Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio X7


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jest w posiadaniu X7 z modułem AM3, i E12 ? Wydaje mi się że przy podkręceniu głośności w okolice 110-115 zaczyna zniekształcać dźwięk, a słuchawi mają 40 Ohm. Chodzi mi o samo x7 z AM3 (E12 jeszcze nie posiadam)

Może to efekt podkręcenia basu, a może nie wyrabia się AM3, dlatego proszę o radę kogoś kto taki zestawik posiada, bo nie wiem czy jest sens inwestycji w E12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witajcie.Widzę,że wywaliło posta odnośnie poprzedniej aktualizacji,a wczoraj zauważyłem najnowszą tzn 3.3.2  Podobno producent naniósł jakieś poprawki odnośnie wskazania stanu baterii- (ja u siebie tego problemu nie miałem) i odrobinę zmieniła się szata- z ciemnego na białe tło.To tyle co na prędko sprawdziłem, ponieważ dosłownie przed chwilą zrobiłem update. W ustawieniach jest możliwość wyboru jednego z trzech motywów.

Edytowane przez szugary68
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witajcie. Mam mały problem . Przy podłączeniu słuchawek RHA CL1 - mają 150 ohm player mi się strasznie grzeje .Przy impedancji słuchawek 32 jest ok . Używam modułu am3 na razie 3,5 mm. Czy przy zmianie na wejście BAL 2,5 bedzie lepiej i nie będzie tak grzał ? Może ktoś z was miał podobny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Okazuje się,że nowsze firmware    do x7 wcale nie jest wolne od błędów.Na 3.3.2 mam złe wskazania stanu baterii (przy 35% odmawia posłuszeństwa.Chciałem powrócić do 3 3.0 ,ale zainstalowałem ostatnie FW 3.3.3.Zobaczę jak będzie się sprawował.Taka to sytuacja.

 

Edit: Raczej nie można wskoczyć na wcześniejszy soft- mi się nie udało.Na 3.3.3 mniej grzeje się amp po balansie,takie odniosłem wrażenie.

Edytowane przez szugary68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej można wskoczyć na poprzedni soft, trzeba tylko mieć paczkę z z plikami od FiiO, którą kiedyś na forum zapuścili.

 

http://www.fiio.me/forum.php?mod=viewthread&tid=39932

 

poszukaj tego:

【FiiO X7】FW3.0_beta (Android 5.1)

 

Będziesz miał link do softu, który wgra ci betę 3.0 ROMu do X7. A jak już będziesz miał betę 3.0 to potem możesz sobie wgrać którąkolwiek wersję sobie życzysz. Reszta już chyba była jako paczki OTA do tej bety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam trzeba dodać trochę koloru tej stronie. A tak naprawdę to czekam na kabelek balanced do triplefi10pro i zobaczymy jak się zgra X7 i AK70 zwycięzca zostanie.

Dzięki Skora

20180305_175121_001.jpg

Edytowane przez pua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ve-monk grają lepiej z fiio x7 niż z x5III . Miśowato ciepło . Z ak70 też grają świetnie ale brak tam tego ciepła.

Kabelek do triplefi jeszcze w chinach

20180328_152418.jpg

20180328_152504.jpg

Edytowane przez pua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparowałem dziś usb audio pro gdyż jak pisze producent wykrywa on wewnętrzny dac i tak jest.

Gra to chyba nawet lepiej od ich fiio pl(e)ra.

Oczywiście bit-perfect

 

 

20180403_163036.jpg

20180403_163253.jpg

20180403_163329.jpg

Edytowane przez pua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

.Tidal zaktualizował aplikacje i wprowadził jakość Master .Na fiio x7 mark II trzeszczy piszczy nie działa, aplikacja nie działa także w hifi trybie czy ktoś robił już sprawdzał na swoim DAP aktualizacje tidala. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna aktualizacja.Czy ktoś już sprawdzał? Mój Fiio nie ma Sklepu Play, więc nie chce mi się wgrywać nowej wersji, żeby przekonać się, że nadal nie działa. 

Aco? Sam se odpowiem. Działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności