Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

ADL by Furutech GT40 Alfa - mój lider - chcę go!


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest dla kogo lepsze to sprawa względna. Gt możemy kupić już za 1200Pln taka cena była w promocji. Solo to ponad 2k Pln. Solo podbarwiony, a Gt neutralny. Mnie pre się podoba jak i usb w Gt.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Co jest dla kogo lepsze to sprawa względna. Gt możemy kupić już za 1200Pln taka cena była w promocji. Solo to ponad 2k Pln. Solo podbarwiony, a Gt neutralny. Mnie pre się podoba jak i usb w Gt.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to co jest lepsze jest względne i jeśli porównamy do karty z laptopa to pewnie ADL wypada lepiej ale jak porównamy do wzmaka słuchawkowego czy pre gramofonowego to wypada nawet nie słabo tylko bardzo kiepsko i jak by to były chociaż proporcje 1200/2000 to byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś się orientuję czy do ADL jest jakieś dedykowane PSU? Z PSU może udało by się więcej z tego wycisnąć. Po przesłuchaniu na AKG K701 i BD DT990 pro i Senn HD 595 najlepiej gra na HD 595 ale nie ma problemu też z w/w z BD jest już mega ciepło ale też przyjemnie

Edytowane przez Renia239
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 lat później...

Odświeżam temat. Miałem zawsze wrażenie, że wszystkie pozytywne recenzje dotyczą wersji 24bit / 192kHz z taką satynową lżejszą gałką potencjometru, a wszystkie negatywne dotyczyły 24bit / 96kHz z ciemniejszą srebrną metalową gałką potencjometru. Odnosiłem takie wrażenie ponieważ byłem użytkownikiem tej pierwszej i oprócz oryginalnego zasilacza i mocy PREOUT tylko się zachwycałem brzmieniem za taką cenę - szczególnie preampa PHONO i konwertera ADC. DAC trochę za lekki basik jak na mój gust, ale tak to bardzo przyzwoita dynamika, separacja instrumentów średnica i góra, całkiem naturalna. Zachwycony brzmieniem mój teść kupił sobie, ale jak się okazało tą wersję drugą z metalowym potencjometrem (jedyne różnice w oznaczeniu to 24bit / 96kHz). Kompletnie co innego. No dobra sekcja wzmacniacza słuchawkowego taka sama, ale  DAC, PRE-IN i PRE-PHONO zupełnie co innego - duże poziomy hałasu na DACU, potencjometr mikrofonuje, PREAMP bardzo jasno gra - w porównaniu z moim to mój gra ciepło. To tyle ode mnie. Dziwna sprawa. Nawet nie wiem który jest nowszy.

Edytowane przez Zielinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności