Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Gamingowe okazje


SteFun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Xbox game pass na miesiąc za 4 złote: https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass/pc-games

 

Warto, tym bardziej, jeśli kogoś interesują Crusader Kings III oraz Wasteland 3, które zostały niedawno wydane. Jestem już w trakcie ich pobierania :)) Udanej zabawy!!!

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł do 21 marca 2021. Moja subskrypcja wygasła 2 grudnia i bez problemu mogłem aktywować. 

 

Kup Xbox Game Pass Ultimate — sklep Microsoft Store pl-PL

 

Oprócz tego za darmo na Epicu: Oddworld: New 'n' Tasty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega co uwierzył w listę coś cicho :D Ale po tym co dzisiaj @Tytus1988wrzucił, to można by jedynie zacytować klasyka, że no niby bunkrów nie ma, ale... ;)

 

Co do była za giera te przygody Abe'a. A tu remaster za friko! Super. 

 

Do tego zainteresowani i Ci co śledzą Łowców pewnie wiedzą, że Epic znowu wyprzedaż robi i daje te kupony 40 zł. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 6 gier napoczętych i te promocje owszem fajne ale mnie nie skuszą bo nie mam miejsca na dyskach już 😕 zresztą 90% czasu zajumuje mi granie w warzone a od tygodnia wróciłem do diablo i zaś kurde czasu zabiera.Nie ma to jak powrót do oldskulu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Undertaker dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że oferta przypadła do gustu!!! :) W przypadku tej listy zapowiadało się aż za dobrze... Dzisiaj zamiast Oddworld powinien być Resident Evil 7, a zamiast wczorajszego Cities Skylines, Dying Light. Z jednej strony szkoda, ale z drugiej strony cieszy to, że nowe tytuły będą niespodzianką. Planowałem w tym roku upgrade na PS5 z mojej slimki PS3 (machina do ogrywania God of Warów:)), ale z dostępnością wyszło, jak wyszło (za to mam słuchawki Sony;)), a poza tym gra z myślą o której zamierzałem ją kupić, jeszcze musi zostać odrobinę dopracowana.

 

P.S. Mogę zapytać jaką kartę graficzną używasz? U mnie działa MSI 1050Ti. 

 

@deftones9 u mnie podobnie z wieloma tytułami i w Święta zawsze znajduję więcej czasu, aby w ten sposób spędzić wolne wieczory, chociaż ciekawe albumy muzyczne oraz nowe wpisy na forum kuszą :) MImo wszystko nie wykluczam, że w tym roku uda mi się spędzić przynajmniej część Sylwestra, jak temu Panu :) 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Undertaker dziękuję i również życzę, aby plany gamingowe oraz pozostałe świąteczne zostały pomyślnie zrealizowane! :) 👍🎮🎁🎄🎁🎧🎶

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista tytułów na EPICu będzie prawdopodobnie wyglądała jak pod wspomnianym linkiem: https://lowcygier.pl/darmowe/grudniowe-gry-za-darmo-na-epic-games-store-pelna-rozpiska-rozdawnictwa-gier-pc/ Do tej pory trzy pierwsze się sprawdziły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trzy minuty nowa gierka na epic, prawdopodobnie alien isolation :D brać 

 

tadam!!!!!!!! alien isolation :D

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deftones9 dzięki za przypomnienie!!! Alien isolation już jest przypisane do konta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam założyć pieluche zanim zaczniecie w to grać xd serio można się ze*rać ze strachu zwłaszcza grając po ciemku i z słuchawkami na uszach

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Weird_O chyba tak źle nie będzie... a może jednak zaopatrzę się we wspomniany środek ostrożności ;) Dzięki!!! :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Weird_O napisał:

Polecam założyć pieluche zanim zaczniecie w to grać xd serio można się ze*rać ze strachu zwłaszcza grając po ciemku i z słuchawkami na uszach

 

Dlatego właśnie ją polecam ściągnąc, ja już trzeci raz ale co tam, w tak ******stą gre mogę grać co miesiąc.Klimat niesamowity

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak kolega się nie mylił :) (kurde w dwóch tematach o tej liście jest) Alien zgarnięty 2 dodatki dokupione. Oby jutro było Metro 2033 na co bardzo liczę a jeśli będzie to redux to już całkiem szał członka.

 

 

:D

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności