Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[PROMOCJA] Sony MDR-1R - 369zł! Euro RTV AGD


Rekomendowane odpowiedzi

A ja dostałem info, że euro miało chwilowe zatkanie płynności. Robią wtedy super oferty towarów których nawet nie ma. Ilustrowany jeleni wplaci poczeka, i kasa da się obrócić. Tym razem zebrali koło miliona PLN pożyczki na 3 tygodniowy termin. Oczywiście nieoprocentowanej. Bo słuchawki to u nas wyszły. Ale w całej Polsce były też tiwi, agede i inne towary.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja się kiedyś dowiedziałem, jak chciałem kupić amplituner Sony: - czy można kogoś poprosić o poradę - w tej chwili nikogo nie ma. Czy można go podłączyć i posprawdzać - nie ma u nas takiej możliwości. Czy można zatem wziąć do domu, poznać i ew. zwrócić jak nie będzie odpowiadał - nie ma takiej możliwości, jesteśmy (UWAGA!!!) "sklepem świadomych wyborów". Myślałem, że babie z plaskacza wypalę. Takiej bezczelności dawno nie spotkałem - nie można zwracać, a w zamian za to nie ma możliwości gruntownej prezentacji sprzętu.

 

Jak to było za komuny? My od was bierzemy elektronikę, a wy w zamian dajecie nam węgiel :)

A w którym sklepie w z RTV/AGD możesz zwracać takie sprzęty jak kino domowe?

 

Tesco, Saturn, Media Markt? Kino domowe to nie majtki używane. Dlatego dla mnie brak możliwości testu i brzk możliwości zwrotu to jawna bezczelność i od tej poty omijam Euro szerokim łukiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Napisałem do nich z pytaniem czy w obecnej sytuacji nie mogli by zaproponować tej samej ceny na ten sam model lecz w kolorze srebrnym, który jest nadal dostępny na stronie, po 3 dniach oczekiwania na odpowiedź z "Działu Handlowego", zgodzili się. Słuchawki już jadą do sklepu :)

 

Dokładnie te: http://www.euro.com.pl/sluchawki/sony-mdr-1r-srebrny.bhtml

 

Jak komuś zależy to proponuje ich "pomęczyć" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Napisałem do nich z pytaniem czy w obecnej sytuacji nie mogli by zaproponować tej samej ceny na ten sam model lecz w kolorze srebrnym, który jest nadal dostępny na stronie, po 3 dniach oczekiwania na odpowiedź z "Działu Handlowego", zgodzili się. Słuchawki już jadą do sklepu :)

 

Dokładnie te: http://www.euro.com.pl/sluchawki/sony-mdr-1r-srebrny.bhtml

 

Jak komuś zależy to proponuje ich "pomęczyć" :D

Co za cwele. Też spytałem.

Witam serdecznie,

Staraliśmy się zweryfikować poniższą kwestię i niestety Dział Handlowy nie jest w stanie obniżyć ceny sprzętu wybranego przez Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś wątek odnośnie tych słuchawek, a nie tylko tej promocji? Chciałbym co nieco o modzie do tych słuchawek napisać. Może i @maciej3 też się na ten temat wypowie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności