Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Alternatywne pady do K545/K845BT


Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie jakieś doświadczenie z alternatywnymi padami (jeśli jakieś są) w tych modelach AKG ?

 

Generalnie poszukuję czegoś o większej średnicy wewnętrznej bo to jedyny problem jaki mam ze stockowymi padami (najwyraźniej zbyt duże uszy :P ) Podobno pady od HM5 pasują...

Edytowane przez rymcymcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podobno pady od HM5 pasują...

Na pewno nie, miałem pady od HM5 w Shure i miałem K545 - różnica w średnicy muszli jest znacząca. Już bliżej te od CAL!...

 

Chociaż z drugiej strony - K545 to słuchawki nauszne, a Ty chcesz z nich zrobić wokółuszne?

 

Zachowała mi się jedna fotka. Co prawda słabo, ale widać coś na zdjęciu:

ZgkwOQj.jpg

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iDaft

Wg mnie k545/k845 to zdecydowanie wokółuszne słuchawki. Średnica wewn.padow jest mniej więcej taka jak w L2.

 

To chyba ja mam jakieś ogromne uszy, ale za cholerę nie mogę sobie wyobrazić, że ktoś zmieści w K545 całe ucho... L2 też są dla mnie nauszne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@iDaft

Wg mnie k545/k845 to zdecydowanie wokółuszne słuchawki. Średnica wewn.padow jest mniej więcej taka jak w L2.

 

To chyba ja mam jakieś ogromne uszy, ale za cholerę nie mogę sobie wyobrazić, że ktoś zmieści w K545 całe ucho... L2 też są dla mnie nauszne. :P
No, ja z kolei musze sobie uszy w trąbki zrolowac po czym błyskawicznie nakładam słuchawki. Po tym zabiegu uszy upchniete w środku się odrolowuja i jakoś te pół godzinki jestem w stanie w nich wysiedziec :)

 

Tapnięte na Note 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w L2 nie dalem rady dłużej wytrzymać, w K845 jest lepiej, nie idealnie ale... Nie miałem okazji 1:1 porównać padów, ale te z 845 są chyba ciut większe albo mniej dają o sobie znać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jak porównasz K545 do K551, to te drugie są dla ciebie dużo wygodniejsze? Bo niby te K551 takie duże, a miejsca na uszy nie ma wcale dużo. Dla mnie shp9500 najwygodniejsze, na równi z Denonami d600, potem cal! z padami hm5, denony d1001 (mimo stosunkowo twardych padów), a w K551 stosunkowo szybko grzeją mi się uszy i czuje, że mam je na głowie.

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A ja porównasz K545 do K551, to te drugie są dla ciebie dużo wygodniejsze. Bo niby te K551 takie duże, a miejsca na uszy nie ma wcale dużo. Dla mnie shp9500 najwygodniejsze na równi z Denonami d600, potem cal! z padami hm5, denony d1001 (mimo stosunkowo twardych padów), a w K551 stosunkowo szybko grzeją mi się uszy i czuje, że mam je na głowie.

 

 

Zgadza się K551 też grzeją ale miejsca w moim przypadku jest wystarczająco, nic nie uwiera i nie gniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Grzanie" podobne w tych modelach, ale komfort w 551 jest o niebo lepszy od 845. Pady 551 większe i nacisk rozkłada się na większą powierzchnię, te w 845 mniejsze i twardsze, może z czasem się to zmieni... Ja 551 kupiłem używane a 845 prawie nówki, do tego częściej sięgam po te pierwsze :-)

Edytowane przez Finger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności