Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Opinie o sklepach


Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżam. Jako, że odwiedziłem Mp3store Poznań jakiś czas temu (styczeń 2016), w celu posłuchania DX80. Sprzedawca do mnie mówi, że w tej chwili jest zajęty, bo robi coś ważnego... no to sobie pomyślałem "Nosz K**wa, co to ma być, wielka łaska, że jeszcze przyszedł potencjalny klient". Już nawet nie chodzi o to czy kupie, czy nie, ale takie traktowanie klienta, to tylko w Polsce zauważyłem. Gość ma ode mnie, i pewnie nie tylko ode mnie, wielkiego negatywa. Klient to jest Pan, a nie pies.... "Nie mam czasu, niech Pan przyjdzie kiedy indziej, a najlepiej w godzinach po 14:00" - ludzie, to jest handlowiec?

 

Chociaż zauważyłem, że pod względem satysfakcji klienta w Polsce jest coraz lepiej, ale nie znaczy, że dobrze. Oprócz Mp3store Poznań, jest jeszcze jeden sklep audio w Poznaniu (nie wymienię nazwy), który też zlewa. Dziękuje :/

 

Heh, u mnie sytuacja nie do pomyślenia.Pomimo tego, że hurtownia obsługuje też detal ( czyt.urwanie dooopy ! ) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odświeżam. Jako, że odwiedziłem Mp3store Poznań jakiś czas temu (styczeń 2016), w celu posłuchania DX80. Sprzedawca do mnie mówi, że w tej chwili jest zajęty, bo robi coś ważnego... no to sobie pomyślałem "Nosz K**wa, co to ma być, wielka łaska, że jeszcze przyszedł potencjalny klient". Już nawet nie chodzi o to czy kupie, czy nie, ale takie traktowanie klienta, to tylko w Polsce zauważyłem. Gość ma ode mnie, i pewnie nie tylko ode mnie, wielkiego negatywa. Klient to jest Pan, a nie pies.... "Nie mam czasu, niech Pan przyjdzie kiedy indziej, a najlepiej w godzinach po 14:00" - ludzie, to jest handlowiec?

 

Chociaż zauważyłem, że pod względem satysfakcji klienta w Polsce jest coraz lepiej, ale nie znaczy, że dobrze. Oprócz Mp3store Poznań, jest jeszcze jeden sklep audio w Poznaniu (nie wymienię nazwy), który też zlewa. Dziękuje :/

 

Heh, u mnie sytuacja nie do pomyślenia.Pomimo tego, że hurtownia obsługuje też detal ( czyt.urwanie dooopy ! ) ...

 

Wygląda na to paratykus, że jest dla Ciebie luka do uzupełnienia w Poznaniu :). Temat sprzętu masz obcykany i obsługę klienta również :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@superbart -

gdybym był młodszy to już otwierałbym taki sklep, ale wiesz, w pewnym wieku to już bardziej czas zacząć odcinać kupony niż wchodzić w nowe rzeczy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odświeżam. Jako, że odwiedziłem Mp3store Poznań jakiś czas temu (styczeń 2016), w celu posłuchania DX80. Sprzedawca do mnie mówi, że w tej chwili jest zajęty, bo robi coś ważnego... no to sobie pomyślałem "Nosz K**wa, co to ma być, wielka łaska, że jeszcze przyszedł potencjalny klient". Już nawet nie chodzi o to czy kupie, czy nie, ale takie traktowanie klienta, to tylko w Polsce zauważyłem. Gość ma ode mnie, i pewnie nie tylko ode mnie, wielkiego negatywa. Klient to jest Pan, a nie pies.... "Nie mam czasu, niech Pan przyjdzie kiedy indziej, a najlepiej w godzinach po 14:00" - ludzie, to jest handlowiec?

 

Chociaż zauważyłem, że pod względem satysfakcji klienta w Polsce jest coraz lepiej, ale nie znaczy, że dobrze. Oprócz Mp3store Poznań, jest jeszcze jeden sklep audio w Poznaniu (nie wymienię nazwy), który też zlewa. Dziękuje :/

 

Heh, u mnie sytuacja nie do pomyślenia.Pomimo tego, że hurtownia obsługuje też detal ( czyt.urwanie dooopy ! ) ...

 

Zrobiłem oczy jak 5zł :P Masakra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

 

 

Odświeżam. Jako, że odwiedziłem Mp3store Poznań jakiś czas temu (styczeń 2016), w celu posłuchania DX80. Sprzedawca do mnie mówi, że w tej chwili jest zajęty, bo robi coś ważnego... no to sobie pomyślałem "Nosz K**wa, co to ma być, wielka łaska, że jeszcze przyszedł potencjalny klient". Już nawet nie chodzi o to czy kupie, czy nie, ale takie traktowanie klienta, to tylko w Polsce zauważyłem. Gość ma ode mnie, i pewnie nie tylko ode mnie, wielkiego negatywa. Klient to jest Pan, a nie pies.... "Nie mam czasu, niech Pan przyjdzie kiedy indziej, a najlepiej w godzinach po 14:00" - ludzie, to jest handlowiec?

 

Chociaż zauważyłem, że pod względem satysfakcji klienta w Polsce jest coraz lepiej, ale nie znaczy, że dobrze. Oprócz Mp3store Poznań, jest jeszcze jeden sklep audio w Poznaniu (nie wymienię nazwy), który też zlewa. Dziękuje :/

 

Heh, u mnie sytuacja nie do pomyślenia.Pomimo tego, że hurtownia obsługuje też detal ( czyt.urwanie dooopy ! ) ...

 

Zrobiłem oczy jak 5zł :P Masakra..

 

 

 

Witam

 

Widzę że znowu zostałem źle odebrany, poprosiłem tylko o chwile wytchnienia. Czy wyrażałem brak chęci udostępnienia

towaru?

 

Czy byłem, niemiły, bezczelny, arogancki?

 

Jeszcze rozmawialiśmy z tego co pamiętam o K550, byłem zdziwiony że Pan się nie pojawił

 

Trochę mnie dziwi takie podejście i jest niezrozumiałe

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@superbart -

gdybym był młodszy to już otwierałbym taki sklep, ale wiesz, w pewnym wieku to już bardziej czas zacząć odcinać kupony niż wchodzić w nowe rzeczy ;)

 

Dobrze jest jak się właśnie tak uda, że już w pewnym momencie możesz korzystać z tego co latami wypracowałeś :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@superbart -

gdybym był młodszy to już otwierałbym taki sklep, ale wiesz, w pewnym wieku to już bardziej czas zacząć odcinać kupony niż wchodzić w nowe rzeczy ;)

 

Dobrze jest jak się właśnie tak uda, że już w pewnym momencie możesz korzystać z tego co latami wypracowałeś :).

 

Mnie się już nie chce, serio. "Użerałem się" z firmą przez 20 lat :woot:, wystarczy.

Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtekC: Z tego co wiem obsługa sklepu zaproponowała najlepszy termin dla komfortowego odsłuchu. Nie na zasadzie przyjdź o 14:00 bo teraz mi się nie chce tylko najpierw była normalna rozmowa. Nie mamy załóg kilku osobowych na sklepach. Wszystko robimy sami. Bardzo często i w Łodzi określam czas kiedy najlepiej przyjść na odsłuch. Nawet więcej jeśli chcesz kupić raz a dobrze mieć maksymalny komfort wyboru musisz to zrozumieć i najlepiej zadzwoń dzień lub dwa wcześniej. Nie będziesz żałował.

fafanculen:Wszystko rozumiem. Zgadzam się, że natłok pracy oraz chęć jak najlepszej obsługi klienta powoduje, że lepiej umówić się na inną godzinę. Nie da się przeskoczyć wszystkiego. Najpierw trzeba skończyć to co się zaczęło, i gdy nie ma się czasu, zaproponować inny termin bądź godzinę odsłuchu. Tu pełna wyrozumiałość.

Masz rację Wojtku, że lepiej jest się umówić, czy to telefonicznie, czy osobiście. Jako, że byłem obok, i wpadłem (nie byłem też przygotowany, bo zapomniałem wziąć swój sprzęt), to trochę wymusiłem sytuację, więc rozumiem sprzedawcę.

Sam osobiście pracuje w obsłudze klienta, więc komfort i satysfakcja music być. Nie jednokrotnie proponowałem inny termin, z tego względu, że góra nade mną stała, i musieliśmy skończyć to co zaczęliśmy.

WojtekC:To o co hałas? Przyszedłeś bez sprzętu więc i tak nie mogłeś odsłuchać, sprzedawca zaproponował ci inny termin - ten sam dzień inna godzina, jak dla mnie nadal ok. To o co chodzi? Pogubiłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mp3store Katowice. Od 2014 do połowy 2015r byłem tam bardzo częstym gościem i nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze załatwili jak o coś poprosiłem i szli na rękę. Mogę polecić z czystym sumieniem i pozdrowić sprzedawców przy okazji :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mp3store Katowice. Od 2014 do połowy 2015r byłem tam bardzo częstym gościem i nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze załatwili jak o coś poprosiłem i szli na rękę. Mogę polecić z czystym sumieniem i pozdrowić sprzedawców przy okazji :).

teraz są inni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle postów i nic o Krakowie...

A szkoda, bo obsługa jest bardzo miła i cierpliwa. Do odsłuchu miałem sporo słuchawek i byliśmy w kontakcie telefonicznym. Wszystko wyszło bardzo pozytywnie i z wieloma podpowiedziami co do wyboru.

Dostałem nawet do odsłuchu AK380 o ile dobrze pamiętam. Tak po prostu.

Te ostatnie kilka wizyt wspominam bardzo miło. Pogadaliśmy o forum, o sprzęcie

Każdym klientem sprzedawca się interesował i cierpliwie proponował różne modele.

Tak nawiasem, kto z forum prowadzi Kraków?

 

jam Ci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, obsłudze w krakowskim MP3store nie można nic zarzucić. Jakieś odsłuchy robiłem jeszcze w starym sklepie na Dietla. W nowym co prawda byłem przy okazji odbioru zamówionego towaru, ale jakoś ciągle nie mogę znaleźć czasu na dłuższą wizytę i jakieś odsłuchy, mimo że przejeżdżam koło sklepu do roboty. -_- W każdym razie sam sklep (nowy jest zdecydowanie lepszy, zarówno pod względem wystroju i lokalizacji, choć niedaleko od poprzedniej) oraz obsługę oceniam bardzo pozytywnie.

 

Tak nawiasem, kto z forum prowadzi Kraków?

walekkk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Po wcześniejszym umówieniu się, odwiedziłem dzisiaj sklep we Wrocławiu.

Cel to głównie odsłuch SENNHEISER HD800.

Marcin specjalnie na tą okoliczność z organizował wygrzany egzemplarz na kabelku Cardasa.


Ogólnie bardzo przyjemne miejsce, trochę małe, ale warunki do odsłuchu są dobre.

Jest gdzie przycupnąć, klima działa, wyposażenie nie budzi zastrzeżeń. Sprzedawca bardzo pomocny, o anielskiej cierpliwości.

Profesjonalnie obsługiwał nas i klientów, którzy w miedzy czasie pojawiali się w sklepie.

W dwie godziny udało nam się posłuchać sporo słuchawek z górnej półki i kilku dobrych grajków.

Pod koniec sesji pojawił się i sam Lord Rayden, więc miło było się wreszcie poznać. Szkoda tylko, że nie miałem więcej czasu i trzeba było się już ewakuować.

Podziękowania dla Marcina za zorganizowanie odsłuchu.

Edytowane przez jd1210
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja cieszę się z poznania Janusza na żywo ! Wrocławski Mp3store, dzieki Kuropowi przyciąga fajnych ludzi. Takich co lubią posłuchać dobrego sprzętu a nawet go kupić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nic nie kupiłem, bo sam nie wiedziałem co bym chciał.

Głównie przyjechaliśmy z kolegą posłuchać Senków, dla niego.

Oczywiście moje uprzedzenie do tych słuchawek się nie sprawdziły i mam teraz nie lada dylemat.

Kuźwa są dobre, inne niż wszystkie. Za 3 tysiące już bym je brał od ręki.

A tak wróciłem z SondMagic Vento, do przetestowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie w garniturze nie uwidzisz, chyba że na weselu. :)

Nie mój styl, duszę się, czuję się jak zamknięty w puszce.

A ostatnio jak widzę gości w rurkach i za ciasnej marynarce, to jest mi ich po prostu żal.


Ten niby w garniturze, a nie potrafi poprawnie założyć słuchawek. :D

800x600px-LL-99ed87fd_P55Lifestyle1Witho

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Odkopuję, bo Panu Michałowi z Krakowie należą się słowa uznania. Bywam rzadko, ale już od paru dobrych lat i zawsze wychodzę zadowolony. Można szczerze pogadać, powymieniać się spostrzeżeniami i zawsze posłuchać czegoś ciekawego. Nie jedno kupiłem, na pewno wrócę jeszcze nie raz ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aż sobie przypomniałem hasło :)

 

Chyba nigdy nie trafiło mi się przyjemniejsze miejsce do wydawania pieniędzy niż MP3Store w Krakowie :)

Nieważne czy przychodziłem poteoretyzować, czy kupować najtańszego fiio czy chorda, tanie (dla mnie wtedy bardzo drogie) akg, czy fostexy...

TO NIGDY NIE MIAŁO ZNACZENIA!!!

Zawsze tak samo miło, zawsze przegadane (jak on ze mną wytrzymał? :) ) kilka godzin :)

Wiedza, chęć do dzielenia się nią - ale bez mądrzenia i narzucania swoich rozwiązań - genialne podejście.

Grzecznie ale bez wazelinki :) Naprawdę to jeden z 2 sklepów które zawsze polecam i wszystkich wysyłam (2gi z innej branży)

 

Pozdrawiam i życzę duuużo kasy żeby się biznes mp3kowy kręcił :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności