Skocz do zawartości
  • 0

Wytrzymałe (!) słuchawki dokanałowe do 70-80 zł


Wizziee

Pytanie

Witam, mam już dość słuchawek rozwalających się po 2-3 miechach i bawienia się w lutowanie jacków. Szukam czegoś z mocnym jackiem i kablem, po prostu wytrzymałego. Budżet najlepiej, żeby był to 7-8 dych z przesyłką.

 

Słucham na telefonie, muzyka to dosłownie wszystko - elektroniczna, alternatywa, metalcore, rap, indie pop.

 

Te, co mi się rozwaliły to jakieś od Samsunga, które dają razem z telefonem (domyślam się, że jakość tego raczej nie powala), poprzednie SoundMagic EP30 zgubiłem niestety.

Edytowane przez Wizziee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Brainwavz delta przetestuj. Kabel pancerny. Grają jak kosztują czyli bez szaleństw. U mie od pół roku cierpią i do tej pory całe. Pianki musialem wymienic tylko, bo straciły pierwotną elastyczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odpuść delty, dużo lepszym wyborem są mee m9 tutaj masz recke znanego forumowicza z porównaniem:

http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-meelectronics-m9-classic/

 

Miałem w ręce te delty i w żadnym wypadku kabel nie sprawia wrażenia solidnego jak i cała konstrukcja. A jeżeli szukasz już naprawdę solidnego kable to masz taki w jlab j5, wzmacniany kevlarem i w budżecie się zmieścisz. O innych modelach nie pisze bo to już ponad budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

One są metalowe. Jedną nawet zdeptałem i żyje, a ważę grubo ponad 100 kg, ale wiadomo, są tacy co mieli w rękach i tacy co dają im wycisk codziennie od pół roku łącznie z okazjonalnym jeżdżeniem po kablu kółkami od krzesła biurowego. Co byś nie kupił z zaproponowanych to się prędzej czy później rozwali przy jacku albo przy słuchawce. Wybierz te które Ci najlepiej grają i są wygodne, ale nie spodziewaj się niezniszczalności.

Edit - literówki.

Edytowane przez eryk1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rozglądnij się za Brainwavz ProAlpha, trochę dopłacisz ale nie pożałujesz
Od ponad roku używam ich z dnia na dzień oraz podczas sesji jeżdżenia na rolkach, dużo już przeżyły i trzymają świetnie ^_^ Jak brzmią znajdź gdzieś opis, generalnie wszystko na wysokim poziomie w tej cenie

Edytowane przez TRupII
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

One są metalowe. Jedną nawet zdeptałem i żyje, a ważę grubo ponad 100 kg, ale wiadomo, są tacy co mieli w rękach i tacy co dają im wycisk codziennie od pół roku łącznie z okazjonalnym jeżdżeniem po kablu kółkami od krzesła biurowego. Co byś nie kupił z zaproponowanych to się prędzej czy później rozwali przy jacku albo przy słuchawce. Wybierz te które Ci najlepiej grają i są wygodne, ale nie spodziewaj się niezniszczalności.

 

Edit - literówki.

 

Jakieś bajki opowiadasz na temat tych delt. Miałem je w ręce i wyglądają jak tandetna chińska zabawka. Materiał to cienkie aluminium więc nadepnięcie na nie nawet małą kobiecą stopą zmiażdży je na placek. Poza tym sporo osób pisało już na forum o awariach tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ProAlpha zdecydowanie poza moim zasięgiem cenowym.

 

Co do delt, to w tym temacie: http://forum.mp3store.pl/topic/113285-wytrzymale-sluchawki-dokanalowe/ ktoś, kto chyba zna się na rzeczy stwierdził, że mają pancerne wykonanie.

 

Te M9 Classic kuszą ceną i recenzja świetna, ale google nie znajduje miejsca, gdzie mógłbym je kupić, tylko M9 bez dopiska "classic", które kosztują dwie i pół stówy. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@marcello - patrz, mam delty od wrzesnia/pazdziernika, moze to krotko, ale traktuje je jak szmate (mimo, ze je bardzo lubie ich brzmienie) i NIC sie z nimi nie dzieje. Sa dwie opcje - albo ty naprawde nie masz pojecia czym jest "chinska tandeta", albo jestes agentem bigmarasa. Ta 2ga opcja jest całkiem prawdopodobna, patrząc na to co produkujesz na tym forum.

Pozdrawiam sektę meelectronics.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy wtyk w M9 bedzie wspolgral z gniazdami sluchawkowymi w telefonach, ktore wymagaja cienszych jackow? U mnie konkretnie problemem jest etui, moje Panasoniki sie ciagle rozlaczaja, jak byloby z M9? Etui wyglada nastepujaco: 51zsyBxSFUL._SL1000_.jpg

 

 

 

Uparlem sie na nowe sluchawki, nie lubie adapterow, juz i tak mam malo miejsca w kieszeniach.

Edytowane przez boryc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wejdzie bez problemu, wtyk jest cienki, sam używam telefonu z etui tego typu i tak na oko mam wrażenie że mam jeszcze ciaśniej w okolicach wejścia słuchawkowego. M9 Classic wydają mi się wytrzymałe, chociaż ja nie zniszczyłem nawet Philipsów SHE3590 po dwóch latach częstego użytkowania mimo ich dość badziewnego kabelka i wtyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

2 miechy wytrzymały, nic z nimi specjalnego nie robiłem. Nagle dźwięk przestał działać.

 

A pisałem, że to tandeta ;). Dałeś się nagonić opowieściami o deptaniu i pancernych kablach, ehh już nic nie piszę. Teraz pozstaje Ci reklamować o ile sprzedawca nie zarzuci Ci uszkodzenia z winy użytkownika :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Awaryjność kabla w Deltach jest niewielka, ale awaria zdarzyć się może zawsze i chyba w każdych słuchawkach, szczególnie dokach. Fakt, że takich Delt z całą pewnością jest sprzedanych znacznie, znacznie więcej od wszystkich Mee razem wziętych może tworzyć przekłamane wrażenie jakoby były znacznie bardziej awaryjne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności