Jump to content

Recommended Posts

• Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałem dzisiaj zamówić xDuoo - TA-03S i okazało się, że jestem na czarnej liście na allegro... Więc podzielę się moimi doświadczeniami (tymi negatywnymi, bo ogólnie było ich więcej i wcześniej były

Witaj, Jeżeli zrobiłeś ze mną jakiś deal to skrobnij słówko

Posted Images

Ja również z ogromną przyjemnością wystawię komentarz. :)

Potrzebowałem wygodnych tipsów do RE-400. Świetny kontakt, fachowe doradztwo i błyskawiczna wysyłka.

Teraz mogę cieszyć się wygodą i super dźwiękiem. Polecam z całych sił, handlować śmiało.

Dzięki za wszystko. :)

• Like 1

Ja właściwie hurtowo, bo kupiłem najpierw słuchawki M9P, później pianki comply, a teraz jeszcze xduoo x2. W każdym przypadku wzorowa transakcja. Profesjonalny kontakt, szybka wysyłka, towar zawsze wzorowo zabezpieczony. Po prostu uczciwy, solidny sprzedawca, któremu zależy na tym, aby obie strony były zadowolone z ubitego interesu. Mogę każdemu polecić interesy z kolegą @BigMaras z czystym sumieniem. Pozdrawiam :)

• Like 1
  • 2 weeks later...

Kupiłem pianki comply 2xT200 i T400. Jestem zadowolony. Miło było współpracować i liczę na ponowne transakcje!

• Like 1

Co za pozytywnie zakręcony Gość !

Wrzucił mi w ciągu 5 minut przez telefon tyle wiedzy, że mnie, biednemu dokowemu neoficie mało łba nie rozerwało, tak mi mózg spęczniał :)

Pianki właśnie dotarły, tipsy też, dzięki (!).

Był to pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni.

• Like 1

Nawet nie zauważyłem wątku na temat kolegi Biga. Oczywiście podpisuje się pod doskonałą komunikacją i szybką wysyłką. Dwa razy już dokonywałem zakupu, w ostatnim czasie zostałem szczęśliwym posiadaczem xDuoo x2.

Zdecydowanie polecam ;)

• Like 1

Kupiłem Comply T-500, wszystko ładnie pięknie cudownie, rzetelne info na każdym etapie i błyskawiczna wysyłka w pancernej paczce. Dziękuję, pozdrawiam i Kolegę bigmaras z czystym sumieniem polecam :)

• Like 1
  • 2 weeks later...

dzięki bigmarasowi stałem się posiadaczem xduoo x2 - transakcja na najwyższym poziomie komunikacyjnym, zgodnie z logiką i ogólnie przyjętymi zasadami. Opieka gwarancyjna (trafiła się felerna sztuka) bez zastrzeżeń - grajek został naprawiony i odesłany następnego dnia, polecam w 100%.

• Like 1

Kupilem u tego Pana dwie pary sluchawek, doki MEE M9P przez allegro i potem przez forum MEE Air-Fi Rumble. W obu przypadkach wysylka bez zastrzezen, te drugie padly kilka dni po zakupie, jednak zostaly ekspresowo wymienione na nowe. Polecam serdecznie, bardzo mily i uczynny sprzedawca :)

• Like 1