Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Które słuchawki polecacie?


Linkers

Pytanie

Witam, to znowu ja. Kolejny raz zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze słuchawek. W moim poprzednim poście pytałem odnośnie Superluxów HD681, które niestety nie przypadły mi do gustu. Tak więc które z tych słuchawek są lepsze? :

 

- Philips O'Neill SHO9567GN/10

 

LUB:

 

- Snab overtone hs-anc41m

 

LUB:

 

- PHILIPS SHO5300WT/00

 

LUB:

 

- PHILIPS SHL5605GN/10

 

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

SHL5605GN_10-IMS-pl_PL.jpg

SHO5300WT_00-P3D-global-018.jpg

sho9567gn.jpg

snabovertonehs-anc41m-20-9f8fadd,630,0,0,0.jpg

Edytowane przez Linkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zastanów się jeszcze nad tym modelem:

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/258422

Obecnie bardzo popularne słuchawki .Kupisz w dobrej cenie ponieważ w ostatnich miesiącach cena nieco spadła. Dość stary model ale jest to markowy sprzęt, dobrze leżą na uchu oraz zapewniają dobrą jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trochę poczytałem o CAL'ach i opinie ich użytkowników są bardzo różne, niektóre bardzo wychwalają, a inne wynajdują same wady.

 

Zastanawiam się, czy warto kupić któreś z tych Philipsów, czy te Snab'y.

 

Philipsy SHO5300wt/00 znalazłem za 177 zł w Mediamarkcie, Philipsy SHO 9567GN/10 Widziałem za 200 zł, a Snab'y też chodzą po 200 zł. (Zdjęcia tych słuchawek znajdują się powyżej)

 

Tak więc zastanawiam się co wybrać, bo wszystkie te modele są w podobnych cenach, a recenzji,czy testów tych Philipsów nie znalazłem na polskich forach.


Może któreś z tych taksów są lepsze od Snabów, czy Philipsów?

 

- Takstar HD2000

- Takstar HI2050

- Takstar TS662

- Takstar HD5500

 

Zastanawiam się również, czy nie wziąć na raty Takstar'ów HD6000 ale to tylko tak opcjonalnie (jeszcze muszę pomyśleć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lepsze/gorsze to pojęcie względne. 681 powiedziano Ci że są świetne i co? :)

Poza tym w poprzednim wątku dostałeś listę propozycji z opisem charakterystyki brzmienia. Warto wrócić do tamtego wątku i poczytać na spokojnie - sporo ciekawych informacji, zwłaszcza od @1313.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Superluxy HD681 grały bardzo fajnie, ale wygoda użytkowania miała dużo do życzenia,( nawet po skarpetkowym modzie) i były trochę za duże. Dlatego szukam słuchawek o podobnym brzmieniu, ale wygodniejszych i lepiej wyglądających, bo z Superluxami HD681 na głowie wyglądałem jak kierowca czołgu, albo pilot jakiegoś samolotu :)


Chyba zdecyduję się na te Philipsy sho5300, bo wydają się być dobre, wygodne, mobilne i funkcjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności