Jump to content

BigMaras

bigmaras

Recommended Posts

Witam w poniedziałek zakupiłem xduoo x2 wraz ze słuchawkami m9 o dziwo co jestem bardzo miłe zaskoczony juz we wtorek paczka była u mnie. Sprzecicho bardzo bardzo fajne a x2 jest piękny i mimo opini przy ver. 6.0 menu intuicyjne.

Polecam jak i sprzęt jak i sprzedawcę gdzyz jest fo klasa w sobie.

• Like 1

• 3 weeks later...

BigMaras jest po prostu ..Wielki ! Kupiłem pianki Comply. Transakcja sprawna, szybka . Jako handlowiec Marek myśli o zadowoleniu Klienta przede wszystkim. Dzięki temu wybija się ponad przeciętność. SuperSprzedawca ! Bardzo dziękuję ! Moja transakcja naprawdę BEZ ZARZUTU !!!!!!!

No i muszę to dopisać ! Służy pomocą naprawdę dużą w kwestii zakupów u Niego !

Edited by Lord Rayden
  • Like 1

Błyskawiczny kontakt i równie szybka wysyłka.

Słuchawki bardzo dobrze zabezpieczone - fabryczne opakowanie owinięte w folię bąbelkową i włożone w kartonowe pudełko zaklejone taśmą.

Wisienka na torcie: dobra cena :)

Zdecydowanie polecam!

• Like 1

Napisałem do Bigmarasa, bo mi pianek do Tenorów zbrakło. Odpisał w te pędy, że zaraz pakuje, a zadwarazy wyśle.

I wiecie co?

Tak zrobił. Jeszcze nie zdążyłem potwierdzenia przelewu od bankierów dostać, a on mi już potwierdzenie wysyłki przez wysyłkowiczów wysyła.

Taki szybciorek jeden z niego.

A tera se tu słucham takich różnych piosenek i se ino te pianki naciągam - co piosenka to inne, a co inne to zaś piosenka - bach i inna.

Taki to deal z tym Marasem zrobiłem.

I dobrze mi z tym :)

• Like 1

• 2 weeks later...

Ja również pochwalę współpracę z tym panem. Kupiłem kiedyś xduoo x2, które spaliło się ' na dzień dobry', wymienione od razu bez problemu, tak szybko że nawet nie zdążyłem zapłakać:)

Teraz kupiłem zero audio carbo tenore i słucham nawet niewygrzanych taki jestem zadowolony!:)

Tak sobie trochę żartuję, a poważnie to polecam. Transakcje poza systemowe, gdzie liczy się zaufanie do człowieka, są tą analogową częścią życia, w której dobrze się z bigmarasem uczestniczy.

• Like 1