Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Jakie słuchawki do muzyki elektronicznej za 100-250 zł?


Revolucion7

Pytanie

Mam pytanie dotyczące słuchawek-jakie wybrać? Macie jakieś sprawdzone modele? Zależy mi na dobrym basie, jakości wykonania, no i żeby długo posłużyły, a nie zaraz się rozpadły. Dodatkowo fajnie, jakby były zrobione pod lub zintegrowane z iPodem Shuffle którego zamierzam wkrótce kupić.

Chwilowo zastanawiam się nad: Superlux HD681EVO MK II; Creative Aurvana Live! i Pioneer SE-M 521.

Z góry dziękuję. :)

Edit: Dobrze, żeby miały duże muszle.

Edytowane przez Revolucion7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja najbardziej lubię EVO z tej trójki. CAL chyba są minimalnie lepsze, ale mimo to wolę EVO. Wygoda podobna - nienajgorsza, ale da się lepiej. I jedne i drugie trochę cisną. Da się jednak wytrzymać 3-4h non stop.


Edit - przenośnie, to najłatwiej będzie chyba napędzić CAL. I są mniejsze od EVO. EVO z sansy sport mają braki prądowe. Nieduże, ale jednak. Szufla jednak da więcej prądu od sansy, więc może się zamazać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z galaxy s4 szły aż miło. Sansa clip sport też dała radę. Nie było mega głośno z tej sansy, ale mi odkręcone na 90% już wystarczało.

A jak z muszlami? Bo często słyszałem, że trochę przymałe.

Edytowane przez Revolucion7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No małe - ucho się zmieści, ale z każdej strony trochę je przycisną. Evo trochę większe i okrągłe, ale też nie mieści się całe ucho. Zresztą zależy od ucha - moje w k551 niecałe się mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No małe - ucho się zmieści, ale z każdej strony trochę je przycisną. Evo trochę większe i okrągłe, ale też nie mieści się całe ucho. Zresztą zależy od ucha - moje w k551 niecałe się mieści.

A tak w porównaniu do Philipsa SHP1900 lub Pioneera SE-M 521 to większe, czy mniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też mam - to moje pierwsze słuchawki i kolega obok w pracy dostał je ode mnie, bo nie znosiłem jak z dokami w uszach siedział.

SHP lżejsze i mniej trochę cisną. Evo naciskają na żuchwę, ale nie jest to bolesne - 2-3 h bezproblemowo wysiedzę. I tak częściej herbatę zalewam.


CAL ma drugi kolega obok- ale on założył pady od hm5, więc jest bardzo wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolega miał je dwa lata - dopiero miesiąc temu zabrałem mu je do Perula po nowy kabel - jeszcze działały, tylko jack był o 0.5mm chudszy niż nowy, tak się wyrobił :)

On nauczył się zakładać je od tyłu (jakkolwiek to brzmi), i tak samo zdejmować. Ja mam K551 też na "ygreku" w obu muszlach i zakładam normalnie - rzadko zdarza mi się o coś zahaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A bas w CAL? Słyszałem, że niezły.

I jak to jest z problem źródła? Czytałem, że przy gorszym źródle te słuchawki stają się do niczego. Jak to się ma do MacBooka Air 11 z 2014r., PS3 i Ipoda Shuffle (tego najnowszego)?

 

-------

 

A co myślicię o Sennheiserze HD 429? Czy byłybu lepsze od produktu Creative?

Edytowane przez Revolucion7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności