Skocz do zawartości

Import słuchawek marki Audio-Technica - oferta


FeX

Rekomendowane odpowiedzi

Robię agresywne poszukiwanie odpowiednich dla mnie słuchawek i zostaję z dwiema parami - zamknięte i otwarte. Na tym raczej zakończę przygodę, bo robi się niebezpiecznie, reszta pójdzie w świat :)

Nie jeden tak tu pisał na forum. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam AD700X i W500X :)

 

 

Ja chcę A1000 albo W5000:)

Evil dość mocno zjechał W5000.
Tym bardziej chcę ich posłuchać:)

 

@FeX masz już jakieś konkretne kwoty?

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

all999 dobry agent :)


Zapomniałem napisać, że dostałem wczoraj małe info, że dopiero w środę dostawca będzie dostępny. Moje AD900X, więc dopiero w środę trafią na pocztę. Co do cen to mam dostać niedługo szczegóły. Z tego, co zauważyłem gość jest dość zapracowany, albo coś, bo zdarza mu się nie odpisywać 1-2 dni, a potem nagle dyskutujemy przez 2-3 godziny i wszystkie tematy rozwiązujemy instant :)


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edit:

 

W związku z tym, że dostawca był jednak dzisiaj dostępny to dostałem info na temat ATH W5000 - cena to 725$ z wliczoną wysyłką EMS, wartość paczki i waga nie pozwala na inny sposób wysyłki, a ubezpieczenie zwykłej paki jest jedynie do 6000JPY.

Cło + VAT raczej pewne

 

Reszta słuchawek w najbliższym czasie :)

 

A moje AD900X już wyruszyły w drogę :)

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało mi się przesłuchać A700X na telefonie. Nie wyglądało to dobrze (a są zdaje się mniej wymagające niż A900X) - bez wyrazu, anemicznie, bas ledwie pukający i mała scena.

Zaraz potem miałem okazję posłuchać ich na torze stacjonarnym i aż mi łzy z oczu popłynęły. Po prostu pięknie.

 

Czyli bez solidnego grajka, może i przenośnego, ale na pewno mocniejszego niż telefon, nie ma co do nich podchodzić.

 

Druga sprawa to te skrzydełka. Nie wiem jak wam, ale mi po kilku obrotach głową (wcale nie gwałtownych) słuchawki zaczynały się zsuwać i wisieć na uszach. Dziwne uczucie.

Chyba wolę tradycyjne pałąki z regulacją...

 

Tak że na obecną chwilę, z wielkim bólem serca, muszę sobie je odpuścić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła gumka na te skrzydełka i problem zażegnany :)

 

A900X brzmiały mi całkiem nieźle, dużo lepiej niż integra w lapku czy Audigy 2 ZS :)


ATH-A500X $93.00
ATH-AD500X $90.00
ATH-A700X $125.00
ATH-AD700X $125.00
ATH-MSR7 $221.00
ATH-A1000X $323.00
Przesyłka już wliczona.
Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A1000X

 

Ceny są niższe od najniższych cen z Ebaya od kilku do kilkunastu $. Po za A700X, które są dostępne z Buydig na Ebayu za niższą kwotę.

 

Wiadomo, jak to z VATem, może być może nie być, ale obecnie jestem w trakcie wysyłki, na której wypróbuję mój pomysł na 50% mniejsze opłaty celne, tak, żeby wszystko wyglądało na legit. Nie chcę problemów :)

 

Może uda się jeszcze bardziej zbić, ale wolę nie przesadzać.

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, jak to z VATem, może być może nie być, ale obecnie jestem w trakcie wysyłki, na której wypróbuję mój pomysł na 50% mniejsze opłaty celne, tak, żeby wszystko wyglądało na legit. Nie chcę problemów :)

Może uda się jeszcze bardziej zbić, ale wolę nie przesadzać.

Nie radzę "dopieszczać" dowodów wpłat dla UC :)

Ew. można podzielić wpłatę na PP na dwie części, ale to i tak podchodzi o uszczuplenie zobowiązania podatkowego,

co może się przerodzić z wdepnięcia w g... na kąpiel w szambie :)

Edytowane przez adikadik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, tylko pytanie na jakiej podstawie urząd określi faktyczną zapłatę?

 

Dajmy na to, słuchawki używane, ich cena może być naprawdę różna.

Oni mogą olać Twoje deklaracje - jak celnik będzie miał zły dzień, to weźmie średnią cenę z rynku polskiego, pomnoży przez 0.23 i voila! :)

Podobnie rzecz się ma przy PCC jak kupujesz auto - US nie interesuje, ile masz wpisane na umowie :) jak cena będzie wg nich za niska, spojrzą w swoją aplikację do alle i określą średnią cenę tego rocznika * 2% i płać człowieku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy tutaj o niewielkich kwotach. Dla świętego spokoju puściłbym to normalnie, ale z drugiej strony jestem ciekaw :) Na razie jeszcze paczka do Polski nie trafiła.

 

Jak płaciłem za A900X, to zapłaciłem od kwoty jaką podałem, kurs dali 3,91. Jakby mi podliczyli od 1200zł-1500zł to byłby gnój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś miał przyjemność z MSR7? Strasznie mi się podobają te nauszniki.

 

No ponoć niezłe. Raczej na pewno nie basowe, z opisu brzmią jak monitory. Skopiowany wygląd ze słuchawek Sonego.

 

http://www.innerfidelity.com/content/incisive-audio-technica-ath-msr7

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A700X i AD700X to można niewiele drożej pewnie jakieś 15-20zł w Polsce kupić, także proszę sprawdzajcie sklepy w Polsce, bo ceny ATH są bardzo nieregularne.

 

Mod gumkowy daje radę :) one z LG G2 grają naprawdę dobrze, także nie potrzeba im mocy. Na Audio-gd 11.32 grają jeszcze lepiej, ale to głównie ze względu na DAC, słucham na niskim gainie i na godzinie 10:00 pokrętło.

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności