Jump to content
Sign in to follow this  
Balrog

B20 Firmware, Pliki i gry domyślne + Theme.

Recommended Posts

Zestaw Firmware: https://mega.co.nz/#F!g0ljhZbC!yCm65qNPMfT_FadGEXvquw

W skład wchodzą rózne wersje i Europejskie i Azjatyckie. Aby wgrać nowy firmware nalezy usunać wszystkie dane albo najlepiej sformatowac B20 i skopiować plik firmware B20.HEX wtedy odłączamy kabel i nastepuje automatyczna instalacja nowego Firmware.

Pliki domyślne (jakie znajdowały sie na pocztąku w B20): https://mega.co.nz/#F!A50TlZJS!y5ih3xH4cfcDlXCTs2Puiw

Theme (czyli skórki wyglądu): https://mega.co.nz/#F!UlUiWQaZ!-kqfkGydjaITuu7dpog-Xw

iriverPlus4 (do zarzadzania B20 pod windows 7): https://mega.co.nz/#!IxtkXQbY!nekp6XD1AT6ojE53JMhfTIGRw0RUep4-Kc0KkNYLlkQ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By robsaint
      Cześć,
      2 lata temu wkręciłem się w fps Battle Royale PUBG. Jest już może jakiś godny następca? Tylko taki w realiach współczesnych bez kreskówki...
    • By sokolec22
      Hej
      Moja karta Maya U5 przestała przenosić dźwięku na kolumny microlaby solo 5c .
      Zacząłem instalować Firmware ze strony producenta Gyrocom do tej karty i podczas tego przez przypadek wypiąłem kartę z gniazda USB. od tego momentu nie grają głośniki a tyko z laptopa wydobywa się dźwięk.
      Podczas ponownej próby instalacji Firmware pojawia się komunikat o błędzie: " Device enumeration failed" Czy jest jeszcze jakiś ratunek dla tej karty?
      Próbowałem  na innym laptopie i też niestety głośniki nie grają.
      Proszę o pomoc.

• By janliszkowski
      Witam
      Mam kłopot z firmwarem Fiio M7. Mam w bibliotece ponad 350 płyt CD, zgranych za pomocą EAC-a do formatu WAV. Dotychczas słuchałem tego korzystając z systemu Sonos, albo (poza domem) z natywnej aplikacji mojego serwerka - DSaudio. Obie aplikacje widzą tytuły płyt nazwiska srtystów, okładki, tytułyutworów itd. Wszystkie metedane w plikach WAV istnieją. Natomiast odtwarzacz M7 z firmwarem upgradowanym już do wersji 1.0.3 widzi okładki i tytuły, natomiast nie widzi nazwisk artystów. Support Fiio mnie olał i nie odpowiada na maile. Czy ktoś wie, co można z tym zrobić??
    • By Om3nov
      Witam, szukam głośników, kolumn do komputera (albo wzmacniacz + kolumny, nie wiem co lepsze, nie znam się w ogóle) do 850zł, zależałoby mi, żeby zagrało to możliwie dobrze (o ile to w ogóle możliwe) na karcie dźwiękowej wbudowanej w płytę główną, interesuje mnie zestaw 2.0 ewentualnie 2.1 (tutaj też nie wiem na co się zdecydować, więc liczę, że ktoś coś doradzi) w przyszłości planuję dokupić jakiegoś sensownego DACa, jeśli ma to znaczenie dla sprawy, kolumny/głośniki mają stać docelowo na biurku, na codzień słucham rapu/rocka. Jestem otwarty na wszelkie rady. 

Zastosowanie to głównie gry oraz muzyka. Pokój to jakieś 13m2
    • By SSJ Maro
      Witam szukam słuchawek do 1000zł, przegladalem tysiac stron internetowych i nie moge sie zdecydować..
      Słuchawki maja byc przeznaczone tylko do gier FPS typu: CS, Rainbow Six jak najlepszy dzwiek 7.1 co do tej ceny + mikrofon nie musi byc idealny byleby dac info druzynie.
      Aktualnie przez cztery lata posiadalem Razer Kraken 7.1 w sumie bylem zadowolony ale czas na zmiany bo juz sa troszke zniszczone.
      Zastanawialem sie nad sluchawkami Asus STRIX 7.1 tylko dlatego ze maja niby osobne glosniczki w kazdym nauszniku ale sporo negatywnych opini co do tych sluchawek wiec juz mam metlik w glowie.
      Jakie sluchawki polecacie do tej ceny?
      Dziekuje za odpowiedzi
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy