Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

BigMaras


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w poniedziałek zakupiłem xduoo x2 wraz ze słuchawkami m9 o dziwo co jestem bardzo miłe zaskoczony juz we wtorek paczka była u mnie. Sprzecicho bardzo bardzo fajne a x2 jest piękny i mimo opini przy ver. 6.0 menu intuicyjne.

Polecam jak i sprzęt jak i sprzedawcę gdzyz jest fo klasa w sobie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

BigMaras jest po prostu ..Wielki ! Kupiłem pianki Comply. Transakcja sprawna, szybka . Jako handlowiec Marek myśli o zadowoleniu Klienta przede wszystkim. Dzięki temu wybija się ponad przeciętność. SuperSprzedawca ! Bardzo dziękuję ! Moja transakcja naprawdę BEZ ZARZUTU !!!!!!!

 

No i muszę to dopisać ! Służy pomocą naprawdę dużą w kwestii zakupów u Niego !

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błyskawiczny kontakt i równie szybka wysyłka.

Słuchawki bardzo dobrze zabezpieczone - fabryczne opakowanie owinięte w folię bąbelkową i włożone w kartonowe pudełko zaklejone taśmą.

Wisienka na torcie: dobra cena :)

Zdecydowanie polecam!


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Bigmarasa, bo mi pianek do Tenorów zbrakło. Odpisał w te pędy, że zaraz pakuje, a zadwarazy wyśle.

I wiecie co?

Tak zrobił. Jeszcze nie zdążyłem potwierdzenia przelewu od bankierów dostać, a on mi już potwierdzenie wysyłki przez wysyłkowiczów wysyła.

Taki szybciorek jeden z niego.

A tera se tu słucham takich różnych piosenek i se ino te pianki naciągam - co piosenka to inne, a co inne to zaś piosenka - bach i inna.

Taki to deal z tym Marasem zrobiłem.

I dobrze mi z tym :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja również pochwalę współpracę z tym panem. Kupiłem kiedyś xduoo x2, które spaliło się ' na dzień dobry', wymienione od razu bez problemu, tak szybko że nawet nie zdążyłem zapłakać:)

Teraz kupiłem zero audio carbo tenore i słucham nawet niewygrzanych taki jestem zadowolony!:)

 

Tak sobie trochę żartuję, a poważnie to polecam. Transakcje poza systemowe, gdzie liczy się zaufanie do człowieka, są tą analogową częścią życia, w której dobrze się z bigmarasem uczestniczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Mee M6 pro w wersji smoke :) szybka tranzakcja, ale poczta polska troche przedluzyla dostawe, ale w koncu Pan Marek nie ma wplywu na dostawce ;) a sluchawki piekne i dobrej jakosci, wkrotce sie okaze jak sie sprawuja podczas biegu w parze z sandisk sportem :) polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności