Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

BigMaras


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek, który naprawił InPost. Kupili my w środę wieczór słuchawki plenerowe o dziwnej nazwie, pigwa, sigwa , cholera wie, ale grają, naprawdę, jak pisze @audionanikfpytę, a w piątek mlaskalimy z zachwytu, jakie te pigwy muzycznie smaczne.

W prasie internetowej, pisali, że InPost się zepsuł, nie działa, nie dostarcza itd, a @bigmaras wziął, poszedł do tego inPosta i go jakoś wyregulował, dostosował, zupgradowal, yebnał mu czy cuś, w każdym razie paczki z pigwami na czas przyszli.

W efekcie pigwy teraz mam na głowie i nic więcej już nie powiem.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda tylko tipsy, ale ważne dla mnie.

Przy okazji przypomniał sobie, że inny typ, możliwe, że ma mój rozmiar choć nie było już tego rozmiaru w ofercie.

I znalazł, mimo, że to baaardzo zapracowany człowiek.

Co więcej, ponieważ nie zdążył kurierem to wysłał mi paczkomatem "Paczka w weekend".

Złoty człowiek.

Jeśli będę coś kupował to tylko u Marka !

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wielkie dzięki za tipsy ! I za znakomitą obsługę drobnego w końcu klienta (tylko tipsy Symbio choć klient 107 kg :) ). Wielki plus !!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

Wielkie dzięki za tipsy ! I za znakomitą obsługę drobnego w końcu klienta (tylko tipsy Symbio choć klient 107 kg :) ). Wielki plus !!!

Bo to masa Bigmarasa! I moja :( 

Przy okazji Markowi i tu podziękuję, bom zapomniał,  za testówki ibasso IT07, com je w Muzo opisał już dawno…  https://muzostajnia.wordpress.com/2021/05/29/rodzina-ibasso-audio/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

BigMaras to człowiek szybszy od Usaina Bolta, serio.

Wczoraj po południu zamówienie, dziś od rana w paczkomacie (sobota).

Myślę, że kiedy ja jeszcze nie skończyłem mówić to Marek już klepał w Inposta, żeby paczka wyszła :-)

Polecam i dziękuję bardzo !!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie polecam…

Mail wysłany 2021-11-01 brak odpowiedzi…

PW na forum wysłane 8 listopada… brak odpowiedzi do momentu napisania tej wiadomości.

Następnie pomiędzy 18, a 22 dostałem 2 wiadomości… Ale po spytaniu się o cenę kontakt nam się ponownie urwał…

23, 26 i wczoraj po 23 wysłane PW na forum… -> wczorajsza wiadomość została odczytana

oraz 2021-12-01 wysłany kolejny mail…

 

W 2019 wysyłałem na naprawę odtwarzasz… paczka wysłana była przed 2019-04-04… odebrałem odtwarzasz z powrotem po 2019-05-24. Wtedy się 2 razy przypominałem w maju o status naprawy…

 

Więc jeżeli chodzi o obsługę posprzedażową nie polecam, na podstawie moich 2 doświadczeń…

Nie wiem, może jakoś obraziłem Bigmarasa wcześniej…

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tokariew napisał:

Nie polecam…

Mail wysłany 2021-11-01 brak odpowiedzi…

PW na forum wysłane 8 listopada… brak odpowiedzi do momentu napisania tej wiadomości.

Następnie pomiędzy 18, a 22 dostałem 2 wiadomości… Ale po spytaniu się o cenę kontakt nam się ponownie urwał…

23, 26 i wczoraj po 23 wysłane PW na forum… -> wczorajsza wiadomość została odczytana

oraz 2021-12-01 wysłany kolejny mail…

 

W 2019 wysyłałem na naprawę odtwarzasz… paczka wysłana była przed 2019-04-04… odebrałem odtwarzasz z powrotem po 2019-05-24. Wtedy się 2 razy przypominałem w maju o status naprawy…

 

Więc jeżeli chodzi o obsługę posprzedażową nie polecam, na podstawie moich 2 doświadczeń…

Nie wiem, może jakoś obraziłem Bigmarasa wcześniej…

 

Bateria do X20 zakupionego 2,5 roku temu. Chciałem pomóc, mam na stanie, wysłałem foty. Niestety, grudzień to szczyt wysyłkowy, kilkadziesiąt wiadomości dziennie na forum, ponad 100 maili dziennie, niestety ale nie ogarniam na bieżąco wiadomości. Większość forumowiczów nie ma problemu aby zadzwonić do mnie, przypomnieć się i czasem na telefon od razu generuje przesyłkę. Skoro jednak już wysmarowałeś żale, to może faktycznie lepiej abyś zamówił gdzieś indziej... Żadnych transakcji między nami już na pewno nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Kupowałem u Bigmarasa kilka razy i zawsze to była czysta przyjemność a najbardziej zadziwiała mnie prędkość dostarczenia paczki. Po południu zakupy a dostawarano następnego dnia. 

Gorąco polecam.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zakupiłem u kolegi przez allegro już kilka produktów . 

M.IN Xduoo mt-602 , xduoo xa-10 , xduoo ta-26 oraz ostatnio pady dekoni elite do hifiman . 

Szczerze polecam , kontrahent godny polecenia . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności