Skocz do zawartości
  • 0

Jakie nauszne słuchawki polecicie? (500 zł +/- 50)


Medlok

Pytanie

To mój pierwszy temat i post w ogóle, więc - witajcie! :) Mam następujący problem. Od wielu lat byłam posiadaczką słuchawek Creative Aurvana Live! Ich dźwięk bardzo mi się podobał, jednak w ostatnim czasie uległy one kompletnemu zniszczeniu (zwierzak...). Nie ma sensu ich już naprawiać, dlatego postanowiłam zaopatrzyć się w nowy sprzęt. Chcę jednak czegoś lepszego (jak już wymieniać słuchawki, to in plus) A więc:

 

-Chciałabym wydać maks 500-550 złotych

-Dobrze by było, żeby słuchawki były nauszne, zamknięte (ewentualnie półotwarte, byle dość dobrze izolowały mnie od otoczenia), wygodne (lubię słuchać muzyki przez kilka godzin bez przerwy ;) )

-Muzyka jakiej słucham to w głównej mierze klasyczny rock, metal, muzyka filmowa, muzyka klasyczna, british rock, pop, czasem jakaś elektronika, hip hop albo muzyka nastrojowa - właściwie to mogę słuchać niemal wszystkiego po trochu, choć pierwsze 3-4 pozycje najbardziej mi odpowiadają

-Sprzęt, z jakiego korzystam, to iPod, laptop, telefon komórkowy - nie posiadam żadnych specjalnych wzmacniaczy, dlatego zależy mi na słuchawkach, które będzą dobrze i głośno grały na wyżej wymienionych odtwarzaczach, bez konieczności dokupowania dodatkowych bajerów, by wycisnąć z nich 100 %

 

Słuchawki, na jakie już sama zwróciłam uwagę, to
Shure SRH 440
AKG K 172 HD

AKG K 271 MK II (znalazłam je w jednym sklepie za 550 zł)
Ultrasone HiFi 580

Jak myślicie, czy warto w moim przypadku zainwestować w któreś z nich? Czy będą grały jeszcze lepiej niż CAL! i czy w ogóle nadają się do niezbyt wymagających odtwarzaczy? A może macie jeszcze lepsze propozycje i polecacie inny sprzęt? W każdym bądź razie z góry dziękuję za pomoc, nie mogę się doczekać waszych odpowiedzi :)

Cheers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czepiasz się, bo brzmisz jakbyś nie mógł zrozumieć i przyjąc do wiadomości, że każdy ma inny gust. Słuchałem 2 minuty nie podpasowały mi szczególnie z nie adekwatną dla mnie ceną do ich przekazu. Czy potrafisz to zrozumieć, że każdy ma swój gust i to jest jego subiektywna ocena? Ja jedyne co chce przekazać to autorowi, żeby ślepo nie wierzył tylko sam sprawdził, jak mu odpowiadają spoko niech kupi. Ale ślepo bym ich nie brał. Więc nie musisz wszystkim wciskać swoich klocków kolego jak nie chcą się nimi bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności