Skocz do zawartości

Karta SD dla audiofili od Sony.


Szalone Mango

Rekomendowane odpowiedzi

Sony zdecydowało zrobić pieniążki na audiovoodoo i wprowadziło na rynek kartę SD dla Audiofili.

 

Karta od standardowej ma różnić się tym, że redukuje szum elektroniczny podczas odczytu.

 

<zlepek niecenzuralnych słów oraz śmiech przez łzy>

 

http://www.techspot.com/news/59811-sony-hopes-upcoming-premium-sound-microsd-card-appeal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tu nie ma nic do śmiacia".

Po zakupieniu tej karty i włożeniu jej do grajka, scena tak mi się poszerzyła, że słyszę jak u sąsiada trawa rośnie ( zimą ! ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kart SD nie przewidzielismy w szaleństwie Audio... Teraz pora na pokrowce dające lepszy dźwięk i ...co jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś dziwił się czytając mój wątek "Dżizas, złapałem audio voodoo?" to teraz już się chyba nie dziwi :P


Lordzie, pokrowiec ? Spoko, pokrowiec z łatwością przejdzie. Zawsze można napisać, że materiały, ich skład, grubość oraz charakterystyka (ściśle strzeżona tajemnica) dostosowane są do konkretnego modelu.

I tak - trzeba mieć dwa, bo jeden na lato : zapobiega przegrzewaniu grajka - ten dłużej pożyje,

drugi na zimę - bateria nie dostaje po nosie od dieda Maroza.

 

Oczywiście każdy model ma swoje pokrowce o unikalnej charakterystyce. Naukowcy z laboratoriów Sony pracowali nad nimi przez 11 miesięcy.

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia, jak to ma działać.

Jeśli chodzi o mechanizm marketingowy to pewnie tak :

 

- Ty, zobacz, firma A wprowadzając To napisała To.

- I co ?

- I sprzedaż im skoczyła o dodatkowe 7%

- To my też napiszemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zaczynam rozumieć ból doopy wywoływany takimi kwiatkami w moim przypadku.

Jest to chyba rodzaj zawiści - po prostu #$&€£₩¥@#$! mnie strzela, jak sobie pomyślę, że ktoś z takim poziomem ignorancji, żeby łykać taki shit jak pelikan, zarabia tyle, że stać go na wywalenie 15klocków na drut.

To jak policzek i stąd chyba mój wqrw za kaźdym razem jak takie brednie czytam :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z nami będzie ? Dajmy na to wzbogacamy się znacznie. Czy z automatu zaczynamy wierzyć w Potęgę Mocy Kabli za 50 000 zł czy dalej piszemy do Fatso, Johnysa i innych Mistrzów DiY o interkonekty (tanie i solidnie wykonane), czy kupujemy dobrą i szybką kartę czy tą od Sony ?

 

Jasne jest,że jesli chcę mieć AK240 to za nowy płacę 9-10 tysięcy. No bo taka cena. Ale czy od razu w ciemno dokupuję Crystal Cable (przypominam, zakładam,że stać mnie) czy po prostu dobry kabel ? Tu mogę załozyć ,że :

- czytam forum i inne publikacje, słucham porad mądrych ludzi, dyskutuję i dalej trzeźwo myślę

- zaślepia mnei kasa i kupuję bo na to mnie stac i co gorsza, zaczynam słyszeć różnicę ? Bo jak tak drogo to musi grać....super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zależy od człowieka. Jednemu sodówka uderzy i będzie się dowartościowywał, drugi przejdzie nad swoim bogactwem do porządku dziennego, a swojej wartości będzie upatrywał w czymś innym.

 

Poza țym, nigdy nie wiemy kto siedzi po drugiej stronie lustra i jakie ma saldo na koncie ;)

Edytowane przez hafis
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mnie zastanawia, jak to ma działać.

Jeśli chodzi o mechanizm marketingowy to pewnie tak :

 

- Ty, zobacz, firma A wprowadzając To napisała To.

- I co ?

- I sprzedaż im skoczyła o dodatkowe 7%

- To my też napiszemy...

 

 

 

Sory jeśli odbiegam od tematu... choć może i nie

 

tak mi się skojarzyło:

 

bill-gates-i-steve-jobs-ipad-kupuja-mem.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Sony ma w swoich DAPach jakiś ukryty tryb z lepszym dźwiękiem, który uaktywnia się po włożeniu takiej karty? ;)

Ja tam się nie znam, ale wydaje mi się, że MOŻE być taka opcja w highendowych dapach soniacza, że po włożeniu tej karty sofcik dostaje jakiegoś "powerupa". Kto wie co Japońce wymyślą :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia, dlaczego firma SONY nie poszła na całość i zamiast karty o pojemności 64GB nie zaprezentowała karty 128GB? Przy plikach hi-res karta o takiej pojemności miałaby sens.

Bo można jeleni zgolić dwa razy ;)

 

Naskrobane wirtualnie

Znowu hejt. Ja tam w to wierze. Zbieram kase na taka karte.

No właśnie, wierzę. Gdzie zaczyna się dogmat (wiara), kończy się myślenie....

 

Naskrobane wirtualnie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kart SD nie przewidzielismy w szaleństwie Audio... Teraz pora na pokrowce dające lepszy dźwięk i ...co jeszcze ?

Kiedyś o tym pisałem na forum, że to będzie kolejny krok. Sony jednak wzięło mój żart bardziej na serio...

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności