Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Opinie o sklepach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Proponuje temat, który dotyczyłby opinii o sklepach MP3Store. Jaki mają asortyment, obsługa itp.

 

Dziś tzn. 26.02.2015 odwiedziłem sklep MP3Store w Poznaniu. Trochę miałem ciężko go znaleźć ale to tylko dlatego, że nie mieszkam w Poznaniu. W sklepie jest duży wybór słuchawek i jest kilka przykładowych par, których mamy możliwość sprawdzenia jak grają. Ogółem wszystko ok. Natomiast obsługa klienta.....była bardzo słaba. Sam pracuję w sklepie (sprzedającym oświetlenie), obsługuję klientów i do każdego staram się podejść indywidualnie oraz doradzić co ma wybrać. Przeprowadzam mały wywiad jakie są jego potrzeby. Tu została mi podane jedna para słuchawek i na siłę sprzedawca wpierał mi, że są one najlepsze. Nie chodzi o to że były złe itp. nie mam, aż takiej wiedzy o tym, ale nie dostałem żadnej innej propozycji co do moich wymagań- mimo moich zapytań, dodatkowo usłyszałem, że się uparłem na dane słuchawki i nie rozumiem co sprzedawca do mnie mówi. Natomiast ja tylko pytałem się czy dane rozwiązanie techniczne regulacji słuchawek jest lepsze. Nie miałem żadnego konkretnego modelu na oku i oczekiwałem profesjonalnej porady. Dostałem 1 parę słuchawek, które nie przypadły mi do gustu. Ja rozumiem że mogły one być dla sprzedawcy najlepsze w danym budżecie, ale w ofercie ogółem jest ponad 1 tys. słuchawek i oczekiwałem chociaż 2-3 modeli, gdzie mógłbym wybrać ten który dla mnie jest najlepszy. Może to było spowodowane tym, że sklep był zamykany za niecałą godzinę albo zły humor sprzedającego, jednak w handlu to nie dopuszczalne. Wyszedłem ze sklepu bez słuchawek i bez chęci kupienia czegokolwiek w danym punkcie MP3Store.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dobry zobaczymy ile powisi :D

 

Wszystko zależy od ludzi, jeśli człowiek jest życzliwy pomocny to zawsze to zrobi.

A jak obsadza się bo rodzina bo znajomy a nie ktoś kto zna temat tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się dziwisz? W tym sklepie (jak w większości sklepów różnych branż ) pracują młodzi ludzie za śmiesznie pieniądze. Śmieszne do oczekiwań właścicieli. Pewnie faktycznie na tych słuchawkach miał może większą marżę. Właściciele sklepów bardzo często ustalają dzienny obrót na sklep. Zastanawiam się co ma robić pracownik aby taki obrót zrobić jesli nie ma ruchu. Wyjść na ulicę i łapankę robić?

Czytając to forum odnoszę wrażenie , że mp3store nie traktuje poważnie ludzi, którzy tam pracują. Przykład jednego z forumowiczów, który się pomylił. ..zamiast rozwiązać sprawę polubownie (a takie możliwości wnioskując z opisu sprawy były)..zostawił kolegę z problemem.

Byłem w mp3stor3 może 3 razy w pólwiecznym życiu i raczej się tam więcej nie wybieram.

Zazwyczaj omijam sklepy, które nie chcą moich pieniędzy. Na liście mam kilka ...

Edytowane przez alvent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to jak się dowiedziałem przez telefon szukając sklepu był właściciel albo osoba odpowiedzialna za wszystkie punkty MP3Store.

Rozumiem marże itp. sam pracuję jako handlowiec, ale tu sprzedawca zrobił ze mnie idiotę upartego na jakiś model słuchawek, gdzie ja nawet nie miałem żadnych słuchawek upatrzonych. Powiedziałem czego oczekuje i chciałem kilka propozycji. Podano mi do ręki Takstar Pro80 o ile dobrze pamiętam (fajne ale trochę za duże i nie składały się a ja chciałbym mieć przenośne słuchawki) i kiedy dopytywałem się o inne modele itp. Dostawałem odpowiedź: ale Pan nie rozumie co mówię/ Ale Pan się uparł na dane słuchawki... Takie coś jest nie dopuszczalne nie wiem jakim cudem mają aż 3 sklepy w różnych miastach-z tego co mi wiadomo, przy takiej "chęci" sprzedaży czegokolwiek

Edytowane przez Sztifla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to jeżeli nie miałby nic na miejscu mógłby polecić mi jakieś słuchawki, a ja sprawdziłbym sobie opinie o nich chociażby w internecie. A tak to nadal nie wiem jakie słuchawki chce kupić

HD6000 są składane i dźwiękowo podobne do pro80 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to jeżeli nie miałby nic na miejscu mógłby polecić mi jakieś słuchawki, a ja sprawdziłbym sobie opinie o nich chociażby w internecie. A tak to nadal nie wiem jakie słuchawki chce kupić

 

Ja pisze ogólnie nie o Twojej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrala i szfostwo jest w Warszawie. Podejście to sprawa indywidualna danej osoby na sklepie. Obsługa na sklepach jest jedno osobowa. Każdy prowadzi swój sklep. Za zamówienie odpowiedzialny jest prowadzący sklep. Z tym że z zamówionych rzeczy dostajemy... małą część. W dużej mierze zależy to od tego jak jesteśmy jako prowadzący upierdliwi dla bossa. Ze swej strony mogę zapewnić źe w Łodzi i we Wrocławiu wyszedl byś zadowolony i zdziwiony. Ci co robią zakupy u mnie i u Kuropa chyba potwierdzą?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem zakupy we Wrocławiu - przez internet, co prawda, alem bardzo zadowolony. Najtaniej w Polsce k612 i dt880 kupiłem. W promocji listopadowej. Bardzo dobre słuchawki, bardzo dobrze zapakowane, bardzo dobry kontakt. A na paragonie podpisany Kurop.

Się liczy chyba?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się dziwisz? W tym sklepie (jak w większości sklepów różnych branż ) pracują młodzi ludzie za śmiesznie pieniądze. Śmieszne do oczekiwań właścicieli. Pewnie faktycznie na tych słuchawkach miał może większą marżę. Właściciele sklepów bardzo często ustalają dzienny obrót na sklep. Zastanawiam się co ma robić pracownik aby taki obrót zrobić jesli nie ma ruchu. Wyjść na ulicę i łapankę robić?

Czytając to forum odnoszę wrażenie , że mp3store nie traktuje poważnie ludzi, którzy tam pracują. Przykład jednego z forumowiczów, który się pomylił. ..zamiast rozwiązać sprawę polubownie (a takie możliwości wnioskując z opisu sprawy były)..zostawił kolegę z problemem.

Byłem w mp3stor3 może 3 razy w pólwiecznym życiu i raczej się tam więcej nie wybieram.

Zazwyczaj omijam sklepy, które nie chcą moich pieniędzy. Na liście mam kilka ...

Akurat w mp3store Poznań,( zapewne w Łodzi i Wrocławiu również) nie pracują młode osoby chcące dorobić a Panowie w średnim wieku ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań specyficzny bo prowadzi też naszą sprzedaż online i niestety ma taki sposób mówienia jakby wszystkich pouczał.

Potwierdzam, rozmawiałem kiedyś telefonicznie w sparawie wystawienia AK120 na allegro, Pan sprawiał wrażenie jakby mu się bardzo nie chciało i generalnie zawracam mu d.pę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić sklep Wojtka w Łodzi :) zupełnie bezinteresownie pomógł mi kiedyś sprzedać moje AK100. Nic u niego jak dotąd nie kupiłem, ale wiem, ze jeśli przyjdzie potrzeba to kupie właśnie u niego i nie będę patrzył czy jest to pare złotych droższe ;) . Gorąco jeszcze raz polecam !

 

PS. Zapomniałem jeszcze dodać , ze i rozmowa morytoryczna na temat sprzętu była na najwyższym poziomie !

Edytowane przez Arturos1967
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Potwierdzam, rozmawiałem kiedyś telefonicznie w sparawie wystawienia AK120 na allegro, Pan sprawiał wrażenie jakby mu się bardzo nie chciało i generalnie zawracam mu d.pę.

 

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam

 

Poznań specyficzny? To delikatnie powiedziane. Pan, który tam pracuję robi z klienta idiotę

Edytowane przez Sztifla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Potwierdzam, rozmawiałem kiedyś telefonicznie w sparawie wystawienia AK120 na allegro, Pan sprawiał wrażenie jakby mu się bardzo nie chciało i generalnie zawracam mu d.pę.

 

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam

 

 

Hehe też chyba kiedyś rozmawiałem telefonicznie z panem z Poznania i odczucia podobne. Tyle, że to było bardzo dawno i nie wiem czy dalej jest to ta sama osoba. Ton pouczający, ale nie było w tym nic miłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności