc.
A jak się na chwilę stać Turkiem aby płacić taki abonament?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zielinskitomasz napisał:

A jak się na chwilę stać Turkiem aby płacić taki abonament?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

 

Tu Kolega radził jak z Deezerem sobie poradzić podobnie. Poza tym wypada w podziękowaniu obejrzeć jakiś turecki serial w TVP :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Tu Kolega radził jak z Deezerem sobie poradzić podobnie. Poza tym wypada w podziękowaniu obejrzeć jakiś turecki serial w TVP
Sprawdziłem:) Dzięki. Dzisiaj zatem serial turecki leci:)

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to by trzeba cały czas odpalać VPN chyba? BTW, Netflix nie daje się oszukać na VPN.
Nie trzeba, Netflix blokuje niektóre hosty VPN.
Sprawdziłem:) Dzięki. Dzisiaj zatem serial turecki leci:)

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Sprawdź Argentyne, jest jescze taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joseph_k78 napisał:

A to by trzeba cały czas odpalać VPN chyba? BTW, Netflix nie daje się oszukać na VPN.

VPN odpalasz tylko, żeby wykupić subskrypcję.

Netflix jest bardziej skomplikowany bo w każdym kraju ma znacząco odmienną ofertę treści. Więc w tym przypadku zazwyczaj używa się VPN żeby zyskać dostęp do innych treści a nie wykupić abonament.

Serwisy streamujące mają mniej więcej podobny katalog wszędzie, więc kupując abonament w Argentynie możesz go potem używać chyba na całym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z moim ostatnim postem dotyczącym Tidala w USB Audio Playerze

Więc jeszcze raz. Dwie nowe rzeczy dotyczące Tidala pojawiły się z najnowszą aktualizacją UAPP - albumy MQA na stronie głównej Tidala oraz szybsze wznawianie spauzowanych utworów.315dd91500bf7afb185acde5ca9ac53a.jpgbfada69ea0c0cb87b808e77dd84b2a72.jpg81ae6b8cf2248b6202d02cb62a3561ea.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale możesz utworzyć playlisty z utworami które cię interesują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maik76 napisał:

Mam wykupiony tidal hifi w Turcji, czy zawartość katalogów utworów i płyt Tidal Turcja i Tidal Polska będzie taka sama czy jednak będzie się różnić?

 

Wydaje mi się, że podobnie jak Netflix - zwartość będzie ustalana za pomocą geolokalizacji. Czyli masz subskrypcje turecką, a zawartość zależy od kraju w którym jesteś. Czyli pewnie 99% to samo, jakieś pojedyncze licencje mogą się różnić pomiędzy krajami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Wydaje mi się, że podobnie jak Netflix - zwartość będzie ustalana za pomocą geolokalizacji. Czyli masz subskrypcje turecką, a zawartość zależy od kraju w którym jesteś. Czyli pewnie 99% to samo, jakieś pojedyncze licencje mogą się różnić pomiędzy krajami.
Błąd, w Tidalu masz zawartość kraju subskrypcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix też się opiera na kraju abonamentu a nie na geolokalizacji.

Jak jestem np w UK to nie widzę automatycznie na koncie filmów które są na 100% w UK a u nas ich nie ma.

Porównywalem kiedyś z chłopakami z biura w UK.

Ich abonament vs mój.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nicodem napisał:

Netflix też się opiera na kraju abonamentu a nie na geolokalizacji.

Jak jestem np w UK to nie widzę automatycznie na koncie filmów które są na 100% w UK a u nas ich nie ma.

Porównywalem kiedyś z chłopakami z biura w UK.

Ich abonament vs mój.

 

 

 

 

 

 

No to akurat nieprawda, bo i w Niemczech i we Włoszech i we Francji i w Austrii miałem zawartość która jest w tych krajach a nie w Polsce...

Chyba, że coś się zmieniło, ale mogę to jutro zweryfikować.

1 godzinę temu, Caution napisał:
1 godzinę temu, awayeah napisał:
 
Wydaje mi się, że podobnie jak Netflix - zwartość będzie ustalana za pomocą geolokalizacji. Czyli masz subskrypcje turecką, a zawartość zależy od kraju w którym jesteś. Czyli pewnie 99% to samo, jakieś pojedyncze licencje mogą się różnić pomiędzy krajami.

Błąd, w Tidalu masz zawartość kraju subskrypcji.

 

Nie błąd... Tylko zgadywałem, nie pisałem że tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności