Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Phillips Fidelio X2 / X3


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, neonlight napisał:

Ok, pomyliłem się odnośnie koloru pałąka, ale z dźwiękiem na sto procent zaszla zmiana pomiędzy pierwszymi egzemplarzami X2, a tymi nowszymi (nie HR), daję sobie głowę uciąć. ;)


Tobie chodzi raczej o różnicę między X1, a X2. Tylko, że to nie są różne wersje tych samych słuchawek, tylko dwie różne pary słuchawek. xD 

X2 nie mają uroku X1 i tez się trochę zawiodłem przez to. Ostatecznie jednak technicznie są trochę lepsze. Przynajmniej subiektywnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MrBrainwash napisał:


Tobie chodzi raczej o różnicę między X1, a X2. Tylko, że to nie są różne wersje tych samych słuchawek, tylko dwie różne pary słuchawek. xD 

X2 nie mają uroku X1 i tez się trochę zawiodłem przez to. Ostatecznie jednak technicznie są trochę lepsze. Przynajmniej subiektywnie. 

Nie nie... MrBrainwash, dokładnie o różnice pomiędzy X2 mi chodzi i właśnie X2 z początku produkcji, są bardzo podobne do X1, tyle że X2 minimalnie poprawili technicznie, natomiast X2 z późniejszego okresu grają już zupełnie inaczej :(.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak grają X2 HR. Ja mam pierwszą wersję X2, a wcześniej miałem X1. I moje X2 nie grają tak samo jak X1 tylko poprawione, grają inaczej. O ile wiem zmieniła się manufaktura, jeśli dźwięk się zmienił to musiał zmienić się też projekt lub driver. Wiem, że w miedzy czasie zmieniła się manufaktura, ale zmian w dźwięku przez to nie stwierdzono. 

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neonlight również uważam, że pomyliły Ci się pierwsze X2 z X1. Mam X1, miałem pożyczone X2 z początków produkcji i różnica w brzmieniu (porównanie bezpośrednie, a nie z pamięci) była właśnie taka jak opisujesz. Aczkolwiek nie nazwałbym X1 podobnymi do HD600, bo mają zbyt wycofaną średnicę względem nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najmniejszej szansy, żeby wygrzane zagrały, jak moja pierwsza sztuka sprzed dwóch lat, to zupełnie inna sygnatura. Z tego też względu, już znalazły nowego właściciela ;).

9 minut temu, Perul napisał:

@neonlight również uważam, że pomyliły Ci się pierwsze X2 z X1. Mam X1, miałem pożyczone X2 z początków produkcji i różnica w brzmieniu (porównanie bezpośrednie, a nie z pamięci) była właśnie taka jak opisujesz. Aczkolwiek nie nazwałbym X1 podobnymi do HD600, bo mają zbyt wycofaną średnicę względem nich.

Przykro mi, ale bardzo mi się podobały wówczas te modele i również miałem oba w tym samym czasie, i wiem, co piszę, aż takiej sklerozy nie mam, sorry ;). Czy X1 są podobne do HD600, ja uważam, że tak, są tak samo zadymione, zaokrąglone, z bardziej podbitym basem i schowanymi wysokimi. Miałem wszystkie trzy pary w jednym czasie i porównywałem łeb w łeb.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 @MrBrainwash, @LuQi, @neonlight, @Perul możecie pomóc i potwierdzić, że to wersja pierwsza, serwująca najlepsze granie.

 

Jest niby brązowy pałąk, ale oznaczenie X1s ...

 

https://www.aliexpress.com/item/Philips-X1s-High-Quality-Earphone-Support-Music-Movie-Game-Headset-with-Microphone-Earphones-for-Phone-and/32835527788.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.433.6GwqdW

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LuQi napisał:

Wygląda na to, że istnieje coś takiego jak X1s, choć przyznam szczerze, że o nich nigdy nie słyszałem. Pytanie czy to faktycznie jakiś odświeżony produkt Philipsa czy jakiś fake.

 

1) Jeżeli nie ma żadnym innym sklepie w europie tego modelu tylko u jednego jedynego chińczyka na ali - to wiedz, że coś się dzieje...

2) Jeżeli chińczyk nie sprzedał ani jednej sztuki jeszcze tego modelu - to wiedz, że coś się dzieje...

3) Jeżeli masz w komentarzach tylko z ostatniego miesiąca 50 negatywów, w których czytasz, że fake albo towar nie dotarł - to wiedz, że coś się dzieje...

 

lol

  • Like 1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, bigmaras napisał:

 

1) Jeżeli nie ma żadnym innym sklepie w europie tego modelu tylko u jednego jedynego chińczyka na ali - to wiedz, że coś się dzieje...

2) Jeżeli chińczyk nie sprzedał ani jednej sztuki jeszcze tego modelu - to wiedz, że coś się dzieje...

3) Jeżeli masz w komentarzach tylko z ostatniego miesiąca 50 negatywów, w których czytasz, że fake albo towar nie dotarł - to wiedz, że coś się dzieje...

 

lol

Ale z drugiej strony "Sprzedane przez: PhilipsEarphone Authorization Store, China" oraz cała masa innych modeli Philipsa w ofercie - raczej by wszystkich modeli nie podrabiali.

Jest jeszcze opcja, że przejęli po Philipsie linie produkcyjne, albo coś w tym stylu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, LuQi napisał:

 

Do umieszczania ofert sprzedaży służy inny dział na tym forum.

Kolega @Placek nie ma odpowiedniej ilości postów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności