Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Gamingowe okazje


SteFun

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.rockpapershotgun.com/2015/05/14/free-steam-key-horror-game/

kolejna darmowa cebula na steam, jak ktoś lubi się stresować "oldskulowymi" pikselami ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

240 gier, 36 zainstalowanych, grywałem w NBA 2K15 do czasu aktualizacji Win7 do Win10 (2K dawno temu się wypięło na swój błąd w obsłudze tego systemu), reszta raz od święta, po prostu nie chce mi się odinstalowywać, bo "na pewno niedługo zagram" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem gry, które przeszedłem na piracie, a potem chciałem to jakoś wynagrodzić twórcom :) z tych fajniejszych gier mam serię Hitmana, antologię GTA od pierwszej części do GTA4 :wub: reszta to gry z bundli, które same jakoś wpadały przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Devil: Często można trafić dobre tytuły w: https://www.humblebundle.com/ i podobnych.

Warto śledzić też: http://lowcygier.pl/

 

Z tym, że Steam według mnie za drogi. Wyprzedaże imo słabe. GTA V kupiłem tuż po premierze za 150 zł - klucz Rockstar, gdzie na Steamie było chyba 100 zł drożej. Nawet promo steamowe to była dalej sporo wyższa cena. Wiadomo, wygoda + funkcje społeczne się cenią, chociaż dla mnie to drugie akurat zbędne. Nie przepadam za multi.

 

Edit: Teraz dopiero zerknąłem u Rytka na liczbę gier, nie tylko na listę :D - a ja od kilku miesięcy mam czas tylko na kilka chwil dziennie w W3 i GTA V :C

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kupujecie czy to jakieś darmówki? Ja ma zaledwie 7 tytułów w kolekcji :(

ja mam jakieś 100? darmówek, większość gier jest z bundli (również polecam łowcy gier!), sporo kupiłem na zimowych/letnich promocjach po -90% (tak kupiłem GTA Antologia za ~16 ZŁ (!).

 

+1, bundle są często mega opłacalne, ale poza nimi różnie bywa, raz na jednym sejlu poszalalem, bo mi wybitnie obniżki pasowały. Tak to posucha i częściej coś na GOG kupię.

 

Wysłane z mojego XT1032

nie lubię innych platform niż steam, męczące jest mieć 3-4 różne klienty na raz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko kupujecie czy to jakieś darmówki? Ja ma zaledwie 7 tytułów w kolekcji :(

ja mam jakieś 100? darmówek, większość gier jest z bundli (również polecam łowcy gier!), sporo kupiłem na zimowych/letnich promocjach po -90% (tak kupiłem GTA Antologia za ~16 ZŁ (!).

 

+1, bundle są często mega opłacalne, ale poza nimi różnie bywa, raz na jednym sejlu poszalalem, bo mi wybitnie obniżki pasowały. Tak to posucha i częściej coś na GOG kupię.

 

Wysłane z mojego XT1032

nie lubię innych platform niż steam, męczące jest mieć 3-4 różne klienty na raz....

 

A pomyśl sobie że do uruchomienia niektórych gier ze steam musisz mieć jeszcze inne platformę włączoną. Taką grą jest np The Crew.

 

Później wrzucę screen z swoimi grami. Swojego czasu wpadłem w ładny cug kupowania gier na steam z kasy zarobionej na rynku na skoku cen skinów z CS'a. A ostatnio je wyprzedałem, bo stwierdziłem że $$ bardziej mi się przyda niż z 100 gier w które nie mam czasu ani wybitnych chęci grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugz - wiem, bo np. Alice Madness Return wymaga Origina oraz Steama, Assasins Creedy wymagają Uplaya etc. ;) dlatego te gry przeszedłem na piracie, żeby nie bawić się z tymi durnymi DRMami, a potem kupiłem oryginały by pozbyć się wyrzutów sumienia ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego te gry przeszedłem na piracie, żeby nie bawić się z tymi durnymi DRMami, a potem kupiłem oryginały by pozbyć się wyrzutów sumienia ^_^

 

przestań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gallery_55644_708_52908.png

Obiecane zdjęcie moich gier na steam. Dużo ich nie ma w sumie, bo ogromną część gier kupowałem jako gifty i dawałem do ekwipunku. A ostatnio posprzedawałem xD

 

Co do piratów, to ciężko się gra w trybach multi na piracie. Więc mimo wszystko jestem skazany na te kilka platform w niektórych przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności