Skocz do zawartości

Gamingowe okazje


SteFun

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem o co biegało kiedyś na allegro i nie sprawdzałem czy ten "proceder" trwa do tej pory ale Januszki (jd1210 - to nie ma nic wspólnego z Tobą, Przyjacielu! :D ) sprzedawały "konta Steam pod cs`a" za zetę - oczywiście bez cs`a i było po 100 kupujących :D

i dodam, że nie były to stare konta np "2006 bez blokady VAC" itp tylko same świeżaki :D

o co kaman? kidy wolały zapłacić 1pln za założenie konta na Steamie niż samemu to zrobić?

nie ogarniam :D

Bo sprzedawało się kilku osobom jedno konto, aby każda z tych osób mogła pobrać daną grę sobie i pograć offline. Problem stał się gdy steam pozwolił na usuwanie z konta gier i jakiś złośliwy kupił konto usunął grę i już nikt nie pograł :(

Nie wiem tylko kto te gry tak kupował, bo to taki sam sens jak ściągnięcie gry z neta. A i złotówka zaoszczędzona. Jak cebullić to po całości xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ta sprawa. Tu chodzi o założenie konta za 1 zł :) Czystego, bez gier

 

Pewnie i tak automat to robił...

 

A co do usuwania gier to można je odzyskać jeśli nie minął jakiś tam okres.

 

Po drugie dużo gier teraz ma solidne zabezpieczenia i nie można w nie pograć nawet długo po premierze stąd ta popularność. No i ma się świeżą wersję a teraz patche wychodzą nawet rok od premiery

Edytowane przez paatos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

taki rozbudowany "Destruction Derby" :D

kurde, szkoda trochę, że już nie można tego Dirta połączyć z RaceNetem, cebula by się godnie prezentowała w profilu obok GRID Autosport :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje http://www.ibood.com/extra-pl/pl/

Sorry drobna pomyłka nie ten link co trzeba wkleił się

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kolejna cebula na STEAM (no chyba, że ktoś jest fanem to sorki :D)

X-Com Ufo defense za friko na humblach : https://www.humblebundle.com/store/xcom-ufo-defense-free-game

 

jeszcze tylko siedem godzin z haczykiem, atakujcie bracia! hahaha :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do użytkowników Origin:

 

Świetna przygodowka jaką jest Syberia 2 dostępna za darmo dla wszystkich użytkowników Origina, świetna gra, ja już zainstalowałem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi 4,65. Na allegro za 4,48 zł... :woot:

na Bazarze Łowców bywają po 2pln ostatnio, to z promo składanki G2A Deals czy jakoś tak :D

 

 

Do użytkowników Origin:

 

Świetna przygodowka jaką jest Syberia 2 dostępna za darmo dla wszystkich użytkowników Origina, świetna gra, ja już zainstalowałem :)

 

yep, szkoda że polskiego nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności