Skocz do zawartości

Feliks Audio Espressivo


Rekomendowane odpowiedzi

a mam do nich może z 20 km, muszę się wybrać.

Da się i nie trzeba od razu portfeli kroić.

Manuel zachłysną się lampami to teraz popłynąłeś kasowo, zabawa lampkami do tanich nie należy ...

faktycznie 1000 zł.

@manu nie masz już K612tek do niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manuel zachłysną się lampami to teraz popłynąłeś kasowo, zabawa lampkami do tanich nie należy ...

 

Szczerze mowiąć, stockowe mi bardzo lampki leżą, a słuchalem takich za parę stów także, Pan Feliks znakomicie je dobrał. I do jasnych i do ciemniejszych słuchawek. Bardzo dobry secik. No i tani, jak barszcz.

"Mistrzowska cena" 1k

a mam do nich może z 20 km, muszę się wybrać.Da się i nie trzeba od razu portfeli kroić.

Manuel zachłysną się lampami to teraz popłynąłeś kasowo, zabawa lampkami do tanich nie należy ...

faktycznie 1000 zł.@manu nie masz już K612tek do niego?

Nie mam k612 już, Grubby, ktory espressivo testował tez zakładał , źe bedzie to świetne połączenie. Ja tez w ciemno obstawiam synergię dup.ęurywajaco . 60 ohmowe 1840 juz grają ! A mnie naszła z powrotem ochota na k701 pod espresso, osz, jak mnie kusi. Tylko bym musiał sprzedać coś pierwej, np. dt880 250 ohm :D idą co prawda baaardzo świetnie z espresso, ale 990 600 ohm jednak z niego wolę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Matko Przenajświętsza ...

Tak czytam, czytam i moje nadzieje, że można dobrać sobie sprzęcik, a potem usiąść w spokoju na doopie na kilka latek - legły w gruzy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Matko Przenajświętsza ...

Tak czytam, czytam i moje nadzieje, że można dobrać sobie sprzęcik, a potem usiąść w spokoju na doopie na kilka latek - legły w gruzy ...

Można, spokojnie. Masz FCL II xlr edition, STAXY...

Niczego Ci nie brakuje....

 

No chyba...

.

.

.

.....że lampy ;)

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu, spoko tekst, dzięki. Dopisałem sobie Feliks Audio do listy must check :) Akurat znów mam Vallhallę 2 u siebie, więc dobrze się złożyło z lekturą.

 

Pozbyłeś się K612? :(

FEX je podstępem ode mnie wyciągnął... ;) ledwo Grado sr60e uratowałem... On nie takie sprzęty ludziom zabierał za bilety narodowego banku, intrygą, knowaniem i podstępem... ;) [joker mode]

 

Kurcze, wyprzedawałem się, 8k odzyskałem....

Wczoraj siadłem policzyć koszta nabytków.

Potem...

Siadłem i zapłakałem....

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Matko Przenajświętsza ...

Tak czytam, czytam i moje nadzieje, że można dobrać sobie sprzęcik, a potem usiąść w spokoju na doopie na kilka latek - legły w gruzy ...

Bo Manuel się nie przyznam on jest wysłannkiem banku, pisze teksty abyśmy brali kredyty na hipotekę by kupić klocki audio, już ja Cię poznałem Ty czorcie. Brzdęk monet i na widok pustych kieszeni rogaty bankier się cieszy :D

 

Ehhh my straceni audioświry :D:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj zacząłem zastanawiać skąd w firmowej skrzynce tyle spamu z propozycjami kredytowymi, serio !

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz jam wszystko widzę Twoje poczynania, Twoje kieszonki będą takie ciężkie od monet ze zamiast w górę polecisz w dół jak kotwica :P:D

Jak chcesz się odkupić oddaj nam swoją platynową kartę nie będzie ci tak ciężko :D będziesz miał poparcie nas 3 na dobry początek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu mnie wyprzedziles z tekstem ;)

tak... lampa to jest to. Espressivo do sluchania muzyki, relaksu jest genialny. Wciaga... daje przyjemnosci. I faktycznie jak piszesz - technicznie ustapi pola tranowi. Ale bez porownania leb w leb niczego nie brakuje.

Ba... nawet porownujac leb w leb okazywalo sie ze juz po testach kiedy sluchalem dla siebie zostawalem przy espressivo, a nie przelaczalem sie na nfb28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli L2 ani Momentum na nim nie posłuchasz.

 

Natomiast wielkie brawa dla Twórcy wzmacniacza ! Dobry, atrakcyjny sprzęt w cenie koło 1000 zł. Ta cena jest do zaakceptowania, dość rozsądna, w przypadku używki może ciut spaść (jak w przypadku klonów od naszych najlepszych Mistrzów DiY.

 

Jak ktoś chce rozsądnie wdepnąć w dobrą lampę za rozsądną kasę to ma w co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności