Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, vonBaron napisał:

Np słucham teraz albumu Disturbed - Ten Thousand Fists i w HiFi lepiej mi się go słucha. W Master gitary zaczynają trochę ciąć w ucho. Słucham na 400i.

Na Standard dźwięk jest bardziej pogrubiony, podkolorowany. Na Masterze brzmi bardziej sucho, jak kto woli neutralniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

Wykupiłem konto HiFi na TIDALU - na allegro.

I dziwna sprawa - nie pokazuje mi w nowościach płyty z Polski tylko jakieś brazylijskie chyba. Można to jakoś zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, imbryk82 napisał:

Hej,

 

Wykupiłem konto HiFi na TIDALU - na allegro.

I dziwna sprawa - nie pokazuje mi w nowościach płyty z Polski tylko jakieś brazylijskie chyba. Można to jakoś zmienić?

Też mam jakieś zdaje się portugalsko czy hiszpańskojęzyczne. Podobnie ma się sprawa z nazwami playlist w aplikacji desktopowej. Ale w tej cenie to można przymknąć na to oko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było takie info w tym wątku ale TIDALA HIFI można używać za free co miesiąc, jedyny minus to strata zawartości offline i playlist przez nowe logowanie. Po co kupowac kody z kradzionych kart, które potrafia być wyłączane w trakcie.

 

1. Zakładamy sobie nowe konto np na TIDALU na adres email np. mojtidal@gmail.com. Najlepszy do tego jest gmail o tym w pkt. 5

2. Dodajemy kartę. wybieramy pakiet HIFI 39.90zł

3. Włącza nam się testowanie HIfI, następnie wyłączamy subskrypcje aby nie zapomnieć.

4. Używamy 30dni

5. Po upływie okresu testowego zakładamy nowe konto np. mojtidal+1@gmail.com  UWAGA w serwisie gmail dodanie po nzawie "mojtidal" +1 spowoduje założenie nowego konta na tidal ale nie na gmail, gmail zank +1 omija ptzy logowania więc wszystkie maile z konta +1, +2 itd pójdą na nasz główny adres mojtidal@gmail.com.

6. Dodajemy ponownie tę samą kartę i tak w kółko :)

 

Czy tak samo można zrobić w pozostałych serwisach ? Trzeba sprawdzić samemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było takie info w tym wątku ale TIDALA HIFI można używać za free co miesiąc, jedyny minus to strata zawartości offline i playlist przez nowe logowanie. Po co kupowac kody z kradzionych kart, które potrafia być wyłączane w trakcie.
 
1. Zakładamy sobie nowe konto np na TIDALU na adres email np. mojtidal@gmail.com. Najlepszy do tego jest gmail o tym w pkt. 5
2. Dodajemy kartę. wybieramy pakiet HIFI 39.90zł
3. Włącza nam się testowanie HIfI, następnie wyłączamy subskrypcje aby nie zapomnieć.
4. Używamy 30dni
5. Po upływie okresu testowego zakładamy nowe konto np. mojtidal+1@gmail.com  UWAGA w serwisie gmail dodanie po nzawie "mojtidal" +1 spowoduje założenie nowego konta na tidal ale nie na gmail, gmail zank +1 omija ptzy logowania więc wszystkie maile z konta +1, +2 itd pójdą na nasz główny adres mojtidal@gmail.com.
6. Dodajemy ponownie tę samą kartę i tak w kółko
 
Czy tak samo można zrobić w pozostałych serwisach ? Trzeba sprawdzić samemu.
 


Janusz
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchając dezera Spotify na komputerze bez zapłaconego abo to kradzież ?

Jesli serwis tidal na to pozwala to chyba jest to zgodne z ich polityka bo właściciel karty i jej numer jest ten sam i na podstawie tego można blokawać prawda geniusze biznesu ?

 

A który z was januszki ostatnio zapłacił abonament RTV przecież jego nie płacenie a oglądanie czy słuchanie  to kradzież.

Edytowane przez lucky_tommy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucky_tommy napisał:

Czy słuchając dezera Spotify na komputerze bez zapłaconego abo to kradzież ?

Jesli serwis tidal na to pozwala to chyba jest to zgodne z ich polityka bo właściciel karty i jej numer jest ten sam i na podstawie tego można blokawać prawda geniusze biznesu ?

 

A który z was januszki ostatnio zapłacił abonament RTV przecież jego nie płacenie a oglądanie czy słuchanie  to kradzież.

 

Ja nie place abo bo nie ogladam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucky_tommy napisał:

Czy słuchając dezera Spotify na komputerze bez zapłaconego abo to kradzież ?

Jesli serwis tidal na to pozwala to chyba jest to zgodne z ich polityka bo właściciel karty i jej numer jest ten sam i na podstawie tego można blokawać prawda geniusze biznesu ?

 

A który z was januszki ostatnio zapłacił abonament RTV przecież jego nie płacenie a oglądanie czy słuchanie  to kradzież.

 

Deezer i Spotify w ofercie free puszczają Ci reklamy i to reklamodawca płaci za Twoje odsłuchy. Nie ma nic za darmo, jeśli nie płacisz, ktoś traci.  Najgorzej, jeśli jest to artysta.

 

Nie mam telewizora, nie oglądam telewizji. Za to pracuję dla telewizji:lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABO nie jest tylko od tv ale i od radia szanowni Panowie a przepraszam radia też nie słuchacie w domu samochodzie itd. Miłego wieczoru i skończy ten temat bo jak każdy chciałby by być legalny to jednak nie do końca mu to wychodzi a napewno dużej większości.

 

Ja tidala póki mogę dalej będę tak używał w końcu jawnie podaje swoje dane karty i widza ile mam kont jak  mogę mieć ich 1000 to ich sprawa. Żeby jeszcze JayZ tak płacił tym artystom co użytkownicy jemu abonament .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucky_tommy napisał:

radia też nie słuchacie w domu samochodzie itd.

W sumie to nie. Albo lokalne pliki, albo Tidal.

 

I widać JayZ nie pomyślał o Januszach, stąd taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w latach 70. byłby lepszy cwaniak, w 80. prowokator, w 90. biznesmen, w 00. człowiek sukcesu, a teraz... janusz

 

no dokąd ten świat zmierza...

 

tylko przypomnę że firma Apple przepisała wszystkie swoje biznesy europejskie na papierze do Irlandii, która zaoferowała jej 0,005% podatku... Jakaś komisja UE wyliczyła straty roczne na 13 mld euro i wezwała Irlandię czy tam Apple w 2016 r. do ich uregulowania... I co? I guvno...

Średnio korporacje płacą 0,5% podatków... A 1% najbogatszych zgromadził majątek większy niż reszta ludzkości.

 

Ja nie januszuję, ale anarchię też szanuję, bo skala dymania jest niewyobrażalna. Nie dziwię się, że skoro duże firmy nikogo nie szanują, to niektórzy nie szanują dużych firm.

 

A bidny artysta z Tidala nadal będzie bidny, a bogaty artysta i bez Tidala będzie bogaty... Takie życie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem abonament RTV w PL to swego rodzaju podatek. I mają go płacić wszyscy, którzy są do tego zobowiązani. Niezależnie od tego czy mają TV czy nie. Tak jakby za "rozchodzenie się fal elektromagnetycznych"

 

@all999 Na jakimś zdjęciu miałeś telewizor. Z Netflixem. Chyba,że to monitor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antysystemowe jest wszystko co jest antysystemowe...

natomiast anarchia dla anarchii to utopia...

jednak obywatelskie nieposłuszeństwo na wielką skalę przywoływało kiedyś system do porządku... niestety syte dzieci kapitalizmu tracą zwykle tę czujność i system może z nimi zrobić wszystko - sprzedać koszulkę uszytą przez siedmiolatkę w Bangladeszu w 15 godzinie pracy z przebiciem 1000% płacąc 0,5% podatku a dziewczynce guvno... koszulkę włoży wyzwolona obrończyni praw człowieka na uliczną demonstrację w sytym kraju europejskim... pokrzyczy, poczuje się spełniona i co? i nic

 

 

mówię, bo mnie boli... palec mnię boli :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając kiedyś Wańkowicza (wspomnienia z USA z lat 50tych) zauważyłem,że autor wiele pisze o postawie "smart" (cwaniak) zwykłych Amerykanów. Ludzie korzystali z okazji, luk w prawie aby zyskać coś mniejszym kosztem. u nas od razu rzuca się "obelgami" w stylu "Janusz". A jak nazwać ludzi, którzy zatrudniają Ukraińców,żeby mniej płacić ? Niestety "rąbią" nas wszyscy - pracodawcy, sprzedawcy, lekarze, urzednicy itp. No to niektórzy wchodzą w coś w stylu szarej strefy.  Można mieć coś taniej lub za free a nie jest to zakazane, ścigane - no to ludzie to wykorzystują. 

 

Serwisy strumieniowe - dlaczego trzeba koniecznie podać im numer swojej karty ? Jesli nawet pierwszy miesiąc jest za free ? Czy to nie "januszowe",że chca Cię obrobić za drugi miesiąc z np. 39 zł , choć nie chcesz tego wykorzystać i po miesiącu chcesz zrezygnować ? Ale może zapomnisz.... Nie uczciwiej wysłać maila z info, przyblokować konto jesli ktoś nie zapłaci ?

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja okradania Tidala jest jednak według mnie inna, bo tu kupujemy usługę, nikt nas do tego nie zmusza. To nie jest tak, że nagle nam coś zabrano, więc musimy kombinować, żeby to dostać. Martwi mnie trochę brak jednoznacznego potępienia tego konkretnego postu z Naszej strony. Ze strony melomanów. To jest czyjaś praca, płacisz kilkadziesiąt złotych za dostęp do nieograniczonej ilości czyjejś intelektualnej własności. To jest piractwo i ja nie widzę tu głębszego, drugiego dna.

 

Janusz to stan umysłu. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie nazwie prawnika doskonale wykorzystującego luki w prawie januszem... będzie to błyskotliwy i rozchwytywany adwokat...

 

ale tak naprawdę to janusz prawa, który np. na pomroczność jasną wybroni pijanego kierowcę, który uczynił przechodnia na pasach kaleką... 

 

tak czy siak - uważam streaming za dobro ogółu i opłacam tidala hifi oraz spotify premium jak gupi, co nie znaczy, że to fajne, uczciwe i wspierające kulturę firmy...

 

nic nie jest czarne lub białe... janusze też

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl co ty wypisujesz kto okrada czy podanie wg Ciebie tych samych danych do płacenia to kradzież bo tak to nazwałeś  firma ma wszystko jawnie kto używa a to dla Ciebie PIRACTWO, pewnie są lepsze kody z Allegro z kradzionych kont. W końcu tam już od 3zl zamiast 39.90, skąd taka promocja a ilu chętnych.

 

Strzał w 10

 

"nikt nie nazwie prawnika doskonale wykorzystującego luki w prawie januszem... będzie to błyskotliwy i rozchwytywany adwokat..."

Edytowane przez lucky_tommy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności