Skocz do zawartości

Tipsy zsuwają się ze słuchawek


JusticePL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem Brainwavz M1 i wręcz zakochałem się w tipsach bi-flange (swoją drogą: polecacie miejsce gdzie można je (bi/tri-flange) stosunkowo tanio kupić? jedyne co znalazłem to 3 pary za 27 zł z przesyłką)
Niestety tipsy te bardzo lubią zsuwać się ze słuchawek - przy wyjmowaniu z kieszeni, czasem nawet zostają w uchu!
Już parę razy prawie zgubiłem te tipsy, liczę więc na jakiś patent - co zrobić, aby tipsy nie spadały ze słuchawek?
Nie wiem, jakieś podklejenie, wiem że w rowerach pod gripy można dać trochę lakieru do włosów etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem Brainwavz M1 i wręcz zakochałem się w tipsach bi-flange (swoją drogą: polecacie miejsce gdzie można je (bi/tri-flange) stosunkowo tanio kupić? jedyne co znalazłem to 3 pary za 27 zł z przesyłką)

Niestety tipsy te bardzo lubią zsuwać się ze słuchawek - przy wyjmowaniu z kieszeni, czasem nawet zostają w uchu!

Już parę razy prawie zgubiłem te tipsy, liczę więc na jakiś patent - co zrobić, aby tipsy nie spadały ze słuchawek?

Nie wiem, jakieś podklejenie, wiem że w rowerach pod gripy można dać trochę lakieru do włosów etc.

napisz pm co dokładnie potrzebujesz to pomogę

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli Ci się zsuwają tri-flange to jak wyciągasz słuchawki z ucha to nigdy po linii prostej. Spróbuj je wyciągać tak jakby podważając je do góry (nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, mogę pokazać :-))

Bardzo dobrze tłumaczysz. Wyciągaj tak, jakbyś chciał zaorać sobie kanał krawędzią tulejki, czego oczywiście nie zrobisz, bo masz tipsy. Są też inne metody, np z wykręcaniem słuchawek. Ja od siebie polecam, tak samo przy zakładaniu, otwierać usta albo podciągać ucho, tj ciągnąć za małżowinę do góry, drugą ręką wyciągając słuchawki.

 

Najlepsze jednak są dobrze dobrane tipsy i nie-gładka tulejka słuchawek. Wtedy nie musisz się o nic martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności