Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX90 goldpin mod


mojo_aka_jojo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już planowałem produkcję różnych klapek, inne metale, inny kształt, inne brzmienie. Padło... no nic, trzeba zrobić konkurencję Sony dla microSD audiophile grade :P

i co Ci miałem napisać że słyszę różnicę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź iBasso:

 

There have been some questions about the grounding pin that is not used on the DX90.

On the DX90 if you take off the back you will see a silver strip. This silver strip contacts some grounding tape. This completes the grounding for the back so no pin is needed. The DX90 was modified this way. The pin is there because it was used in the DX50 but is not used on the DX90. The tape on the removable back is conductive and completes the ground.

The silver strip on the removable back is where the anodizing has been removed.

I hope this helps.

A nie mówiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz Ci co rozcieli tasme traca uziemienie Nudy :>

Nic nie tracą. Pin i tak nie dotykał taśmy metalowej. Metalowa taśma jest przyklejona do płytki głównej (pokazałem kilka postów wyżej gdzie).

Prędzej stracą gwarancję za nieautoryzowane kombinowanie w środku :)

Edytowane przez cherubim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to teraz Ci co rozcieli tasme traca uziemienie budy :>

 

w audio duże znaczenie ma wiara w rzeczy niemierzalne i jeśli ktoś słyszy poprawę to nie odbierajmy im tego

 

 

Tylko śmieszne, że lurker, który twierdził, że nie ma żadnych różnic pomiędzy softami, wszystkie są bit-perfect, więc brzmią tak samo, teraz wystartował z uziemieniem obudowy i dużą różnicą w brzmieniu, stąd hype.

 

Nie wiem, może różnica jest - u mnie nie dotyka klapki :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to teraz Ci co rozcieli tasme traca uziemienie budy :>

 

w audio duże znaczenie ma wiara w rzeczy niemierzalne i jeśli ktoś słyszy poprawę to nie odbierajmy im tego

 

 

Tylko śmieszne, że lurker, który twierdził, że nie ma żadnych różnic pomiędzy softami, wszystkie są bit-perfect, więc brzmią tak samo, teraz wystartował z uziemieniem obudowy i dużą różnicą w brzmieniu, stąd hype.

 

Nie wiem, może różnica jest - u mnie nie dotyka klapki :)

 

z drugiej strony, po co w ogóle to montowali skoro w dx90 jest niepotrzebne? przecież nie są to płyty główne z DX50 czy czegoś nie wiem?

tak jak pisałem było pewne że się nie przyznają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby nic. Ktoś z odpowiednim sprzetem do mierzenia audio mógłby to zrobić. Ibasso tak jak pisze @hibi nie przyzna się i tyle. A istnienie ów niepotrzbnego pina wytlumacza choćby zmiana w trakcie produkcji i odejsciem od oryginalnego zamysłu uziemienia na podobnej zasadzie co dx50. Wszystko w imię innowacji dla klientów :-) Także tego. Ja się jaram tym jak grał przed modem. Po gra tak samo ******ście :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności