Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Lime Ears Aether


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

:) syndrom kolekcjonera. Lubię się przełączać między różnymi podejściami. Stąd chęć posiadania Beyerów, Sennków, AKG i Grado, bo każde z nich grają zupełnie inaczej. SWSy to moje mistrzostwo świata, a LEA z Pono to mistrzostwo nr 2, ale CIEMy mają swoje wady - ekranują, całkowicie tłumią, itd. Żeby nie było - słucham ich prawie codziennie i nawet do głowy mi nie przychodzi, żeby szukać dla nich zastępstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znalazłem nowe doskonałe połączenie z LEA - Questyle QP1R. Bardzo fajnie to razem gra - szczegółowo, ale nie syntetycznie. X7 szczegółowo, ale z metalicznym nalotem. DX80 mało rozdzielczo i ze średnią kontrolą na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dla mnie to był zestaw niesłuchalny. Bas się wylewał każda możliwa strona. Takie "imprezowe" granie. Dwa razy podchodziłem bo dynamika super ale nie potrafiłem się zmusić na dłużej.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Podobno długotrwałe użytkowanie LEA jest gorsze od azbestu i dlatego ja chętnie przyniosę ulgę jednemu posiadaczowi i je odkupię lub wypożyczę.

Ewentualnie wchodzi w grę wymiana na Sine z padami z jagnięciny.

Zapraszamy do działu "ogłoszenia drobne", będzie łatwiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Cześć,

postanowiłem po CustomArt spróbować również produktu LE (Ather). Przeżyłem niemały szok po mailowym zapytaniu o koszt reshell (standard, bez żadnych udziwnień) - 1200 zł! U Piotra w CA reshell Ei.3 wyszedł sporo poniżej 500 zł (nie pamiętam już dokładnej kwoty). Na forum doświadczenia z LE dot. reshell to widełki 400-800 zł. Wysłałem pytanie bezpośrednio do Emila, bo przyznam, że zgłupiałem.

Edytowane przez artful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, artful napisał:

Cześć,

postanowiłem po CustomArt spróbować również produktu LE (Ather). Przeżyłem niemały szok po mailowym zapytaniu o koszt reshell (standard, bez żadnych udziwnień) - 1200 zł! U Piotra w CA reshell Ei.3 wyszedł sporo poniżej 500 zł (nie pamiętam już dokładnej kwoty). Na forum doświadczenia z LE dot. reshell to widełki 400-800 zł. Wysłałem pytanie bezpośrednio do Emila, bo przyznam, że zgłupiałem.

 

To i tak dobrze że jeszcze oferują reshell bo większość dużych firm w ogóle wycofało się z takiej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności