Skocz do zawartości

Tidal


all999

Rekomendowane odpowiedzi

z torbami nie pojde bo po przekroczeniu 3gb mi zwalnia a nie nabija kase :)

 

czyli trzeba to aktywowac za 5pln zeby nie zzeralo mojego limitu w abonamencie?

a jak sie ma platna subskrypcje w play za 19.99 ta standardowa to tez trzeba kupowac pakiet czy wtedy jest juz to wliczone?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.play.pl/uslugi/tidal/

 

24 miesiace za darmo w play! nie wiem czy juz to bylo bo nie sledze watku, ale nawet jesli to warto powtorzyc :)

wlasnie aktywowalem...

tylko mam watpliwosc czy to jest pelna darmoszka czy beda mi sciagac 5pln za pakiet nielimitowany netu dla uslugi Tidal ale who cares... i tak dobra opcja :)

Wszystkie koszty jakie są to właśnie te 5zl za nielimitowany transfer w serwisie.

Tez mam Play a korzystam ze spotify, co dziennie próbuje się przekonać do Tidala zawsze to trochę taniej.

Wczoraj importowalem listę utworów ale prawie połowa nie została odnaleziona

 

mobilne...

3 giga, to bardzo mało jak się korzysta z takich serwisów.

 

mobilne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 giga, to bardzo mało jak się korzysta z takich serwisów.

Jak streaming jest jedynym źródłem muzyki, to i 25 GB nie starczy miesięcznie :P

 

Ja w 1-2 GB miesięcznie się wyrabiam, ale Tidal to dla mnie taki substytut last.fm - słucham nowych rzeczy i odkrywam nowe horyzonty. Jak się spodoba -> płytka albo przywdziewam opaskę na oko i kurs na zatokę piratów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak glownie korzystam z lapka, na komorce malo - wiec bez paniki ;)

a jak jest wlasnie z tym zzeraniem jak sie potem normalnie placi playowi 19.99? wtedy w gratisie jest nielimitowany tranfer na tidala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj na większości utowrów (z ulubionych) pojawia się taki komunikat:

attachicon.gifPrzechwytywanie.JPG

Czy ktoś miał podobnie?

U mnie też tak wczoraj kilka razy wyskoczyło, wystarczyło ponownie włączyć utwór.

 

Ogólnie użytkowo dla mnie aplikacja (i na Andka i na Win) słabsza od Spotify, poza możliwością wyboru karty do streamingu. Dużo częściej i dłużej też trzeba poczekać na załadowanie się piosenek. Co do jakości to te 320kbit AAC są porównywalne z 160kbit OGG (chyba) w Spotify normal, a nawet czasem jakby gorzej było na AAC.

 

 

Wracając do przełączania kart to po podłączeniu DACa na SPDIF działa "w locie". Niestety nie zapamiętuje konfiguracji i po każdym uruchomieniu Tidala, trzeba przełączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności