Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Ultrasone


jarrro

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem wlasnie ile one pograly... :/

a pandory spokojnie - oba modele mam w domu i sobie spokojnie oslucham i jak nie zapomne dam znac jakie wrazenia :)


Pisz Grubby o ty pandorach mi tu :) Myślę o ich zakupie lub o mdr-z7.

zapraszam tu

http://forum.mp3store.pl/topic/125759-test-sluchawek-final-audio-design-pandora-hope-iv/#entry1199084

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dostałem na odsłuchy Ultrasone Pro 900 od kosqa i szczerze powiedziawszy nie wiem dla jakiej grupy docelowej są te słuchawki, przechodzi mi tylko jedna opcja basolubni ? Na pewno nie są one dobre do elektroniki moim zdaniem , lubię słuchawki tej firmy ale uważam, że Pro 900 odpycha ,wręcz swoja mizerna przejrzystością na Aune S16 , z Xonarem Essence STX jest trochę lepiej ale i tak daleko do ideału. Scena fajna ,pozostałe aspekty również, zwłaszcza świetna góra ale ten bas przewraca się jak beczka piwska po części paśmie i przestrzeni. Może inny tor by pomógł ? nie wiem.

Edytowane przez adivxv
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No ciekawe. Mam od wczoraj Signature Pro i coś mi się nie zgadzają opisy. Miało być lekko po ciepłej stronie mocy z potężnym basem, a jest dużo wyższej średnicy i góry. Na tyle, że sybilują. Owszem bas jest konkretny i bardzo dobry, ale wokale ostre i odchudzone, a blachy potrafią zmęczyć. A ja lubię jasne słuchawki. No nic weekend z wygrzewaniem.

Poza tym bardzo szczegółowe z dobrze poukładaną sceną. @Baele, przywołuje Cię do tablicy:)

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam na sklepie Edition 8, Unlimitetd 5 i Performance 880 - jako pierwsze otworzyłem 880 i ciągle słucham. To chyba miłość :)

Na pozostałe mnie nie stać więc nawet nie otwierałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam na sklepie Edition 8, Unlimitetd 5 i Performance 880 - jako pierwsze otworzyłem 880 i ciągle słucham. To chyba miłość :)

Na pozostałe mnie nie stać więc nawet nie otwierałem.

 

Otwórz Unlimited 5 !!! I posłuchaj! Please :-) Ciekawe jak bardzo nie będą się podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe. Mam od wczoraj Signature Pro i coś mi się nie zgadzają opisy. Miało być lekko po ciepłej stronie mocy z potężnym basem, a jest dużo wyższej średnicy i góry. Na tyle, że sybilują. Owszem bas jest konkretny i bardzo dobry, ale wokale ostre i odchudzone, a blachy potrafią zmęczyć. A ja lubię jasne słuchawki. No nic weekend z wygrzewaniem.

Poza tym bardzo szczegółowe z dobrze poukładaną sceną. @Baele, przywołuje Cię do tablicy:)

 

Tak jak Ci napisałem wcześniej. Moje tak nie grają. Jestem zaskoczony, wyglądają na straszliwie surowe albo coś jest nimi nie tak. Moje USP nawet na Headonicu nie były jakieś super jasne.

Z pudełka taka lipa?

 

Prosto z pudełka może być "niefajnie" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś mi na PW, a tu jest dyskusja dla potomnych, dzięki :) Na hedfaju facet mi odpisał, że po trzech dniach mocno się zmieniły, zobaczymy. Ty swoje masz od nowości?

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś mi na PW, a tu jest dyskusja dla potomnych, dzięki :) Na hedfaju facet mi odpisał, że po trzech dniach mocno się zmieniły, zobaczymy. Ty swoje masz od nowości?

 

Nie, ale miałem też kiedyś nowiutkie, i też trudno o nich byłoby powiedzieć, że są/były jasne. To naprawdę kapitalne słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam na sklepie Edition 8, Unlimitetd 5 i Performance 880 - jako pierwsze otworzyłem 880 i ciągle słucham. To chyba miłość :)

Na pozostałe mnie nie stać więc nawet nie otwierałem.

mógłbyś coś więcej o nich napisać :) Swego czasu byłem zainteresowany 860 ale wypadło na D600 z których tez jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kilka słów po spotkaniu łódzkim. 5 mistrzostwo, 8 nie dla mnie, 880 miłość kwitnie chyba je kupię. Kurcze ale żeby kupić to trzeba coś sprzedać :)

a w czym 5 są takie mistrzowskie

 

Postaram się jutro wejść do Wojtka to zobaczymy czym się różnią od Limited. A limited słuchałeś przez chwilę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności