Skocz do zawartości

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Samo konto premium masz za darmo w abonamencie. 5zl / mc to jest oplata za pakiet transferu - jak go wykupisz to nie nalicza Ci oplat za transfer przez Tidala.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z usługi Tidal w play, ale doliczanej do rachunku (20zł). Kilka dni temu z niej zrezygnowałem. Czyli teraz jak aktywuję ją ponownie to już będzie darmowa?

 

EDIT: Wygląda na to, że tak. Darmowy Tidal to osobna usługa w panelu klienta, wyświetlana obok wcześniejszej Wimp/Tidal.

Edytowane przez witmann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak niby WIMP->Tidal.

Miałem WIMP HiFi przeszło rok temu od listopada do maja. Subskrypcja w maju wygasła, konto zostało, przez komputer zalogowałem się.

 

Chciałem zalogować się przez apkę WIMP na smartfonie, pokazało mi błąd logowania - twój abonament nie obsługuje odtwarzania na tym urządzeniu (Lumia 735 ).

A mam abonament w Play i aktywowanego Tidala Premium.

 

W Wimpie jak się zalogowałem na laptopie jest też sugestia "Uaktualnij żeby mieć dostęp do nielimitowanej muzyki...19,90 zł, czyli będzie płatne, mimo darmowego już Tidala w abonamencie?

Na lapku na tym samym loginie i haśle loguję się normalnie, czyli powinno być OK, a nie działa na smartfonie.

Nie wiem może coś robię nie tak.

WIMP_blad_log.JPG

Tidal_premium.png

WIMP_abon..png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowy w Play jest Tidal "Premium" a nie "HiFi" - podejrzewam, że jeśli Wimp ma opcję "Premium" to będzie działać, ale jeśli jej nie ma, to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli się ma 'darmowego' Tidala od Playa, to po skorzystaniu z opcji HiFi z forum nic się nie pochrzani? Po wygaśnięciu okresu promocyjnego na HiFi będę mógł kontynuować standardowy Playowski dostęp lub przedłużyć w najwyższej wersji płacąc abonament?

Z tego co wiem to obecnie nie da się połączyć Tidala darmowego i HiFi w Play na 1 koncie.

Można mieć 2 konta: jedno darmowe i jedno HiFi i wtedy można je przełączać w zależności od potrzeby (przelogowywać się).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam darmowego Tidala w abonamencie z Play. Używam go podczas biegania i często co parę piosenek się zawiesza - kolejny utwór nie odpala, a Tidal praktycznie nie reaguje na dotyk, aż w końcu dostaję komunikat czy zamknąć aplikację i tak w kółko. Testowałem na 3 różnyc telefonac, przeinstalowywałem i problem się powtarza. Jakieś rozwiązanie?

Edytowane przez zibra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden klient Tidala (Android, Windows) niestety nie jest tak intuicyjny i funkcjonalny jak Spotify.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na S3 i Tidal i Spotify działają OK, natomiast na starym SGS Tidal jest zauważalnie bardziej responsywny :) .

Z kolei wadą Tidala względem Spotify jest dużo dłuższy czas ładowania piosenek z serwera, jeśli przeskakuję do następnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności