Skocz do zawartości

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.01.2019 o 18:31, marek_m napisał:

Również mam pytanie dot. TIDAL:

 

Czy utwór zgrany na kartę w ramach "płyta off-line" jest zgrywany ponownie w ramach "playlista off-line" czy jest zapisywany tylko raz, a widoczny w różnych konfiguracjach ?

 

W Spotify, o ile się dobrze orientuję, dany utwór jest "zgrywany" tylko raz, natomiast może się pojawiać jako część płyty lun playlisty.

 

 

 

Często może być więcej wersji jednego utworu, ale jeżeli ten sam jest na playliście i albumie to zdaje się wszystkie popularne serwisy pobierają go tylko raz. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, superbart napisał:

Nie jestem zbyt bystry w takich tematach. Skąd się biorą takie konta ?

 

Gdzieś czytałem że to pozostałości po hurtowych zakupach :)

 

Edytowane przez fusserg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Gdzieś czytałem że to pozostałości po hurtowych zakupach
 
Gdzie tu pozostałość, jak czas nie leci? Kupujesz takie konto i masz za każdym razem równo 90 dni.

Hurtowych zakupach? Oficjalnie na Tidalu da się kupić jedynie 30 dniową subskrypcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Caution napisał:

Hurtowych zakupach? Oficjalnie na Tidalu da się kupić jedynie 30 dniową subskrypcję. 

 

Oficjalnie tak, ale bierz też pod uwagę że Tidal działa w wielu krajach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Caution napisał:
11 godzin temu, fusserg napisał:
 
Oficjalnie tak, ale bierz też pod uwagę że Tidal działa w wielu krajach

W żadnym kraju nie da rady kupić subskrypcji na więcej niż 30 dni

Owszem da się - są liczne promocje (legalne) dla nowych kont. Darmowe lub za 1 - 2 zł . Zwykle więcej czasu ma się dla Tidala Premium, mniej dla HiFi.  Na Pepperze bywały opisywane promocje w Turcji, Niemczech.

 

Przy okazji trochę pomarudzę. Tidal (a także Spotify czy Deezer) to fajna sprawa. Ale słucham muzyki obecnie "niszowej" (klasyka elektroniki) i wielu artystów tam nie ma. Nie wiem czy omijają serwis, wolą sprzedawać płyty czy pliki ? Jeśli są to wielu płyt brakuje, niektóre utwory są "wyszarzone" i niedostępne (tak ma Klaus Schulze).

W sumie chętniej widziałbym (i słuchałbym) muzyki strumieniowanej z serwisu Bandcamp. I zdarza mi się to robić. Jednak nie jest to jakość HiFi. Bandcamp chyba nie ma takich planów (abonament i strumieniowanie). A szkoda.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lord Rayden napisał:

Przy okazji trochę pomarudzę. Tidal (a także Spotify czy Deezer) to fajna sprawa. Ale słucham muzyki obecnie "niszowej" (klasyka elektroniki) i wielu artystów tam nie ma. Nie wiem czy omijają serwis, wolą sprzedawać płyty czy pliki ? Jeśli są to wielu płyt brakuje, niektóre utwory są "wyszarzone" i niedostępne (tak ma Klaus Schulze).

W sumie chętniej widziałbym (i słuchałbym) muzyki strumieniowanej z serwisu Bandcamp. I zdarza mi się to robić. Jednak nie jest to jakość HiFi. Bandcamp chyba nie ma takich planów (abonament i strumieniowanie). A szkoda.

 

To prawda, że sporo rzeczy zwłaszcza z muzyki mniej popularnej nie ma na Tidalu.

Chociaż jest już lepiej pod tym względem niż 2 lata temu :)

Bandcamp to raczej nigdy nie będzie w wersji HiFi 😟

Edytowane przez fusserg
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak właściwie zablokować teraz artystę/muzykę w Tidalu ? Trąbią o ty w newsach ale nie piszą jak to zrobić ?

 

https://go.tidal.com/pl/reg/PL2000/plwimpblirtidal/PREMIUM

dla nowych kont,

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Jak właściwie zablokować teraz artystę/muzykę w Tidalu ? Trąbią o ty w newsach ale nie piszą jak to zrobić ?

 

https://go.tidal.com/pl/reg/PL2000/plwimpblirtidal/PREMIUM

dla nowych kont,

 

W mixach pojawia się znak zakazu ;)

Sprawdzane na Windows10

 

Edytowane przez fusserg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Inszy napisał:

Znaczy się apka do pirecenia muzyki? Na forum gdzie nie popiera się piracenia muzyki?

very-nice-great-j9n9bg.jpg

Noo... a część forumowiczów ma pirackiego Tidala i oficjalnie się do tego przyznaje 😉😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalne konto Tidala za 2,99 zł na rok w wersji Master (tyle zapłacił mój kumpel 4 miesiące temu, teraz trochę podrożało)... bądź poważny. Wielu chciało by aby było legalne, lepiej by się czuli korzystając z niego... ale chęci nie uczynią konta legalnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności